کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پر کردن فرم اول
من حدودا 2 سال گذشته رو تو 2 نا شرکت که 2 تاشون دولتی بوده به صورت پاره وقت کار کردم به نظرتون لازمه در این باره بنویسم ؟؟؟ البته یعد از ظهر ها هم مغازه خدمات کامپیوتر و کافی نت هم بود
جالا به نظزتون از اتجا که کار نیمه وقت بوده نیازی به نوشتن آنها است یا خیر ؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2010-05-29 ساعت 03:42)saint نوشته:  من حدودا 2 سال گذشته رو تو 2 نا شرکت که 2 تاشون دولتی بوده به صورت پاره وقت کار کردم به نظرتون لازمه در این باره بنویسم ؟؟؟ البته یعد از ظهر ها هم مغازه خدمات کامپیوتر و کافی نت هم بود

به نظر من بنویسی بهتره. جلوش بنویس PartTime. این قسمتی از سفرنامه یکی از بچه هاست برات میذارم تا ببینی چقدر دقیق هستند:

در دادن اطلاعات به سفارت هيچ وقت دروغ نگفته يا اطلاعات ناقص ندين.دو نفر عبرت‌آموز كه تو هتل ديدم يكيش پيرمرد ٦٧ ساله بود كه لاتاري برنده شده بود اين آقا در سال ١٣٤٩ در دانشكدة خلباني دوره خلباني ديده بود اما به پايان نرسونده ودر سال سوم دانشكده ترك تحصيل كرده و چون هيچ مدركي از اونجا نگرفته بود در ليست تحصيلاتش نياورده بود كه يه هويي اگه مدركشو خواستن نميتونست بيياره وبنده خدا ميگفت موقع مصاحبه ازم خواست دست راستمو بالا برده وقسم بخورم هرچي ميگم درسته ميگه تا اينكارو كردم سريع پرسيد شما تو سال ٤٩ دورة خلباني ديديد چرا ازما مخفي كرديد آيا ميدونيد خلبانهاي هواپيماهاي ربوده شده درحوادث ١١ سپتامبر هم دورة خلبانيشونو از ما مخفي كرده بودنن؟

لینک منبع
پاسخ
تشکر کنندگان: Linspire ، storagemeter ، msar
من فک می کنم سال 1349 توی این جریان بی تاثیر نبوده. بالاخره اون سالها امریکاییها به خیلی از اسناد دسترسی داشتن اما آیا بنظر شما الان هم اونها به اطلاعات سربازهای ما یا دانشگاه های ما دسترسی دارن؟
پاسخ
(2010-05-29 ساعت 06:05)atm849 نوشته:  
(2010-05-29 ساعت 03:42)saint نوشته:  من حدودا 2 سال گذشته رو تو 2 نا شرکت که 2 تاشون دولتی بوده به صورت پاره وقت کار کردم به نظرتون لازمه در این باره بنویسم ؟؟؟ البته یعد از ظهر ها هم مغازه خدمات کامپیوتر و کافی نت هم بود

به نظر من بنویسی بهتره. جلوش بنویس PartTime. این قسمتی از سفرنامه یکی از بچه هاست برات میذارم تا ببینی چقدر دقیق هستند:

در دادن اطلاعات به سفارت هيچ وقت دروغ نگفته يا اطلاعات ناقص ندين.دو نفر عبرت‌آموز كه تو هتل ديدم يكيش پيرمرد ٦٧ ساله بود كه لاتاري برنده شده بود اين آقا در سال ١٣٤٩ در دانشكدة خلباني دوره خلباني ديده بود اما به پايان نرسونده ودر سال سوم دانشكده ترك تحصيل كرده و چون هيچ مدركي از اونجا نگرفته بود در ليست تحصيلاتش نياورده بود كه يه هويي اگه مدركشو خواستن نميتونست بيياره وبنده خدا ميگفت موقع مصاحبه ازم خواست دست راستمو بالا برده وقسم بخورم هرچي ميگم درسته ميگه تا اينكارو كردم سريع پرسيد شما تو سال ٤٩ دورة خلباني ديديد چرا ازما مخفي كرديد آيا ميدونيد خلبانهاي هواپيماهاي ربوده شده درحوادث ١١ سپتامبر هم دورة خلبانيشونو از ما مخفي كرده بودنن؟

لینک منبع

عجب حرکتی اومدن - هم خوشم اومد هم تعجب برانگیز و غیرمنتظره بود !! RolleyesBig Grin
پاسخ
دوستان عزیز
سلام
من تازه این سایتو پیدا کردم و وارد شدم من در لاتاری 2012 برنده شدم ولی دیر فهمیدم 5 ماهی وقت دارم مدارک اولیه را پر کردم فرستادم وتو سایت dhl چک کردم دیدم رسیده فقط یک سوال خیلی مهمی که برام پیش اومده اینه که در فرم اولیه که یه آدرس خواسته بود در آمریکا برای ارسال مدار گرین کارت یا غیر من نوشتم N یعنی کسی رو ندارم با توجه به مطالبی که تا حالا خوندم فهمیدم هکه یه آدرسی دادن یعنی الان باید چه کار کنم مدارکم ناقصه یا راه حلی وجود داره با توجه به اینکه من واقعا هیچ کسی رو ندارم در هر نقطه از آمریکا لطفا راهنماییم کنید
پاسخ
[quote='Masoud' pid='929' dateline='1208973662']
۱- من هم مثل شما سربازی را خریدم و ۲۱ روز رفتم، ولی به نظر من حتی اگر کامل هم رفته باشید سربازی اجباری جزء سابقه نظامی محسوب نمی شود. من نوشتم نرفتم.
۲- آدرس اسپانسر را بدهید، قسمتهایی که لازم است پر کنید را خالی نگذارید، تا قبل از مصاحبه با تماس با کی سی سی می توانید درخواست اصلاح یا تغییرکنید.
[/qu

درود دوست عزیز سربازی رو چه جوری خریدین؟چقد خریدین؟
ممنون میشم جواب بدین سپاس
----2019AS
EVERY DAY IS A CHANCE TO CHANGE YOUR LIFE
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان