کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
IELTS
به نظر شما ، بهترین آموزشگاه زبان برای IELTS کدام است

سپاس
شماره کیس : 2010AS2607X
تاریخ دریافت نامه قبولی: اصلا نيومد ، شانسي در ماه May 2010 فهميدم
کنسولگری: ابوظبي
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2010 Jun 06
تاریخ کارنت شدن کیس: Aug 2010
وضعيت اسپانسر : دارم --- مدارك JUN 21 2010 رسيد
تاریخ مصاحبه: 02 September
گرفتن ويزا : همون روز مصاحبه

پاسخ
تشکر کنندگان:
خونتون!!!
جدی میگم...ببینید ، همه کلاسهای آیلز فقط شما رو برای امتحان آیلز آماده میکنند...پس اگر شما زبانتون خوب هست فقط و فقط برای آمادگی برای امتحان بروید کلاس!!!وگرنه در کلاسهای آیلز نمی آیند به شما زبان یاد بدهند...البته شاید کمی هم درس بدهند...
پاسخ
تشکر کنندگان: iSoheil ، kavoshgarnet ، shahram1347 ، Hossein81 ، حامد ، cky ، MITA ، مسافر تنها ، shaparak_p66
tourism-and-migration نوشته: خونتون!!!
جدی میگم...ببینید ، همه کلاسهای آیلز فقط شما رو برای امتحان آیلز آماده میکنند...پس اگر شما زبانتون خوب هست فقط و فقط برای آمادگی برای امتحان بروید کلاس!!!وگرنه در کلاسهای آیلز نمی آیند به شما زبان یاد بدهند...البته شاید کمی هم درس بدهند...

اگه آیلتس رو واسه یادگیری زبان میخوای بیخیالش شو اصلا متد جالبی نیست مخصوصا با لهجه مزخرف استرالیایی...
ولی اگه واسه ارائه به اداره مهاجرت میخوای بدی اونوقت باید بری جایی که بهت متد آیلتس پاس کردن رو یاد میدن . برای حرف زدن برو کلاهای Free disscusion جایی که چند نفر با هم بصورت مباحثه و دور هم انگلیسی حرف میزنن اینجوری زبونت خودش باز میشه و راه میوفته
اگه خواستی یه پیام به من بزن بهت بگم کجا این موسسات رو پیدا کنی
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام و سپاس . من مدرك فوق ليسانس زبان آلماني دارم و خانمم فوق ديپلم صنايع غذايي داره. در كانادا هم فاميل داريم. يكبار امتحان IELTS دادم با نمرات speaking 6.5 - writing 5.5 - reading 4 - listening 4.5 . ميخواستم بپرسم آيا اين نمرات قابل قبول براي اداره مهاجرت هست؟ با توجه به اينكه امتياز ما بالاتر از 67 است. منتظر پاسخ شما هستم.

S.T
پاسخ
تشکر کنندگان:
#بخاطر پسرم
بله نمرات شما قبوله - ولی این طوری بگم که نمره شما 80هم بشه ولی نمره زبان کمتر از حد نمیتونید اقدام کنید!
نمره زبان از 8نباید کمتر بشه.

- یه سوال: آقا امتحان آیلتس سخت بود! یا تقریبا راحت بود؟ یکم توضیح میدی به من. ../ممنون.
کوروش‌کبیر: فرمان دادم بدنم را بدون مومیایی و تابوت به خاک بسپارند تا ذرّات بدنم خاک ایران را تشکیل دهد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام شنیدم امتیاز های مهارت های مختلف IELTS تغییر کرده کسی می تونه راهنمایی کنه. من جدول هاشو دیدم ولی راستش سر در نیاوردم. برای IELTS General مثلا 6 برای reading الان چند امتیاز داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-04-27 ساعت 08:23)ptajer نوشته:  با سلام شنیدم امتیاز های مهارت های مختلف IELTS تغییر کرده کسی می تونه راهنمایی کنه. من جدول هاشو دیدم ولی راستش سر در نیاوردم. برای IELTS General مثلا 6 برای reading الان چند امتیاز داره؟

براي كانادا سه تا skill شامل reading- writing speaking 6.5-9 شامل 4 امتياز ميباشد ولي listening بايد بالاي 7.5 بشي تا 4 امتياز بگبري
پاسخ
تشکر کنندگان:
آخه کی می تونه 8 بگیره ؟
آدم خودشو بکشه به زور، ته تهش میتونه 7 بشه!

واقعا باید سخت باشه.
البته من که تجربه ندارم ولی بزودی تجربه خواهم کرد.

میشه کسایی که این امتحانو دادن یکم توضیح بدن که چجوریه این امتحان؟ یکم توضیح ؟ مرسی .
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوست عزیز این لینک رو بخونید، بهتون کمک میکنه!
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2334

هیچ چیز نشد نداره!
9 هم میشه گرفت، اما تمرین بسیار زیاد نیاز نداره!
1 سال تمرین فشرده میتونه براحتی شما رو به اسپیکینگ 8.5 ، لیسنینگ 8.5 ، ریدینگ 8 ، رایتینگ 8 هدایت کنه!

من اینقدر اسپیکینگم رو بد دادم که گفتم زیر 4 میگیرم! ولی 6.5 گرفتم!
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، Hossein81
(2010-07-04 ساعت 19:04)usa.lover نوشته:  دوست عزیز این لینک رو بخونید، بهتون کمک میکنه!

هیچ چیز نشد نداره!
1 سال تمرین فشرده میتونه براحتی شما رو به اسپیکینگ 8.5 ، لیسنینگ 8.5 ، ریدینگ 8 ، رایتینگ 8 هدایت کنه!

کاملا موافقم.
من هم تا الان حدود دوسال میشه که دارم خیلی خوب تمرین میکنم و خوشبختانه نتیجش رو هم گرفتم و 7.5 شدم.Wink
فقط تمرین تمرین تمرین. همین.
شما بشین یه سال به صورت منظم و کاملا تفریحی و نه به طوری که خسته بشید و از یادگیری زده بشید بخون مطمئن باش که بالای 7 میگیری.
البته این رو همیشه بدونید که جوری زبان رو یاد بگیرید که ازش لذت ببرید.
ره رو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود
ره رو آن است که آهسته و پیوسته رود
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، usa.lover ، OMID_R ، Hossein81 ، alibati ، sib 24 ، farzad-it ، shaparak_p66
سلام
آیا نرم افزاری برای برنامه ریزی سرفصلی ؛ آموزش زبان وجود داره که ما بندگان خدا رو از سرگردانی در بیاره؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-07-05 ساعت 01:22)OverLord نوشته:  
(2010-07-04 ساعت 19:04)usa.lover نوشته:  دوست عزیز این لینک رو بخونید، بهتون کمک میکنه!

هیچ چیز نشد نداره!

کاملا موافقم.
من هم تا الان حدود دوسال میشه که دارم خیلی خوب تمرین میکنم و خوشبختانه نتیجش رو هم گرفتم و 7.5 شدم.Wink
فقط تمرین تمرین تمرین. همین.
شما بشین یه سال به صورت منظم و کاملا تفریحی و نه به طوری که خسته بشید و از یادگیری زده بشید بخون مطمئن باش که بالای 7 میگیری.
البته این رو همیشه بدونید که جوری زبان رو یاد بگیرید که ازش لذت ببرید.
ره رو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود
ره رو آن است که آهسته و پیوسته رود

لطفا اگر میشه نحوه خواندن و برنامه ریزی خودتون رو باتوجه به اینکه
میگید روزی یک ساعت هم جواب میده بگید که ما هم استفاده کنیم
پاسخ
تشکر کنندگان:
من ایلتس دادم اماخوب نبودم اورال 4.5 این مربوط به سال 1385 هست حالا دوباره تصمیم گرفتم که ایلتس بخونم و باید دوتاش نمره خوب بیارم
توصیه ام به دوستان اینه که کتاب های مرتبط با کمبریج بخونند و سراغ کتاب های دیگر نروند
ضمنا سعی کنید وقت فراغت به زبان گوش دهید همچنین شبکه های بی بی سی و یورونیوز کمک زیادی به شما خواهند کرد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2009-07-25 ساعت 20:26)Kaveh792004 نوشته:  به نظر شما ، بهترین آموزشگاه زبان برای IELTS کدام است

سپاس

به نظر من فقط فقط فقط فقط استاد خصوصی جواب میده!!! این جمله رو منی دارم میگم که همیشه از کلاس خصوصی متنفر بودم و عاشق این بودم که تو کلاس های گروهی رغابت کنم. ولی IELTS شوخی بردار نیست و فقط یه استاد خصوصی خوب می تونه کمکتون کنه!!!! ielts صرفاً دانش زبانی نیست که تو خونه بخونید، مهارت تست زنی مخصوص به خودش رو می خواد!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: Spiritual
ببخشد ما تو این تاپیک هم سرک کشیدیم
ولی درسته ایلتس دانش انگلیسی شما رو محک نمیزنه. مخصوصا اینکه جو محل امتحان بسیار بد هست بعکس تافل.شما باید 1 سری مهارت ها رو بدونید و تمرین.من 2 بار در 4 سال گذشته شرکت کردم برای کار کانادا ولی خدا رو شکر اومدم امریکا و خلاص شدم.
موفق باشید
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان