کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دريافت گرين كارت و سوشال سكيوريتى (Green Card و SSN)
سلام maxwell عزیز، من یک سوال داشتم اگر پرواز ورودی به آمریکا مثلا chicago باشد و مقصدنهای در آمریکا dallas باشه ما مدارک را باید در کجا تحویل دهیم و اگر در stop اول چک می کنند چند ساعت فاصله می باید بین دو پرواز باشد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Iman-gta ، noobnoobi
shadow 1352 عزیز سلام
من فکر میکنم که ما ها که با کیس لاتاری وارد میشیم شرایطمون با بقیه فرق میکنه روی برگه ای که توی هوایپما پر میکنی سوال شده که چه قدر پول همراه داری یا وسایل گرانبها چی داری؟ ولی وقتی وارد میشیه افیسر وفتی به کیس نگاه میکنه و میبینه که مهاجرت هستیم یه مهر میزنه روی برگه گمرک که ما گمرک رو رد کردیم (pass the coustom) , و هیچ سوالی ازت نمیکنند . توی فرودگاه هم همه چیز راحت است ما از JFK وارد شدیم. توی فرودگاه فقط چند تا امضا و اثر انگشت لازمه. اگه بازهم سوالی بود در خدمتم.
پاسخ
ronak عزیز سلام
در مورد سوال شما من چیزی نمیدونم چون ما جایی stop نداشتیم مستقیم به نیویورک پرواز داشتیم. I'm so sorry honey
پاسخ
تشکر کنندگان: Iman-gta ، farzad24 ، noobnoobi
از فیلادلفیا وارد امریکا شدم و خیلی سریع و بی دردسر کارم انجام شد، برخوردشونم خیلی خوب بود، green card رو 3 هفته ای گرفتم ولی SSN رو از sacramento درخواست دادم، شخصا رفتم به اداره، ولی بعد از 3 ماه و خورده ای هنوز خبری نیست...
پاسخ
تشکر کنندگان: Serendipity ، noobnoobi ، pouya007 ، pari pariaaa ، S.gh
maxwell عزیز
ممنونم از پاسخت.
یعنی حتی میزان بار رو هم چک نکردن که بیشتر از حد مجاز نباشه؟
Case Number: 2009AS115XX
تاریخ مصاحبه: ,March 16 , 2009
دریافت ویزا: روز مصاحبه
دریافت کلیرنس همسر : Aug 4, 2009
ورود به آمریکا: Sep 7, 2009
خروج از آمریکا: Nov, 2009 / با دریافت پاس سفید 2 سال
ورود مجدد به امریکا: 2011 , 16, Jul
وقتی چترت " خداست " بگذار باران سرنوشت هر چه میخواهد ببارد.
پاسخ
تشکر کنندگان: Iman-gta ، noobnoobi
سلام
میزان بار که بستگی به ایرلاینتون داره. معمولا برای امریکا نفری 2 بسته 23 کیلویی هست.
پاسخ
تشکر کنندگان: hoda ، Iman-gta ، mina_s ، ASALI ، noobnoobi ، Natasha9 ، Norton1
salam
kamran tavakoli hastam
inja ra bebinid che bahale.......http://www.ssa.gov/multilanguage/Farsi/SS-5-FA.pdf
پاسخ
تشکر کنندگان: hassan1358arab ، farzad24 ، sharareh ، farshad_sh ، Masoudpish ، azimm ، noobnoobi ، Daneshjo ، Mraz
برای SSN، میتونم از ایالت نیویورک در خواست بدم که به آدرسم تو کالیفرنیا بفرستند؟ یا حتما باید از نزدیکترین اداره ادرس اقامتم درخواست بدم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: noobnoobi ، Daneshjo
سلام farshadz عزیز
شما فقط میتونی آدرس همون ایالتی رو بدی که برای SSN توش ثبت نام کردی.
کارت SSN شما (که مقوایی هست) فقط به همون ایالت پست میشه نه ایالت دیگه. موفق باشی.
کیس نامبر : AS000021XX
دریافت نامه اول : 1st April 2008
ارسال نامه اول : 28th May 2008
اعلام کارنت : 15th August 2008
دریافت نامه دوم : 10th September 2008
تاريخ مصاحبه : 7th October 2008
دریافت ویزا : 8th October 2008
تاریخ ورود به آمریکا: 14th March 2009
دریافت گرین کارت : 14th April 2009
پاسخ
تشکر کنندگان: sousangerd ، farzad24 ، mitr.p ، Soap McTavish ، خانه ، noobnoobi ، azadeh2014 ، ed2008 ، Daneshjo
امروز بعد از 13 روز که وارد آمریکا شدیم بدون اینکه درخواست بدمSSN من اومد Big GrinBig Grin
برای دخترم هم یه ورقه پست کردند که خوش آمد گفتند ولی از سوشیال سکیوریتی خبری نیست میگن دو روز بعد از خوش آمدگوئی SSN میاد................
ولی برای همسرم نه خوش آمد گفتن نه SSN فرستادنBig Grin
از گرین کارت هیچکدوممون هم فعلا خبری نیست...............
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
امروز SSN دختر و هسرم هم آمد درست فردای روزی که مال من و فرستادند...............نمیدونم اینها بیکارند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خوب همه رو با هم میفرستادین دیگه .........Big GrinBig Grin
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: reza22 ، merdax ، hbita ، naarestan ، Soap McTavish ، shima1364 ، noobnoobi ، Daneshjo ، Soeño
مرسی از جوابها.
بعد از تحقیق و تفحص، متوجه شدم که از سفارت امریکا در کشور مورد اقامت میشه در خواست داد. کارم راحت تر شد. Smile

پاسخ
تشکر کنندگان: noobnoobi ، Daneshjo
سلام
من تاریخ 7 سپتامبر وارد امریکا شدم و امروز 21 سپتامبر گرین کاردم رو دریافت کردم .

موفق باشید
شماره کیس:2009AS269xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 2008
تاریخ کارنت شدن:Apil 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:May 2009
تاریخ مصاحبه:June 2009
تاريخ دريافت ويزا:روز مصاحبه
ورود به امریکا:7 Sep
دریافت گرین کارت:21 Sep
دریافت سوشال سکیوریتی:25 Sep
پاسخ
تشکر کنندگان: afshin ، tehranipoor ، reza22 ، leili ، arshkarshk ، hbita ، merdax ، M!LAD ، saeedhei ، meweadl ، frozen mind ، farzad24 ، mary joon ، پدرام ، mitr.p ، aydinaghajani
سلام هدا جون
ميشه بگي كدوم شهر و ايالت هستي؟
مرسي
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام هدي جان
مباركه هر جا هستي خوب و خوش و موفق باشي عزيزم

موفق باشي
شريف ترين دلها دلي است که انديشه آزار کسان در آن نباشد . زرتشت
زندگي تاس خوب آوردن نيست ، تاس بد را خوب بازي کردنه .
براي مشورت خردمندان را برگزين تا از ملامت و ندامت در امان باشي .
پاسخ
تشکر کنندگان: hoda ، sababiba11

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان