کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
درخواست بولتن ویزا از KCC
سلام دوستان عزیز
شما میتونید با ارسال ایمیل از KCC درخواست کنید که بولتن ویزارو هر ماه براتون از طریق ایمیل ارسال کنه که در اینصورت یه چند روزی زودتر از بقیه از بولتن جدید و کارنت شدن شماره ها باخبر می شید.
فقط کافیه به این آدرس ایمیل بزنید listserv@calist.state.gov
سپس این متن رو بنویسید
Subscribe Visa-Bulletin First name/Last name
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان: seravin ، saeedhei ، Arta ، امير ، mohsen324 ، merdax ، sh-b ، admin ، laili ، masih ، Monica ، R.F ، maxsupermax ، loveusa2010 ، moeen ، rayan.s
خیلی عالی بود ممنون
شماره کیس:2010AS00007xxx

تشکر کنندگان:
خانم الهام واقعا شفاف پاسخ می دن. مرسی از وقتی که می زارید...
تشکر کنندگان: elham
monica عزیز حتما آدرس و اشتباه مینویسی چون چند تا از بچه ها ایمیل زدن و جواب گرفتن فکر میکنم سراوین عزیز هم ایمیل زده بودن
من خودم پارسال عضو شدم و هر ماه kccبولتن ویزا رو برام ایمیل میکنه
تشکر کنندگان: Monica ، seravin
نه من هم با ایمیل یاهو فرستادم باید اینقدر بفرستی تا ok بشهBig Grin
تشکر کنندگان: Monica
Monica نوشته: تازه اسم و فاميل رو هم ندي مشكلي نيست (ولي بده! از ما نصيحت)... چون فقط توي ليست از آدرس ايميلت استفاده مي كنن...

بي خيال... من كه هنوز OK نگرفتم! فكر كنم سرورشون ژاپني مي فهمه! يا ايميل منو ژاپني مي گيره!

با سلام
دوست عزیز می تونید با یک ایمیل دیگه امتحان کنید و با یه آیپی دیگه مثلا از یه کافی نت
To be placed on the Department of State"'s E-mail subscription list for the "Visa Bulletin", please send an E-mail to the following E-mail address:

listserv@calist.state.gov

and in the message body type:
Subscribe Visa-Bulletin First name/Last name
(example: Subscribe Visa-Bulletin Sally Doe)

To be removed from the Department of State's E-mail subscription list for the "Visa Bulletin", send an e-mail message to the following E-mail address:

listserv@calist.state.gov

and in the message body type: Signoff Visa-Bulletin

The Department of State also has available a recorded message with visa cut-off dates which can be heard at: (area code 202) 663-1541. The recording is normally updated by the middle of each month with information on cut-off dates for the following month.

Readers may submit questions regarding Visa Bulletin related items by E-mail at the following address:

VISABULLETIN@STATE.GOV

(This address cannot be used to subscribe to the Visa Bulletin.)

Department of State Publication 9514
CA/VO:July 9, 2009
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
تشکر کنندگان:
بچه ها من تاحالا 2 بار با ايميل ياهو درخواست عضويت رو به LISTSERV@CALIST.STATE.GOV فرستادم.تو قسمت subject چيزي ننوشتم و تو متن نامه Subscribe Visa-Bulletin First name Last name رو زدم(البته جاي اسم فاميلي اسممو نوشتما!)ولي هر دفعه اين جوابم اومده:
> 烧再瘀
Unknown command - "烧再兄". Try HELP.
كسي مي دونه راه حل چيه؟تاحالا با يايميل ياهو كسي كانفرم گرفته؟
شماره کیس:2010AS00013500حدودا
تاریخ دریافت نامه قبولی:June-16-2009
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUNE-23-2009
تاریخ کارنت شدن کیس:2010/02/05
تاریخ دریافت نامه دوم:march 2010
تاریخ مصاحبه:2010/04/19
تاریخ دریافت کلیرنس:2010/05/21
جمع تقریبی هزینه ها: 3,5 mıllıon toman
تشکر کنندگان:
neli-basi نوشته: بچه ها من تاحالا 2 بار با ايميل ياهو درخواست عضويت رو به LISTSERV@CALIST.STATE.GOV فرستادم.تو قسمت subject چيزي ننوشتم و تو متن نامه Subscribe Visa-Bulletin First name Last name رو زدم(البته جاي اسم فاميلي اسممو نوشتما!)ولي هر دفعه اين جوابم اومده:
> 烧再瘀

نلی خانم
همون روز اول که الهام خانم این مطلب را عنوان کردند من ایمیل زدم و عضو خبرنامه بولتن شدمTongue
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
neli-basi نوشته: بچه ها من تاحالا 2 بار با ايميل ياهو درخواست عضويت رو به LISTSERV@CALIST.STATE.GOV فرستادم.تو قسمت subject چيزي ننوشتم و تو متن نامه Subscribe Visa-Bulletin First name Last name رو زدم(البته جاي اسم فاميلي اسممو نوشتما!)ولي هر دفعه اين جوابم اومده:
> 烧再瘀

با سلام به همه دوستان
از این روش استفاده کنید حتما جواب میگیرید .
در قسمت to:
Consular Affairs LISTSERV Server (15.5)" <LISTSERV@CALIST.STATE.GOV

ودر متن نامه
SUBSCRIBE Visa-Bulletin Ali. Dadashi
جای علی داداشی اسم و فامیلی خودتون
نکته مهم اینه که از / استفاده نشه بعد از اسم دات . بعد فاصله فامیلی .
موفق و سربلند باشید .
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
تشکر کنندگان: neli-basi
ممنون از الهام عزيز كه به فكر بچه هاي امسال هم هست. من همين الان كاري رو كه الهام خانوم گفت انجام دادم و 2 دقيقه هم نشد كه عضو بولتن شدم. برام اين پيغام اومد:
Your subscription to the Visa-Bulletin list (CA Visa Bulletin List) has been accepted يه صفحه هم توضيحات داده كه اگر خواستي كنسل كني و از اين حرفا چيكارها بايد بكني.
حالا يعني بولتن ويزا رو چند روز زودتر براي من مي فرستن ديگه؟
تشکر کنندگان:
يه چيزي رو يادم رفت بگم. من تو سابجكت هم همون متن نامه رو كپي پيست كردم البته بدون اسم. ولي تو متن اسم و فاميل رو نوشتم با دات(.). حتمن توي ميل باكس تون اسپم ها رو هم چك كنين. جواب ايميل من تو اينباكس نبود. اومده بود تو اسپم ها!!! من هم براي اين كه حفظش كنم(چون هميشه اسپم ها رو از باكس خالي مي كنم) فورواردش كردم به ايميل خودم(البته كار شاهكاري نيست!!! فقط خواستم بگم كه كليه مكاتباتي رو كه با كي سي سي مي كنين يا امور مرتبط با لاتري تون حفظ شون كنين)
تشکر کنندگان:
[
esmail نوشته: ممنون از الهام عزيز كه به فكر بچه هاي امسال هم هست. من همين الان كاري رو كه الهام خانوم گفت انجام دادم و 2 دقيقه هم نشد كه عضو بولتن شدم. برام اين پيغام اومد:
Your subscription to the Visa-Bulletin list (CA Visa Bulletin List) has been accepted يه صفحه هم توضيحات داده كه اگر خواستي كنسل كني و از اين حرفا چيكارها بايد بكني.
حالا يعني بولتن ويزا رو چند روز زودتر براي من مي فرستن ديگه؟

پس مبارکه به سلامتیBig Grin
منتظر باشید همین روزا بولتن جدید رو براتون میفرستن
تشکر کنندگان: saeedhei
سلام به همگي
من چند دفعه نامه زدم . هي رد مي شد. بالاخره به توصيه آقا esmail عمل كردم و همين الان الان نتيجه گرفتم. دست آقا esmail درد نكند. دست الهام خانم هم درد نكند از كليه زحماتي كه براي ما مي كشد.
تشکر کنندگان: elham ، saeedhei
با سلام
جالبه واسه اینکه کسی از کار kcc چیزی سر در نیاره هر کسی رو به یک طریق عضو می کنه
چون من خودم ایمیل زدم بهشون گفتن از دات یا نقطه وفاصله استفاده کنید ...؟
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
تشکر کنندگان:
خواهش مي كنم سمي جان. ما شاگرد الهام خانوم هستيم. البته اگر قبول كنند ايشون. اميدوارم همه ما بعد از موفقيت به فكر برنده هاي سالهاي بعد هم باشيم. به اميد اون روز. راستي از اين بولتن چرا هيچ خبري نيست!! امروز 12 آگوست هست.
تشکر کنندگان: elham

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان