کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پس از ورود به آمریکا
سلام
مطالب این تاپیک خیلی خوب و به درد بخوره، اما اگه کسی اطلاعات بیشتری از نحوه اجاره کردن اتاق یا خونه از ایران، بدون داشتن اسپانسر داشته باشه یا ادرس های هتل و متل های ارزان تر رو بتونه بده خیلی خوب میشه
پاسخ
(2009-10-25 ساعت 09:34)tehranipoor نوشته:  laili عزیز درست می گن. فرق پناهنده با برندة لاتاری همینه. اسپانسر پذیرفته تا پنج سال هوای شما رو داشته باشه و قراره این کارها رو انجام بده. ما حدود پنجاه روز دیگه پرواز داریم به دالاس. اسپانسر ما به پیشنهاد خودش هفته پیش به همراه همسرش از تالسا در چهارصد کیلومتری دالاس رفتن به این شهر و برای ما از بین اپارتمان هایی که در نظر گرفته بودن یکی رو اجاره کردن و دیپوزیت و هزینه اداریش رو پرداختن. یه فرم هم از طرف اون مجموعه آپارتمان برای ما اومد که پر کردیم و فرستادیم. از نظر قیمت هم چونه زدن و یه اپارتمان خیلی خوب دو خوابه رو برامون ماهی 852 دلار اجاره کردن. همینطور به پیشنهاد خودشون برامون ماشین هم خریدن. ما گفته بودیم ماشینی در حدود 10000 دلار و اونا هم هفته پیش یه saturn vue مدل 2004 خیلی تمیز رو با مالیات و حق ثبت با چونه زنی به قیمت 9400 دلار خریدن و فعلاً گذاشتن تو پارکینگ یکی از دوستاشون در دالاس. قراره یه مقدار لوازم خونه از جمله مبل و میز و چیزهای اصلی رو هم قبل از رفتن ما بخرن و بذارن تو خونه. برای ما با دو تا بچة کوچیک خیلی سخت بود اگه می خواستیم همین طوری خودمون کارها رو انجام بدیم و بعضی از کارا هم واقعاً غیر ممکن. به نظرم اونایی که اونورن باید کمی به اینوریی ها کمک کنن وگرنه کار هم خیلی دشواره و هم غالباً با هزینه خیلی بیشتر و با آزمایش و خطا انجام میشه. حالا اسپانسر ما واقعاً سنگ تموم گذاشتن ولی بالاخره اونایی که اونجان میدونن اوضاع چه جوریه و فرد تازه وارد باید کمک بشه. ولی اونایی که کسی اونجا ندارن رو نمی دونم باید چی کار کنن.

منم از اسپانسر محترم شما کمال تشکر رو دارم به خاطر اینهمه کمک..موفق باشید
Lottery 2010
U.S Citizen
Los Angeles, CA

Nothing is impossible
پاسخ
(2010-04-27 ساعت 15:50)FARZANSA نوشته:  سلام
مطالب این تاپیک خیلی خوب و به درد بخوره، اما اگه کسی اطلاعات بیشتری از نحوه اجاره کردن اتاق یا خونه از ایران، بدون داشتن اسپانسر داشته باشه یا ادرس های هتل و متل های ارزان تر رو بتونه بده خیلی خوب میشه

سلام
منم مشکل شما رو دارم.دوستان لطفا راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، tamanna ، SH1A2R3 ، shkhmo ، schaghayegh ، batis2010 ، farshadsh ، soli asali ، msar
آ«ه من ام كسي رو انوجا ندارم......چه بايد كرد؟
case number:2010AS00021xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:June--2009
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUNE--2009
تاریخ کارنت شدن کیس:june2010
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:july7
تاریخ دریافت کلیرنس::23 aguestBig Grin (کشت همه رو تا اومدBig Grin )
خوبه آبجی؟

پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، tamanna ، shkhmo ، batis2010 ، farshadsh ، farhad1985 ، mohammadrezah ، soli asali ، msar
ما خودمون با مسئول اینجا (همین مجموعه ای که خونمون توشه!) صحبت کردیم، گقتیم پول اجاره سه ماه رو پیش میدیم، قبول کرد... اگر کسی میاد شهر ما، بیاد همین جا! Wink

اما هتل و مسافرخونه خیلی گرون درمیادا!!!... ارزونش شبی 70 دلار! (حداقل این حوالی اینطوریه!)
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
پاسخ
مونیکا جان شهر شما کجاست؟
پاسخ
تشکر کنندگان: tamanna ، SH1A2R3 ، shkhmo ، batis2010 ، farshadsh ، hana_fd ، mohammadrezah ، soli asali ، msar
Walnut Creek در کالیفرنیا... در خلیج شرقی (معروفه به East-Bay) سان فرانسیسکو هستیم... نیم ساعت با سان فرانسیسکو (با ماشین) فاصله داریم...
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
پاسخ
(2010-04-28 ساعت 20:00)Monica نوشته:  Walnut Creek در کالیفرنیا... در خلیج شرقی (معروفه به East-Bay) سان فرانسیسکو هستیم... نیم ساعت با سان فرانسیسکو (با ماشین) فاصله داریم...

پس یعنی شما نزدیک san ramon هستید؟ ما هم همون جا میایم.
شماره کیس: 2010AS87XX
تاریخ دریافت نامه قبولی: می ۲۰۰۹
کنسولگری: تغییر از آنکارا به ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: ۵ جون ۲۰۰۹
تاریخ کارنت شدن کیس:دسامبر ۲۰۰۹
تاریخ دریافت نامه دوم:تا الان هم دریافت نکردم
تاریخ مصاحبه: ۱۵ ژانویه ۲۰۱۰
تاریخ دریافت کلیرنس: بعد از ۶۴ روز
تاریخ دریافت ویزا :۲۸ مارچ ۲۰۱۰

پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، tamanna ، SH1A2R3 ، shkhmo ، batis2010 ، fazelisaber ، farshadsh ، hana_fd ، زری وحدتی ، soli asali ، msar
(2010-04-29 ساعت 18:19)payman R نوشته:  
(2010-04-28 ساعت 20:00)Monica نوشته:  Walnut Creek در کالیفرنیا... در خلیج شرقی (معروفه به East-Bay) سان فرانسیسکو هستیم... نیم ساعت با سان فرانسیسکو (با ماشین) فاصله داریم...

آره... سن رامون با اینجا یه 5-10 دقیقه با ماشین راهه... بیاین ایشالا همسایه بشیم... Wink
.
.
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، tamanna ، SH1A2R3 ، shkhmo ، schaghayegh ، batis2010 ، 3pideh ، sadeghi897 ، farshadsh ، mohammadrezah ، soli asali ، Farshid22 ، msar
(2010-04-29 ساعت 21:40)Monica نوشته:  
(2010-04-29 ساعت 18:19)payman R نوشته:  

آره... سن رامون با اینجا یه 5-10 دقیقه با ماشین راهه... بیاین ایشالا همسایه بشیم... Wink

چه خووووووب، میتونم بپرسم از اونجا تا فرودگاه سن فرانسیسکو چقدر راهه؟ در ضمن گرین کارت و ssn شما چند روزه اومد؟
شماره کیس: 2010AS87XX
تاریخ دریافت نامه قبولی: می ۲۰۰۹
کنسولگری: تغییر از آنکارا به ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: ۵ جون ۲۰۰۹
تاریخ کارنت شدن کیس:دسامبر ۲۰۰۹
تاریخ دریافت نامه دوم:تا الان هم دریافت نکردم
تاریخ مصاحبه: ۱۵ ژانویه ۲۰۱۰
تاریخ دریافت کلیرنس: بعد از ۶۴ روز
تاریخ دریافت ویزا :۲۸ مارچ ۲۰۱۰

پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، tamanna ، SH1A2R3 ، shkhmo ، batis2010 ، farshadsh ، mohammadrezah ، soli asali ، msar
سلام دوستان منم تقریبا 2 هفته میشه آمدم آمریکا اوکلند نزدیک سان فرانسیسکو
تقریبا 2 هفته ای هم سوشیال و گرین کارتم اومد بدون مراجعه به جای خاصی
شماره کیس: 2010AS000118XX
تاریخ دریافت نامه قبولی:09-JUNE
کنسولگری:آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:09-JULY
تاریخ کارنت شدن کیس:March 2010
تاریخ دریافت نامه دوم:Jan 2010
تاریخ مصاحبه:25March
تاریخ دریافت ویزا: 27 March
جمع تقریبی هزینه ها:حدودا 2000 دلار
پاسخ
شاید بتونید توی airbnb.com یه جایی برای اقامت موقت پیدا کنید. البته من تا حالا نه از این سایت استفاده کردم نه آمریکا بودم. دوستانی که آمریکا زندگی می‌کنن شاید بتونن یه نگاه بندازه و ببنین چیزهایی که توش پیدا می‌شه (مخصوصاً اطراف خودشون) قیمت‌هاش مناسب هست یا نه؟

علت اینکه اینو معرفی کردم اینه که خیلی معروف شده.
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، maaref ، tamanna ، shkhmo ، batis2010 ، 3pideh ، mdtrmd ، mohammadrezah ، soli asali ، tapartoor600 ، msar ، r.bazargan
سلام به دوستان من تازه عضو سایت شدم
من می خوام برم ایالت کالیفرنیا و لس انجلس
اون اطلاعاتی که من گرفتم بعضی ها می گفتن با 50 هزار دلار اینجا میشه مغازه زد و میشه یه سوئیت خوب هم با 50 یا 60 هزار دلار خرید !
میخوام از دوستانی که اونجان بپرسم چقدر واقعیت داره ؟
سلام به دوستان من تازه عضو سایت شدم
من می خوام برم ایالت کالیفرنیا و لس انجلس
اون اطلاعاتی که من گرفتم بعضی ها می گفتن با 50 هزار دلار اینجا میشه مغازه زد و میشه یه سوئیت خوب هم با 50 یا 60 هزار دلار خرید !
میخوام از دوستانی که اونجان بپرسم چقدر واقعیت داره ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، maaref ، tamanna ، SH1A2R3 ، shkhmo ، batis2010 ، soli asali ، tapartoor600 ، msar
سلام به همه دوستان، من تازه عضو شدم، من میخوام امریکا زندگی کنم و پزشکی بخونم، خونوادم ماهی ۱۴۰۰،۱۵۰۰$ میتونن واسم بفرستن ، من ۱۷ سلامه و زبان ام تموم شده، میخواستم بدونم اگه یه کار نیمه وقت (هر کاری، چه کار کردن تو بر و کلوب یا شاپ )داشته باشم میتونم یه زندگی دانشجوه داشته باشم؟ البته خانوادم هزنیه دانشگاهو جدا میفرستن ، ممنون میشم اگه هزنیه یکی از دانشگاهش که میانگینشون باشه بهم بدین
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
in id yahoome mamnoon misham doostanike etelaat daran addam konan
gt.ashkan@yahoo.com
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، tamanna ، SH1A2R3 ، shkhmo ، batis2010 ، soli asali ، msar ، r.bazargan
سلام فکر کنم این سایت تا اندازه ای بتونه کمک کنه....
اول شهری که قصد دارید را انتخاب کنید
بعد مشخص کنید به دنبال چی هستید
http://www.craigslist.org/about/sites
شانس تو را موفق ‌نمی‌کند، تو هستی که شانس را به موفقیت تبدیل می‌کنی.

آنچه شما را به نتیجه مطلوب می رساند الزاما نه تلاش و فعالیت سخت و طاقت فرسا که آگاهی و اطلاع از چگونگی انجام دقیق و درست کارهاست.
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، tamanna ، SH1A2R3 ، batis2010 ، mohammadrezah ، soli asali ، چرا ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان