کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونه مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
emad2213 جان فامیلی شما دو قسمتی نیست؟ممکن مثلاً بین دو قسمت فامیلی فاصله هست یا برعکس و شما این فاصله را یا در نظر نمی گیری یا اصلاً فاصله دار نیست و شما با فاصله میزنی این حتماً چک کن دوم اینکه پرینت فرمی که اینترنتی پر کردید دارید؟از روی اون ببینید که چه جوری اطلاعات وارد شده
شماره کیس: 2010AS00009XXX
ت. دریافت نامه قبولی: 2009,JUNE, 28
کنسولگری: Ankara
ت. ارسال فرمهای اول: JULY,11, 2009
ت. کارنت شدن کیس: VISA BULLETIN FEBRUARY 2009
ت. دریافت نامه دوم: DECEMBER 23
ت. مصاحبه:FEBRUARY
ت. دریافت کلیرنس: بعد از 35 روز
ت. دريافت ويزا: 14 اپریل
Tongue نامه تمام
تشکر کنندگان:
من کیسم 6500است ونامه دومم نیامده میل زدم ونوشتند 7تا10 روز کاری میفرستیم به نظر شما مشکلی هست؟
تشکر کنندگان:
(2009-10-21 ساعت 02:17)Shahoo52 نوشته:  من کیسم 6500است ونامه دومم نیامده میل زدم ونوشتند 7تا10 روز کاری میفرستیم به نظر شما مشکلی هست؟
شما باید برای اکتبر یا نوامبر کارنت باشی...ازشون درخواست کن کپی نامتو با ایمیل بفرستن... اگر مصاجبت آنکارا باشه میتونی تو سایت آنکارا تاریخ مصاحبتو چک کنی
http://turkey.usembassy.gov/schedule_dv.html
شماره کیس: 2009AS15xxx
تاریخ نامه قبولی: May 2008
کنسولگری: Mumbai
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 15Aug 2009
تاریخ مصاحبه: May 2010
دریافت ویزا: 9June 2010
-------------------------------
تشکر کنندگان: Shahoo52 ، m_s_1368 ، Borqa3
من با ایمیلی که برای KCC فرستادم ،تاریخ مصاحبه رو در ابوظبی گرفتم (در ماه دسامبر) از دوستان خواهش می کنم اگر کسی نمونه ایمیلی که برای سفارت ابوظبی فرستاده می شه تا ساعتش رو هم معلوم کنند رو داره در اختیارم قرار بده...به امید موفقیت برای همه ....ممنون.
شماره کیس:76xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:may29,2009
کنسولگری:Abudhabi
تاریخ دریافت نامه دوم:november 16th
تاریخ مصاحبه:ِdec .6th
تاریخ دریافت ویزا بدون کلیرانس:dec.8th
ورود به آمریکا:April 2010
جز باده ی لعل نیست در روی زمین.................تلخی که هزار جان شیرین ارزد
تشکر کنندگان:
سلام دوستان!
بنظر شما علت چیه که هنوز KCC قابل قبول بودن فرم های من رو تأیید نمی کنه؟ کیس نامبر های بالاتر از من هم تأیید گرفتند، کسانی که دیر تر از من هم فرستادند هم تأیید گرفتند! پس اشکال کار کجاست؟
تشکر کنندگان: Farshid22
(2009-10-23 ساعت 02:51)nariman نوشته:  من با ایمیلی که برای KCC فرستادم ،تاریخ مصاحبه رو در ابوظبی گرفتم (در ماه دسامبر) از دوستان خواهش می کنم اگر کسی نمونه ایمیلی که برای سفارت ابوظبی فرستاده می شه تا ساعتش رو هم معلوم کنند رو داره در اختیارم قرار بده...به امید موفقیت برای همه ....ممنون.

Name:
Date of Birth:
C. N.:
Preference Category: DV Diversity
Foreign State Charge ability: IRAN

Dear Sir/Madam,
I have been scheduled for Visa( DV Diversity2010) interview at Abu Dhabi consulate on mm/dd/yyyy. I appreciate if you could please advise about the timing of scheduled interview.

Kind Regards,
Nariman .....
تشکر کنندگان:
(2009-10-23 ساعت 14:09)msnazi نوشته:  سلام دوستان!
بنظر شما علت چیه که هنوز KCC قابل قبول بودن فرم های من رو تأیید نمی کنه؟ کیس نامبر های بالاتر از من هم تأیید گرفتند، کسانی که دیر تر از من هم فرستادند هم تأیید گرفتند! پس اشکال کار کجاست؟

دوست عزیز جای نگرانی نیست من هم چندین بار مکاتبه کردم تا جواب گرفتم.یک هفته صبر کنید و مجددا امتحان کنید
خودم :
2010AS20583
ويزا بی ويزا Sad
اينم جزييات قضيه

سينا :
AS20126###
كنسولگری : آنكارا
فرمهای اوليه : Aug 2011
كارنت : Oct 2011
فرمهای مصاحبه : Oct 2011
مصاحبه : 23Nov11
ويزا : 24Nov11
تشکر کنندگان: mohsen324
(2009-10-23 ساعت 14:09)msnazi نوشته:  سلام دوستان!
محسن جان

من فکر میکنم به دلیل اینکه برای اکتبر تعداد زیادی کارنت کردن که تو همین ماه یا ماه دیگه مصاحبه دارن اونها باید الویت داشته باشند که فرمهاشون بررسی و تائید بشه... از ماههای بعد احتمالا بر میگرده به همون سیستم Firtst Come, First Serve یعنی بررسی و تائید مدارک به ترتیب دریافت...من هم کیس نامبرم 15000 هست جواب و مشابه شما گرفتم...البته من فرمها رو دیر فرستادم (اواسط آگوست).
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

با توجه به اینکه شماره case numbere من کم هست ولی هنوز نامه ی دوم رو دریافت نکردم Sad به KCC هم ایمیل زدم میگه 7-10 روز کاری دیگه پیگیری کن نگرانم Sad چی کار کنم ؟ Sad

اینم جواب ایمیل KCC

Thank you for your inquiry.

Your case number is now current for interview processing. You may
contact KCC after 7 to 10 business days for information about a possible
interview date. Once the interview date has been scheduled, you will
receive a notification letter from KCC.
تشکر کنندگان:
با سلام
m.s.1368 ' شما نباید منتظر نامه دوم و اعلام وقت مصاحبه از طرف kcc باشی اگر وقت مصاحبه ات را می دانی که هیچ مدارکت را سر وقت بفرست اگر زمان مصاحبه ات را نمی دانی سریعا به آنکار ا ایمل بزن و وقت مصاحبه ات را بپرس و اقدامات بعدی...
خیلی از کسانی که برای مصاحبه به آنکارا رفته بودن نامه دوم به دستشان نرسیده بود و یا خیلی دیر.
تشکر کنندگان:
ممنون پارسا جان
لطف می کنید متن نامه افرادی که با شرایط مشابه من به آنکارا ایمیل زدن را یک نمونش را اینجا بزارید ؟

خیلییییی مرسی :X
تشکر کنندگان:
(2009-10-25 ساعت 00:20)m_s_1368 نوشته:  ممنون پارسا جان
لطف می کنید متن نامه افرادی که با شرایط مشابه من به آنکارا ایمیل زدن را یک نمونش را اینجا بزارید ؟

خیلییییی مرسی

سلام
اینم متن ایمیل موردنظر شما:

کد:
Case Number:  2010AS0000XXXX
PA Name:  XXXXX
First Name:  XXXXX
Last Name:  XXXXX
Date of birth:  XXXXX
Preference Category:  DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability:  IRAN

Dear Sir/Madam

According to the “VISA BULLETIN OCTOBER 2009” my case number is current in the region of ASIA.

I would appreciate it, if you could send me a copy of the second letter via e-mail for knowing the fixed date and time of our interview in the USA local embassy in ANKARA, Turkey.

Thank you.
Sincerely
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
تشکر کنندگان: admin
بعد از مکاتبه با kcc برای درخواست نامه دوم از طریق ایمیل اینو فرستادند:
Thank you for your inquiry.

An interview for this case has been scheduled at the American Consulate/Embassy of Ankara on December xx 2009. A notification letter was sent to you on October xx 2009. Please direct any further questions regarding the processing of your case to this embassy.

اما می خواستم بدونم pdf نامه دوم رو باید چه جوری بگیرم؟
تشکر کنندگان:
من فکر کنم زنگ بزنید بهتره ولی میشه با ایمیل هم پیگیری کنید:

Dear Sir/Madam,

According to your email of ******** **, my interview is scheduled on ******* ** 2009 in Ankara/Turkey Embassy. I would like to inform you that as of today, I haven't received the 2nd package yet.

May I request your kindness by sending me a soft copy of the second letter via e-mail?

Best Regards
شماره کیس: 2010AS5000
تاریخ دریافت نامه قبولی: May/2009
کنسولگری : Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : 2nd June/2009
تاریخ کارنت شدن کیس: sep/2009
تاریخ دریافت نامه دوم: 1st oct
تاریخ مصاحبه: 21Oct 2009
تاریخ دریافت کلیرنس:6Nov , 2009
تاریخ دریافت ویزا: 14Nov , 2009
ورود به آمریکا: 14feb , 2010
تشکر کنندگان: bart ، Monica ، Hashem
بالاخره بعد از تلاش‌های فراوان,الان ایمیل match بودن مدارکم رسید!

اونهایی که هنوز نگرفتن ایمیل بزنن دوباره.انگار سرشون خلوت تر شده!
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: mary joon ، merdax ، hamed_gh ، mohsen324 ، kianoush

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان