کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
U.S embassy in paris
یرای اطلاع دوستان،
کنسولگری آمریکا در پاریس، به پروندهای لاتاری رسیدگی می کنه.

U.S. immigration law provides for the issuance of immigrant visas in four general categories: immediate relatives, family based, employment based and Diversity Immigrant Visa Program (also known as the "green card" lottery). Most immigrant visa category petitions cannot be filed at the U.S. Embassy in Paris. Employment-based, family based and fiancé(e) visa petitions must be filed with U.S. Citizenship and Immigration Services (USCIS) in the United States.

link: http://paris.usembassy.gov/consul/iv/default.htm
تشکر کنندگان:
فرشاد جان تا جایی که من میدونم کنسولگریهای آمریکا در همه کشورها به لاتاری رسیدگی می کنند، ولی برای اتباع همون کشور. چون آمریکا در ایران سفارت نداره مدارک ویزای مهاجرتی ایرانیها ظاهرا فقط در آنکارا و ابوظبی بررسی میشه (ویزاهای غیر مهاجرتی این محدودیت را ندارد). البته این برداشت من از شرایط هست.
شماره کیس: AS93XX
نامه اول: 2007 4th April
ارسال مدارک: 9th May 2007
دریافت پاکت دوم: 23rd March 2008
مصاحبه: 6th May 2008
كليرنس: 13th May 2008
دريافت ويزا: 9th June 2008
دریافت کارت: 11th July 2008
تشکر کنندگان:
Sorry for writing in english, i can't switch my keyboard in persian... anyway, in the form DSP-122 the 5th question it is written :
----------------------------------
"NAME OF UNITED STATES CONSULAR OFFICE WHERE YOU WOULD LIKE TO PROCESS YOUR APPLICATION

This will usually be the consular office nearest the place you live. However, please note that some U.S. Embassies and Consulates do not process immigrant visas."
-------------------------------------

they have not mentioned about the nationality of the immigrant, so I chose paris and i guess it's rational!
تشکر کنندگان:
کار خوبی کردی، ماکزیموم این هست که کی سی سی میگه نمیشه و یک جای دیگر را تعیین میکنه، ولی یه چیزی که من تعجب میکنم این هست که در همون پاکت اول محل مصاحبه ما را ابوظبی تعیین کرده بودند (من در ایران زندگی نمی کنم)
شماره کیس: AS93XX
نامه اول: 2007 4th April
ارسال مدارک: 9th May 2007
دریافت پاکت دوم: 23rd March 2008
مصاحبه: 6th May 2008
كليرنس: 13th May 2008
دريافت ويزا: 9th June 2008
دریافت کارت: 11th July 2008
تشکر کنندگان:
اين خيلي خوبه . در اين صورت شما خيلي راحت تر هستيد .
تازه تجربه مصاحبه تو پاريس و سفرنامش هم تا حدي جالب هستش .
براتون آرزوي موفقيت مي كنم .
تشکر کنندگان:
به این جمله از وبسایت سفارت آمریکا تو ترکیه توجه کنید:
Ankara is the only Iranian immigrant processing post in Turkey. Other Iranian immigrant processing posts are Vienna, Abu Dhabi, Frankfurt and Naples.
__ اینم __ آدرسش.
شماره کیس: 2008AS4xxx
دریافت اولین نامه: Mar/2007
دریافت نامه دوم: Nov/2007
مصاحبه: Dec/2007
آمدن کلیرنس : Feb/2008 - (بعد از 71 روز)
گرفتن ویزا: Apr/2008
گرفتن گرین کارت: 13 روز پس از ورود
تشکر کنندگان:
دیگه فرم رو فرستادم، به هر حال ممنون، من از کجا باید میدونستم که باید سابت سفارت تو آنکارا رو چک کنم که در مورد استثناها نوشته!

خودشون نزدیکترین رو انتخاب می کنن، بدم نمیاد یه مسافرت برمTongue
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان