کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونه مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
balot جان

اطلاعات خودت رو بالای ایمیل بذار
تا زمانی که این اطلاعات رو بهشون ندی بدلیل مسائل امنیتی جوابت رو نمیدن

Dear Sir/Madam
Case Number : 2010AS00000000
FIRSTNAME:XXXXXXX
LASTNAME :XXXXXXX
Date of birth : (Month/Day/Year)
Preference Category : DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability : Iran
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
چطور باید بپرسم که اطلاعاتم match هستش یا نه؟
تشکر کنندگان: Farshid22
گفتند که رسیده ولی نگفتند که match هستش. فقط گفتند رسیده. نگفتند هم که march نیست.
تشکر کنندگان: Farshid22
msnazi نوشته: گفتند که رسیده ولی نگفتند که match هستش. فقط گفتند رسیده. نگفتند هم که march نیست.

اگه متن نامت مثل اینه که واسه بقیمونم اومده :
Your forms have been received and are waiting to be processed. Due to the large volume of mail processed at KCC on a daily basis, confirmation of receiving your correspondence may not be feasible at this time. Mail is processed in the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner.

باید چند روز بعدش ایمیل بزنیم دوباره که اونوقت تایید میکنن که اطلاعاتت match هست یا نه.
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان:
R.F عزيز
اگه لطف كني متن ايميلي كه چند روز بعدش زدي اينجا بزاري ممنون مي شم چون متن بالا براي من هم اومده حالا ميخوام ببينم مداركم match هست یا نه
تشکر کنندگان:
sdt_ali نوشته: R.F عزيز
اگه لطف كني متن ايميلي كه چند روز بعدش زدي اينجا بزاري ممنون مي شم چون متن بالا براي من هم اومده حالا ميخوام ببينم مداركم match هست یا نه

من همون متنی رو که بار اول فرستادمو دوباره فرستادم.چون بچه ها گفته بودن.چند روز پیش فرستادم و الان ایمیلشون اومد که همون متن قبل بود!فقط تایید رسیدن فرم ها!

حالا دیگه نمیدونم یه چند روز صبر کنم دوباره ایمیل بزنم یا نه!!!
لطفا بچه هایی که ایمیل تایید match شدن مدارکشون رو گرفتن اینجا بزارن.
مرسی
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

تشکر کنندگان: sdt_ali
من هم دوباره همون متن قبلی رو فرستادم و دوباره همون جوابو بهم دادن که فرم شما رسیده ولی هنوز اطلاعاتش برسی نشده .
پس با این حساب سرشون خیلی شلوغه که هنوز وقت نکردن فرم های مارو برسی کنند . درضمن من فکر کنم kcc فعلا داره فرمهایی که با شماره کیس های کمتر هستو برسی می کنه تا بتونه به موقع روز مصاحبه رو بهشون اطلاع بده و ماهایی که شماره کیس هامون یکم بالاتر هستو گذاشته بعد از تموم شدن برسی شماره های بالا ترمون برسی کنه
شماره کیس: 2010AS00021XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2009-June-12
کنسولگری: Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2009-July-22
تاریخ کارنت شدن کیس: 2010-May-11
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010-May-27
تاریخ مصاحبه: 2010-July-6
تاریخ دریافت کلیرنس: 2010-Aug-6
تاریخ دریافت ویزا:2010-Aug-12
تشکر کنندگان:
دوستان کسی نامه ای از KCC گرفته که داخل اون ذکر کرده باشند اطلاعات Match هست؟
شماره کیس:2010AS00007xxx

تشکر کنندگان:
Monica نوشته: Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.

قسمتي كه پر رنگ كردم ميگه كه مدارك قابل قبوله... (همون Match خودمونTongue)

مرسی مونیکا خانم ولی واسه من و چند نفر دیگه از دوستان چیز دیگه اومده که قبلا همن همینجا خدمت همه عرض کرده بودیم.
شماره کیس:2010AS00007xxx

تشکر کنندگان:
من تاحالا چند بار فرستادم هر دفعه میگیه اطلااعات مچ نیست.همه چی هم درسته!!!حالا چی کار کنم؟؟
تشکر کنندگان:
دوستان من هم ايميل زير را جهت mach بودن مدارک به kcc فرستادم :

Dear Sir/Madam,

I’m one of DV2010 Selectee and I sent my first forms to KCC on June 18,2009,
I appreciate if you inform me whether you have received my documents and the information is matched or not.

My application details are as follow:

Case Number: 2010AS000xxxx
PA Name:
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN
Birth:

Looking forward to receiving your acknowledgment soon, And thank you in advance for your kind cooperation,
Yours Truly

و kcc هم جواب زير را به من داد:

Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers below 7,200 for your region for the month of November. If your case number is current, KCC will send a notification letter to you via postal mail. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.

مثل جوابي که به مونيکا دادند.
CASE NO.:2010AS290XX
تاريخ دريافت پاکت اول:15 June
تاريخ ارسال فرمها:18 June
تاريخ کارنت شدن:آخرين بولتن
تاريخ دريافت نامه دوم:25 july
تاريخ مصاحبه: 1سپتامبر
تاريخ کليرنس: 14 سپتامبر
سفارت:آنکارا
تشکر کنندگان:
منم دقیقا متن بالارو زدم ولی بازم جواب تکراری قبلو دادن Sad

Your forms have been received and are waiting to be processed. Due to the large volume of mail processed at KCC on a daily basis, confirmation of receiving your correspondence may not be feasible at this time. Mail is processed in the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner.

اليزا جان بعد چند بار ایمیل زدن بهت این جوابو دادن؟

شماره کیس:2010AS00016xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:JUL-21 -2009
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUL-29-2009
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:

تشکر کنندگان:
دوستان عزیز
اینقدر در مورد این کلمه match بودن حساس نباشید.البته من این حساسیتها رو خوب درک میکنم...
ببینید همینکه جواب میدن و میگن نامتون دریافت شده یعنی اطلاعاتتون ( اون اطلاعاتی که تو فرمها و ایمیل و ثبت نام اولیه وارد کردین)مچ بوده و شما دیگه باید منتظر کارنت شدن و نامه دوم باشید و اگر نه میگفتن اطلااعات مچ نیست...مثل اون چیزی که به emad2213 گفتن...
بعد از این دیگه فقط باید در مورد تغییرات در وضعیت ازدواج و بچه دار شدن و آدرس با KCC تماس گرفت.
شماره کیس: 2009AS15xxx
تاریخ نامه قبولی: May 2008
کنسولگری: Mumbai
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 15Aug 2009
دریافت ویزا: 9June 2010
-------------------------------
تشکر کنندگان: R.F
emad2213 نوشته: من تاحالا چند بار فرستادم هر دفعه میگیه اطلااعات مچ نیست.همه چی هم درسته!!!حالا چی کار کنم؟؟
دوسب عزیز
تاریخ تولدت را چک کن...ممکن در تبدیل شمسی به میلادی اشتباه کرده باشی...باید همونی را بگی که در ثبت نام اولیه وارد کرده بودی...حتا اگر اون موقع اشتباه گفته باشی اون تاریخ تو سیستمشون هست و با اون مچ میکنند...یه ایمیل دیگه بده با تاریخی که در ثبت نام اولیه وارد کرده بودی..ببین چی میگن...
شماره کیس: 2009AS15xxx
تاریخ نامه قبولی: May 2008
کنسولگری: Mumbai
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 15Aug 2009
دریافت ویزا: 9June 2010
-------------------------------
تشکر کنندگان:
R.F نوشته: منم دقیقا متن بالارو زدم ولی بازم جواب تکراری قبلو دادن Sad

اليزا جان بعد چند بار ایمیل زدن بهت این جوابو دادن؟

شماره کیس:2010AS00016xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:JUL-21 -2009
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUL-29-2009
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:

R.F عزيز ببخشيد با تاخير جواب دادم. من 1 بار ايميل زدم و 2 روز بعد جواب گرفتم.
CASE NO.:2010AS290XX
تاريخ دريافت پاکت اول:15 June
تاريخ ارسال فرمها:18 June
تاريخ کارنت شدن:آخرين بولتن
تاريخ دريافت نامه دوم:25 july
تاريخ مصاحبه: 1سپتامبر
تاريخ کليرنس: 14 سپتامبر
سفارت:آنکارا
تشکر کنندگان: R.F

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان