کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پس از ورود به آمریکا
سلام دوستان عزیز
من از برنده های لاتری بودم و 1 ماه دیگه برای اولین بار به امریکا وارد میشم،
می خواستم بدونم برای گرفتن ID card و گواهینامه به ssn نیاز هست یا بدون ssn هم میشه اینارو گرفت؟

ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، tamanna ، SH1A2R3 ، shkhmo ، batis2010 ، mohammadrezah ، soli asali ، msar
(2011-07-08 ساعت 20:50)Archi نوشته:  سلام دوستان عزیز
من از برنده های لاتری بودم و 1 ماه دیگه برای اولین بار به امریکا وارد میشم،
می خواستم بدونم برای گرفتن ID card و گواهینامه به ssn نیاز هست یا بدون ssn هم میشه اینارو گرفت؟

ممنون
سلام.بله شما نیاز به ssn خواهید داشت.
موفق باشید.

درد من تنهایی نیست؛ بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت؛ بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خداوند می نامند...... گاندی

كيس نامبر:2011As4800
تاريخ مصاحبه:2 دسامبر(انكارا)
تاريخ كلير:23 دسامبر
پاسخ
سلام...در کل از زمانی که درخواست میدیم برای سیتی زن شیپ تا بگیریم چقدر طول میکشه ایا میشه با گرین کارت تقاضای ویزا برای فرزند کرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، tamanna ، SH1A2R3 ، shkhmo ، batis2010 ، mohammadrezah ، soli asali ، msar
(2011-09-03 ساعت 00:32)اونگ نوشته:  سلام...در کل از زمانی که درخواست میدیم برای سیتی زن شیپ تا بگیریم چقدر طول میکشه ایا میشه با گرین کارت تقاضای ویزا برای فرزند کرد؟
سلام
شما میتونید جوابتون رو در تاپیک زیر پیدا کنید.
http://mohajersara.com/showthread.php?ti...#pid129736
پاسخ
سلام منو خانومم الان ۲ ماه که اومدیم آمریکا و گرین کارت من بعد از ۱ ماه اومد ولی‌ هنوز کارت خانومم نیومده (من برنده اصلی‌ هستم) می‌خواستم بدونم آیا این مساله نرماله یا باید از جائی‌ پی‌گیری کنیم؟مرسی‌
(2011-07-08 ساعت 20:56)success نوشته:  
(2011-07-08 ساعت 20:50)Archi نوشته:  سلام دوستان عزیز
من از برنده های لاتری بودم و 1 ماه دیگه برای اولین بار به آمریکا وارد میشم،

ممنون
سلام.بله شما نیاز به ssn خواهید داشت.
موفق باشید.
در نوادا به سوشیال نیازی نیست برای ID ولی‌ برای گواهینامه لازمه

پاسخ
(2011-09-03 ساعت 00:32)اونگ نوشته:  سلام...در کل از زمانی که درخواست میدیم برای سیتی زن شیپ تا بگیریم چقدر طول میکشه ایا میشه با گرین کارت تقاضای ویزا برای فرزند کرد؟

جواب اینو من هم میخوام بدونم
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، msar
ما امروز رفتیم اداره سوشال فرم پر کرده را دادیم بهش دیدن گفتن 10 دقیقه صبر کنید بعدش فرم رو پس دادن گفتن پروسه شما لازم نیست از اینجا انجام بشه باید صبر کنید به آدرس ما تا 3 هفته دیگه میاد و کار شما را اداره مهاجرت انجام میده حالا موندم که اینا راست گفتن و کار سوشال ما در دست اقدام هست یا سرکاریم چطوری پیگیری کنیم که در چه وضعیتیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ASALI ، mohammadrezah ، soli asali ، msar
(2012-10-03 ساعت 07:42)arkoleini نوشته:  ما امروز رفتیم اداره سوشال فرم پر کرده را دادیم بهش دیدن گفتن 10 دقیقه صبر کنید بعدش فرم رو پس دادن گفتن پروسه شما لازم نیست از اینجا انجام بشه باید صبر کنید به آدرس ما تا 3 هفته دیگه میاد و کار شما را اداره مهاجرت انجام میده حالا موندم که اینا راست گفتن و کار سوشال ما در دست اقدام هست یا سرکاریم چطوری پیگیری کنیم که در چه وضعیتیه؟

نگران نباشید. من هم همین مساله رو داشتم و گفتند باید 21 روز صبر کنم و اگر نیامد مراجعه کنم. تو این لینک در موردش توضیح دادم
پاسخ
تشکر کنندگان: gulu ، Blaze ، ASALI ، sadeghi897 ، mohammadrezah ، farzaam3 ، soli asali ، amohammadiazar ، philter ، msar ، AMIRI1
سلام دوستان
من ویزامو گرفتم و می خواهم بلیط بگیرم واسه آمریکا اما من باید بیام یه جایی مثل نیویورک یا واشنگتن بعد برم ایالت خودم
حالا می خواستم ببیم کار هایی که تو فرودگاه نیویرک انجام باید بدم چقدر طول میکشه؟
اگر پروازم از نیویورک 2:30 بعد از ورودم به فرودگاه نیویرک باشه واسه کار های مهاجرتیم کافی هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، msar ، پورسیاحی
(2012-10-09 ساعت 16:17)mohammadonline نوشته:  سلام دوستان
من ویزامو گرفتم و می خواهم بلیط بگیرم واسه آمریکا اما من باید بیام یه جایی مثل نیویورک یا واشنگتن بعد برم ایالت خودم
حالا می خواستم ببیم کار هایی که تو فرودگاه نیویرک انجام باید بدم چقدر طول میکشه؟
اگر پروازم از نیویورک 2:30 بعد از ورودم به فرودگاه نیویرک باشه واسه کار های مهاجرتیم کافی هست؟

با درود فراوان خدمت شما دوست گرامی
به نظرم اگه براتون امکانش هست ، مدت بیشتری رو برای کارهای اولیه از جمله صف طولانی تازه وارد ها + پلیس اداره مهاجرت فرودگاه + بازرسی اختمال زیاد وسایل توسط پلیس فرودگاه - در نظر بگیرید و به خودتون استرس بیخود وارد نکنید
شاد و پیروز باشید
شماره کیس: 2012As054XXX
رویت قبولی:16july
ارسال فرمهای اولیه:27july2011 DHL
کنسولگری: آنکارا
کارنت شدن کیس:7aprill
مصاحبه:20june امیدواریم یکضربSadنتیجه آبی شد.
دریافت کلیرنس:31july
دریافت ویزا:15August
ورودبه آمریکا:
دریافت گرین کارت[/u]:
http://mohajersara.com/thread-5157.html
پاسخ
تشکر کنندگان: farhad1985 ، mohammadrezah ، soli asali ، amohammadiazar ، msar ، AMIRI1
سلام به همه دوستان مهاجر سرا من و همسرم 57سال سن داریم وویزای لاتاری را دریافت گرده ایم شاید تیر ماه سفر کنیم میخواستم ببینم آیا در این سن از اعضا حضور دارند ودر کجا وبه چه کاری مشغول هستند از قدیم کفتند پرنده با پرنده باز باباز کند همجنس با همجنس پرواز بسیار خوشحال میشوم که یک کامنت خصوصی بگذارید تا با شما تماس بگیرم قربان همه ایرانیان خارج کشور
پاسخ
تشکر کنندگان: gol1 ، sadeghi897 ، tabim4 ، nora ، farhad1985 ، sasbk ، mohammadrezah ، soli asali ، philter ، tapartoor600 ، msar
سلام
برای اقامت موقت در هر جای آمریکا میتونین از این مجموعه هتل ها که قیمت مناسبی دارند استفاده کنید که دارای آشپزخانه کوچک در یک سمت اتاق و سرویس بهداشتی و فضای نسبتا مناسبی میباشند که مدت زیادی رو داخلش سر کنید در ضمن سیستم شستشوی لباس هم دارن که با 2 دلار میشوره و 2 دلار خشک میکنه.

در ضمن در اول مدت کم روی سایت رزرو کنید بعد حضوری در محل باهاشون چونه بزنید برای مدت بالا خوب تخفیف میدن من خودم الان اینجا هستم راضیم
آرومه و امنه قیمت اینی که ما گرفتیم در هوستون تگزاس بیرون شهر نزدیک اتوبان 290 هستش از همه مناسب تر بود تقریبا شبی 52 دلار دو تخته دابل برامون افتاد

Crossland Economy Studios - Houston - Northwest
5959 Guhn Rd.
Houston, TX 77040

اینم آدرس سایتش
http://www.extendedstayhotels.com/
پاسخ
تشکر کنندگان: pouya.m.t ، hana_fd ، mohammadrezah ، soli asali ، amohammadiazar ، philter ، Mrng93 ، tapartoor600 ، msar
کدام شهر برای ورود اول خوبه با 6000 $ پول دوستان کمکم کنید اسپانسر هم ندارم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، msar ، پورسیاحی
(2013-05-18 ساعت 22:44)reza.rd نوشته:  کدام شهر برای ورود اول خوبه با 6000 $ پول دوستان کمکم کنید اسپانسر هم ندارم Smile

دوست عزیز اگه مجردی
کسایی بودن که حتی با نهصد دلار رفتند. اصلا تعجب نکنید. ما راحت میگیم شش هزار تا برای اونا خیلی پوله،بویژه اگه نقد باشه. من یکی از دوستانم با ویزای توریستی رفت سه ماه موند همه جا هم رفت و کمتر از 5000 تا خرجش شد.
بستگی به مصمم بودنت داره نه به جیبت.
اما اگه میخواهی با همسرتون برید 6000 تا کافی نیست خیلی صدمه خواهی خورد

موفق باشید

ارزانترین شهرها اماها و هیوستون است
ورود به امریکا: اکتبر2014

پاسخ
تشکر کنندگان: mohsenmb ، soli asali ، amohammadiazar ، philter ، Prometheus ، tapartoor600 ، msar ، r.bazargan
سلام دوستان
من لاتاری قبول شدم اما همش فکرم درگیره که چه مقدار پول نقد با خودم ببرم تا بتونم کار کنم
با این وضعیت دلار 3300
صد میلیون کافیه؟ که به دلار پول زیادی نمیشه
اما کرایه ها بالاس
واقعا چقدر باید همرامون باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان