کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر دادن سفارت
سلام دوستان
یه سوال داشتم من تو فرم های اول که فرستادم محل مصاحبه رو سفارت ترکیه نوشتم ولی الان می خوام به ابوظبی تغییر بدم الان که به KCC ایمیل می زنم جواب درستی نمیده
به نظر شما کی باید این کار رو انجام بدم ؟وقتی کارنت شدم یا موقعی که وقت مصاحبه برام گذاشتن یا اصلا قبل اینها ؟
از دوستانی که مصاحبشون ابوظبی بوده کسی هست تجربه عوض کردن سفارت داشته باشه راهنمایی کنه ؟
ممنون

2010AS4###
تشکر کنندگان:
پاسخ دوست عزیز shadow_1352 به شما

shadow_1352 نوشته: حامد جان
زمانیکه شماره شما کارنت شد سریعا ایمیل بزنید و درخواست کنید.
فراموش نکنید که حتما باید در ایمیل نام و نام خانوادگی و کیس نامبر و تاریخ تولدتون رو بنویسید وگرنه بدلیل مسائل امنیتی پاسخ نمیدن.
موفق باشید.
شماره کیس: AS30XXX
نامه اول: 2008 may
ارسال مدارک: june 2008
تاريخ مصاحبه : 2009 13 july
دریافت نامه دوم: 5june 2009
تاريخ گرفتن ويزا بدون كليرنس :2009 14 july
تاریخ ورود به غربت : 24 october
تشکر کنندگان: eblam
دوست عزيز ما هم همينكار را كرديم چون ميخواستيم سفارت را از آنكارا عوض كنيم به ابوظبي . ايميل زديم و ظاهرا به ما جواب دادند كه اين ايميل شامل پرونده شما شد اما با كمال تعجب مصاحبه ما را انداحتند آنكارا. فقط اگر ايميل ميزنيد نميدانم شايد بهتر باشد كمي بيشتر سمج شويد و ايميل خود را تكرار كنيد تا بيشتر مطمئن شويد. موفق باشيد
سلام دوستان، من از بچهای ۲۰۱۰ هستم،و با توجه به بولتن جدید نوامبر باید برم آنکارا،بنظر شما کدوم سفارت بهتره آنکارا یا ابوظبی؟ با توجه به اینکه مدت ویزا ۶ ماه است،و من مرداد می‌خوام به آمریکا برم به نظر شما مصاحبم رو عقب بندازم یا دوباره مدیکالمو تمدید کنم؟با توجه به اینکه همسرم برندهٔ اصلی‌ هست و ممکن روز مصاحبه ویزا بگیره،آیا سفارت قبول می‌کنه که تاریخه اتمام ویزا رو تا آخر مرداد بزنه؟

ممنون از راهنماییتون
سلام
من محل مصاحبه را از آنکارا به ابوطبی تغییر دادم
1- طی ایمیل اول به انها اطلاع دادم که می خواهم محا مصاحبه رو عوض کنم .اونها در پاسخ اعلام کردند که فرم را مجددا پر کنم و براشون بفرستم .(فرمی که محل مصاحبه پرسش شده است ) .
2 تو نامه دوم فرم اصلاح شده را ارسال کردم و محل مصاحبه به ابوظبی تغییر کرد .
موفق باشید .
تشکر کنندگان: reza22 ، payman R ، eblam
alimasumi نوشته: سلام
من محل مصاحبه را از آنکارا به ابوطبی تغییر دادم
1- طی ایمیل اول به انها اطلاع دادم که می خواهم محا مصاحبه رو عوض کنم .اونها در پاسخ اعلام کردند که فرم را مجددا پر کنم و براشون بفرستم .(فرمی که محل مصاحبه پرسش شده است ) .
2 تو نامه دوم فرم اصلاح شده را ارسال کردم و محل مصاحبه به ابوظبی تغییر کرد .
موفق باشید .
شما بعد از curent شدن این کارو کردین؟ آیا از اینکه سفارتو به ابوظبی تغییر دادین راضی‌ هستین؟آیا مدت ویزا از زمان مدیکال صادر شده یا از زمان گرفتن ویزا؟ چون من می‌خوام تیر یا مرداد ساله دیگه به آمریکا برم ولی‌ مصاحبم نوامبر به نظرتون مساهبمو عقب بندازم یا بعدا مدیکلمو تمدید کنم؟اگر همون روز ویزا بگیرم چی‌ می‌شه؟ من در فرمهای اولیم در قسمت سفارت زدم دوبی/ابوزبی/انکارا ولی‌ مدارکم از آنکارا پست شده آیا فکر می‌کنین باید بهشون دوباره میل بزنم یا خودشون انتخاب می‌کنن؟

ممنون از راهنماییتون
من قيل از كلير شدن اين تغيير رو اعلام كردم
1-سفارت ابوظبي بر اساس شنيده ها به افرادي كه اسپانسر ندارن فقط با تهيه مدارك تامين مالي بانكي ويزا مي دهد .
2-در كل اگر كليه مدارك شما بدون مشكل و كامل باشه به نظر من هيچ فرقي بين دو سفارت وجود نداره
3-هزينه مسافرت به دوبي يقينا" گرانتر از تركيه است .
و در مورد تاريخ اعتبار اعتبار من هنوز چون ويزا نگرفتم نمي دونم كه اين اعتبار از مديكال محسوب مي شه يا ....
4-بهتر از دوستاني كه ويزا گرفتن مشاوره بگيري .
موفق باشي .
موفق باشي .
تشکر کنندگان: payman R ، eblam
سلام
من به دلایل زیر آنکارا رو ترجیح میدم:

1- چون ویزا نمیخواد و در نتیجه هزینه صدور ویزا نداره که حتی یک قرون اضافی مستقیم بره تو شکم عربهای ضد فارس.
2- مذهب بازی هم برای خانمها در نمیاره که یکهو بگه مثلا خانمه بدون همسرش نمیتونه بره یا به خانم مجرد در شرایط خاص ویزا نده و هزار بی احترامی دیگه هم موقع چک پاسپورت بکنه ! من شخصا تجربش رو دارم !
3- هیچ کس از جمله کارگردان ایرانی رو در فرودگاه به دلیل همراه داشتن داروی خواب آور زندانی نمیکنن تا امیر دبی پا درمیانی کنه وگرنه یک چند ماهی رو اونجا زندانی باشی!!!
تشکر کنندگان: sniffer ، eblam ، babak2010
ایول arshkarshk
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان