کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اخذ ویزای تحصیلی از سفارت هند در تهران
دوستان عزیز خواهشمندم که لطفا کارشناسی و با اطلاع کامل دیگران را راهنمایی کنید و نظر بدهیدRolleyes

تحصیل در هند بخصوص در مقطع لیسانس فقط برای رشته هایی چون علوم کامپیوتر و کشاورزی مناسب است.

در بین این رده از کشور های هم طراز آسیایی برای ادامه تحصیل در رشته های پزشکی... بیشتر کشور فیلیپین و دانشگاه سنت توماس آن که قدمی ترین دانشگاه هم است مناسبه.

خدمت دوستمون عرض کنم که نروژ یکی از ثروتمند ترین و در عین حال یکی از گرون ترین کشور های اروپایی - اسکاندیناوی برای زندگی است.
درست است که هزینه تحصیل به صورت رایگان می باشد که تا سال 2013 همانند سوئد دانشگاه های این کشور هم پولی می شود...
و اینکه هزینه زندگی در این کشور در حدود 1800 تا 2000 یورو در ماه است.
و اینکه هر دانشجو بیشتر از 12 ساعت در هفته حق کار ندارد.
[font=Arial]بـرنامه روبرو ، هــدف پیـشرو ، پــیش بـه سـوی پــیروزی.[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: jahan_roone ، سمبل ، shahyad ، HAZARA ، Tomas ، msar
یعنی شما میگویید که برای تحصیل برم هند .
راستی شما خیلی اطلاعات داریدو من یک سوال از شما دارم و این است که یک رشته پر درآمد و همه جا پسند معرفی کنید و بگویید شهریه دانشگاه هند چقدره ممنون شما میشوم
با تشکرو سپاس از مسئولین سایت مهاجرت سرا
پاسخ
تشکر کنندگان: jahan_roone ، Tomas ، msar
سلام من فوق لیسانس حقوق خصوصی دارم از دانشگاه ازاد
میخوام بدونم مدرکم رو هند قبول داره / برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا
در ضمن میخوام بدونم زبان دانشگاه هاشون انگلیسی یه یا باید هندی یاد بگیریم ؟
معروف ترین دانشگاه در مورد رشته ی حقوق رو هم بهم معرفی کنین / ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، msar
برای اخذ پذیرش تحصیلی در هند موسسه معتبری در تهران سراغ دارید که ازش راضی باشید و کارش خوب باشه؟
پاسخ
(2011-04-04 ساعت 14:20)nini_bade نوشته:  سلام خدمت دوستان .
یکی از دوستان من در هند برام یک پذیرش از یکی از دانشگاه های هندی گرفته که به اصطلاح میگند پذیرش صوری . الان میخواد این پذیرش رو برام بفرسته که برم سفارت مصاحبه . میخواستم ببینم مصاحبه چطوریه ؟ خیلی استرس دارم .
در ضمن من دیپلم دارم و 3 ماه دیگه هم فوق دیپلم میگیرم .

ممنون میشم راهنماییم کنید .

فقط چند تا سوال انگلیسی هست که کجا می ری برای چی خیلی ساده هست
پاسخ
تشکر کنندگان: shahyad ، Tomas ، msar
سلام.من که خیلی سوال دارم ولی هرجا سوال میپرسم کسیئ ج نمیده.دمتون گرم.دنبال بورس از کشورای خارج هستم.سال 3 مهندسی صنایع(دولتی) هستم.4سال فرصت دارم که هرچی مدرک میخواد واسه بورس بگیرم ولی نمیدونم ازکجا شروع کنم.راهنماییم کنین خواهش میکنم
پاسخ
با سلام.. موضوعی که اینجا می خوام مطرح کنم شاید یه کم بی ربط باشه. بهرحال دوستانی که در هند هستند می تونن کمک کنن. من می خوام با یه تبعه هندی ازدواج کنم.. نیاز دارم ویزا بگیرم و چون بعد می خوایم بریم آمریکا می خوام هند باشم. تا جایی که من فهمیدم ویزای توریستی کوتاه مدته و برای بلند مدت مدرک زیادی می خواد. می خواستم ببینم به نظر شما گرفتن ویزای دانشجویی برای یه دوره زبان می تونه کمکم کنه یا نه؟ خواهشن کمکم کنین.

راستی اینجا کسی نیس ویزای H4 آمریکا داشته باشه؟
پاسخ
اقا من میخوام برم هند ....حدود یه ماه دیگه هم مصاحبه تو سفارت دارم ...
میترسم رد بشم،،،، انگلیسی متوسطی دارم ...
چه سوالاتی تو سفارت هند می پرسن ... فرآیند ویزا گرفتن چطوریه ؟،؟
کمک کنید لطفا
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
میبخشید که مزاحم میشم.من در مورد پذیرش از یکی از دانشگاههای معتبر در هند یا فیلیپین یا مالزی سوال دارم.من مقطع کاردانی شهید بهشتی رو در رشته
occupational health and safety خوندم و کارشناسی هم در همونجا قبول شدم که ترم آخر کارشناسی رو نرفتم و 13 واحدم موند که فقط بهم ریز نمرات کاردانی به کارشناسی رو دادن
الان میخام ادامه بدم و توی ایران نمیتونم دیگه کنکور سراسری قبول بشم_نخندین دیگه قبول نمیشم) چون خیلی سال از انصراف از تحصیلم گذشته.واسه همین یه کشور دیگه میخام رشته خودم رو ادامه بدم که ارزون باشه
بنظر شما کدوم یکی از دانشگاهها در هند که در این لیست هست نرخ شهریه اش پایینتره. http://www.behdasht.gov.ir/index.aspx?si...geid=11041
سوال بعدی من اینکه در زمان دادن ویزای دانشجویی یا گرفتن پذیرش تحصیلی از دانشگاه و سفارت شرط سن وجود داره؟
ممنون میشم اطلاعات دقیقی بهم بدین
پاسخ
تشکر کنندگان: msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان