کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اخذ پذیرش از دانشگاه ها و کالج های زبان
(2011-07-24 ساعت 16:06)bandican نوشته:  من 16سالمه؛يعني امسال ميرم سوم دبيرستان؛دخترم..من ميتونم برم هند تو كالج هاي زبان ثبت نام كنم با اين سن؟يا بايد صبر كنم؟چقدر؟
شرط معدل داره؟يعني معدلم چند بايد باشه كه كارم راحتتر باشه؟

دختر 16 ساله تنها بری هند ؟؟؟ Big Grin
بیخیال همیجا درستو بخون
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2011-07-25 ساعت 21:31)Hero نوشته:  
(2011-07-24 ساعت 16:06)bandican نوشته:  من 16سالمه؛يعني امسال ميرم سوم دبيرستان؛دخترم..من ميتونم برم هند تو كالج هاي زبان ثبت نام كنم با اين سن؟يا بايد صبر كنم؟چقدر؟

دختر 16 ساله تنها بری هند ؟؟؟ Big Grin
بیخیال همیجا درستو بخون

سما هم میتونین در مدرسه ابرانی ادامه تحصیل بدین هم در ئدارس هند پیش دبستانی بگیری و ادامه تحصیل بدی
پاسخ
تشکر کنندگان: leyli chikago ، msar
کدوم موسسه های زبان برای گرفتن ویزا قابلیت دارند؟ یعنی حتما تایید میشن؟ به خصوص در میسوره
پاسخ
یه سوال داشتم !

میگن که پزشکی / دندانپزشکی در هند مدرک دکترا نمیدن ! و تا فوق لیسانس هستش یعنی شما وقتی فارغ التحصیل رشته پزشکی / دندانپزشکی میشی دکترا نداری و بلکه فوق لیسانس داری؟ ! ایا واقعیت داره؟
پاسخ
سلام
من دیپلم برق دارم و در حال تحصیل در دانشگاه آزاد هستم27سال دارم میخواستم بدونم برای گرفتن لیسانس اگر بخواهم در هند ادامه تحصیل بدم چقدر برام هزینه داره؟ و آیا میشه کار کرد و هزینه رو در اورد؟
پاسخ
بجه ها هین ویزای زبان واسه آمریکا هم هست؟ میشه از یه آموزشگاه تو آمریکا پذیرش گرفت واسه زبان؟
دیگه هیچوقت جوون تر از لحظه ای که الان توش هستید نخواهید بود.
پاسخ

بنده بعنوان دانشجو در کشور هندوستان ، برادرانه به شما پیشنهاد می کنم که برای تحصیل به هند نیایید چون سرابـــــــــی بیش نیست !

تازه شما می خوایید زبان بخونید میدونید هندیا چقدر بد انگلیسی صحبت می کنن ؟ لهجه ی بسیار بسیار ضعیف ! کسانی که با هندی ها سر و کار داشتن میدونن وضعیت زبان هندی ها رو ...

به نظرم ایران خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی و به مراتب از هند بهتره ! اما کسانی که توی ایران هستند فکر می کنن مرغ همسایه غاز هستش ...
پاسخ
تشکر کنندگان: mehrdad.mohajersara ، msar
سلام اگر من به هند با ویزای توریستی سفر کرده باشم برای گرفتن ویزا از طریق دعوت نامه هم باید شش ماه بگذره ؟ نامزدم هندیه میخواستم ببینم چطوری میتونم زودتر برم پیشش تا کارای ثبت ازدواجمونو اونجا انجام بدیم . چون ثبت ازدواج ایران وقت گیره اونجا رو انتخاب کردیم

ایا ویزای توریستی multiple رو به راحتی میدن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان