کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
من از برندگان لاتاري 2010 هستم كمك كنيد
seravin جان مگه تو هم قبول شدي؟؟ اگه كانفرميشن نامبر رو بنويسم يعني ميشه كه e_mail كنن اخه گفته به هيچ ايميلي تا بعد از 1 اگوست يعني 10 مرداد جواب نمي دن يه سوال ديگه اگه نامه بياد به نظرتون تقريبا چقدر طول ميكشه تا برم واسه مصاحبه؟
تشکر کنندگان:
آره درسته Big Grin
ایمیل به kcc
ارسال نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد و شماره CONFIRMATION

اگر هم از صفحه ثبت نام پرینت یا پرینت اسکرین دارین اسکنش رو براشون اتچ کنین و موضوع رو توضیح بدین و شماره پیگیری پست رو ازشون درخواست کنین.

قاعدتا باید جواب بده.

راستی تبریک میگم بهتون
تشکر کنندگان:
masih نوشته: يه سوال ديگه اگه نامه بياد به نظرتون تقريبا چقدر طول ميكشه تا برم واسه مصاحبه؟

دوست عزیز باید ببینید کیس نامبرتون چنده؟ هرچه شماره شما کمتر باشه خوب زودتر میرید مصاحبه...مصاحبه ها ازاکتبر شروع میشه
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
masih نوشته: seravin جان مگه تو هم قبول شدي؟؟ اگه كانفرميشن نامبر رو بنويسم يعني ميشه كه e_mail كنن اخه گفته به هيچ ايميلي تا بعد از 1 اگوست يعني 10 مرداد جواب نمي دن يه سوال ديگه اگه نامه بياد به نظرتون تقريبا چقدر طول ميكشه تا برم واسه مصاحبه؟

بستگی به کیس نامبر داره.
تشکر کنندگان:
در مرد تاريخ مصاحبه كسي چيزي نگفت !!!! به نظرتون كي بايد برم واسه مصاحبه ؟؟؟؟ خودشون كشور مرد نظر رو مشخص مي كنن يا خودت مي توني هر جا بري؟؟؟
تشکر کنندگان:
مسیح جان تو همین سایت دیروز پریروز یکی از بچه ها اعلام کرد که تازه براش نامه اومده شاید برا شما هم بیاد اما اگه نیومد تا 10 مرداد هم دیر نمیشه نگران نباش
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
دوست عزیز تو نامه اول که شما هنوز دریافتش نکردید یه شماره داره که بهش میگن کیس نامبر... فقط با توجه به اون شماره تاریخ مصاحبه شما قابل پیش بینی میشه الان هیچی معلوم نیست
معمولا برای یه سری از بچه ها سفارت انکارا و برای یه سری هم سفارت ابو ظبی در نظر گرفته میشه که البته تو فرمهایی که براتون میفرستند خودتون هم میتونید اتخاب کنید که کجا دوست دارید واسه مصاحبه برید
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
[/align]سلام
من هم يه نامه واسم امده اما هنوز شك دارم نمي خوام زود خوشحالي كنم
نمي دونم چكار كنم منم مثل شما سر در گمم
من اهل اصفهانم اگه مايليد واسم پيام بزاريد.
مرسي
منتظرم
Ramtin.1985@yahoo.com
Ramtin.1985@gmail.com
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان