کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اعتبار ویزا
اگر اینطور بود پس سفارت باید در مدارک من می دید که مدیکال من 2 ماه بیشتر اعتبار نداره!
Case Number: 2009AS115XX
تاریخ مصاحبه: ,March 16 , 2009
دریافت ویزا: روز مصاحبه
دریافت کلیرنس همسر : Aug 4, 2009
ورود به آمریکا: Sep 7, 2009
خروج از آمریکا: Nov, 2009 / با دریافت پاس سفید 2 سال
ورود مجدد به امریکا: 2011 , 16, Jul
وقتی چترت " خداست " بگذار باران سرنوشت هر چه میخواهد ببارد.
تشکر کنندگان:
روی پاکت زرد نوشته که این پاکت محتوی ویزای شماست و فقط باید توسط اداره بهداشت یا اداره مهاجرت باز بشه پس مطمئن باشید که هنگام ورود وقتی شما پاکت زرد رو تو فرودگاه تحویل میدید مدیکالتون چک میشه...
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
من هم به نظرم تاریخ ویزا مهمه نه مدیکال. ضمن این که شما مطمئنید در مورد اعتبار مدیکال؟ این جا به من گفتند آزمایشات پزشکی یک سال اعتبار داره. ولی ظاهراً این جا همه چیز فرق می کنه!
اگر قرار به چنین چیزی باشه که با تموم شدن مدیکال بعد ورود به امریکا شما دوباره مدیکال بدید، باید شما نوتیفای می شدید وقتی ویزا رو بهتون می دادند.
تشکر کنندگان:
مطمئن نیستم! Shy
اگر تمام ویزاهای صادر شده امسال از زمان دادن پاسپورت به سفارت اعتبار 6 ماهه داشته باشن حرف شما کاملا درسته.

هیچ کدوم از بچه ها در این مورد تجربه ای نداره؟
خبر دارین که آیا کسی بوده که ویزاش کمتر از شش ماه اعتبار داشته باشه؟

راستی اگه از سفرنامم یادتون باشه افسر سفارت به من گفت مدیکال سه ماه اعتبار داره !!!
تشکر کنندگان:
دوستان هر کسی اگه میخوادتا قبل از اکتبر بره امریکا سزیع اقدام کنید که اوضاع ترافیک هوایی امریکا خیلی نافرمه الان و از همین الان اقدام کنید
ممکنه بلیط گیرتون نیاد
تشکر کنندگان:
اين نامه اي هست كه اؤ سفارت تركيه دريافت كردم شايد كمك كنه:
The administrative process for both (you and spouse) of your cases have been completed and are valid until September 22, 2009 and will be posted on our website this week. Your Medical Reports are valid until August 02, 2009 which means all the family members must enter the United States before August 02, 2009; otherwise, they must renew the Medical Reports. Please plan accordingly.

You may come to this office any Monday through Thursday between 1:00 to 1:30 pm. with your passports and the refusal form given to you at the end of your immigrant visa interview. After your personal visit to this office, your visa packages will be prepared and sent to your address in Turkey.

Sincerely,

Immigrant Visa Unit
تشکر کنندگان:
نیکان جان
ممنون از کامنتت.
میشه بگی تاریخ مدیکالت کی بود؟
راستی من تو سایت آنکارا تاریخ بالاتر از 15 سپتامبر برای اعتبار پروسه ادمینستریتیو ندیدم. شما هر دو نفرتون با هم کلیر شدین یا یک نفر قبلا کلیر شده بود و تاریخ اعتبار ادمین نفر دوم ملاک هست؟
تشکر کنندگان:
ما 29 جون مدیکال داشتیم و تاریخ مصاحبه هم 9 جولای بود.
تاریخ اعتبار ویزای ما 29 دسامبر هست. یعنی دقیقا 6 ماه پس از مدیکال
تو رو به خدا موضوعاتی که 400 بار در موردش بحث شده و ثابت شده را هی پیش نکشین.
تشکر کنندگان:
همچین هم ثابت نشده خب! تاریخ ویزای من از مدیکال حساب نشده، از بعد اومدن کلیرنس حساب شده، برای همین این جا مطرح شد
تشکر کنندگان:
بابا ول کنید دیگه...
من میترسم رسیدیم امریکا اولین دیداری که با بچه ها داشته باشیم دوباره همه دور هم بشینیم و یکی یکی بچه ها بگن:

1- ولی من فکر میکنم که تاریخ ویزامون از زمان انجام مدیکالمون شروع میشد هااااااااااااااا...
2- یکی دیگه: من مطمئنم که باید فرم i-134 رو نوترایز میکردید هااااااااااااا جدیدش رو قبول نمیکنن که جای نوترایز نداره
3- اون یکی دیگه: باید اصل مدارکتون رو میفرستادید آنکارا نه کپیش رو هاااااااااااااا
بعد همونجا همه با هم جر و بحث و آخرش هم دعواااااااااااااااااااااااااااا
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان: meweadl
نه الهام فکر کن 20 سال دیگه ما پیر شدیم با موهای سفید باز داریم جواب کسانی را میدیم که میپرسن:

سلام اسم من اصغر قلی زاده است و متولد جولای 1980 هستم. متاسفانه اشتباها تو فرم ثبت نام نوشتم اسمم برد پیت و متولد اکتبر 1964 هستم. در ضمن اسپانسر هم ندارم و به دلیل سربازی پاسپورت زیارتی باید بگیرم. حالا آیا به نظر شما مشکلی پیش میاد؟ ضمنا راهنمایی بفرمایید پس از ورود به آمریکا کدوم شهر برم بیشتر از من پذیرایی میکنن.
تشکر کنندگان: reza22
samirapakzad نوشته: همچین هم ثابت نشده خب! تاریخ ویزای من از مدیکال حساب نشده، از بعد اومدن کلیرنس حساب شده، برای همین این جا مطرح شد

سمیرا جان شما قدیمی هستین. می دونم گاهی ممکنه استثنا هایی باشه. حق با شماست
تشکر کنندگان:
Dear arshkarshk
همانطور كه در نامه نوشته بود مديكال تست ما 2 اكوست بود و مصاحبه 7 اكوست و Administrative Process ما با 2 يا 3 روز فاصله اومد و در سايت سفارت امريكا در انكارا مدت اعتبار Administrative Process ما 15 Sept قيد شده ولي در نامه سفارت به ما تا 22 Sept وقت داريم بريم ويزامونو دريافت كنيم
تشکر کنندگان: arshkarshk
نیکان عزیز ممنون از جوابت ، خیلی چیزها رو متوجه شدم.
راستی حواستون باشه سفارت از 19 تا 22 سپتامبر تعطیل هست به دلیل تعطیلات آخر رمضان !

30 اوت و 7 سپتامبر هم تعطیله، 12 اکتبر هم همینطور ولی یکی آخری ربطی به ما نداره ! Wink
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان