کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونه مکاتبه با kcc بعد از کارنت شدن
سلام

بله ... مداركتون توي صف بررسي هستش ... ايشالا يه چند وقت ديگه دوباره ايميل بزنين تا acceptable بودن فرمهاتون هم مشخص بشه...
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
تشکر کنندگان:
Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers below 8,250 for your region for the month of December. If your case number is current, KCC will send a notification letter to you via postal mail. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.
شماره کیس: Rolleyes 2010AS00028xxx
تشکر کنندگان: 20reza
دوستان عزیز،نمونه نامه برای مکاتبه و مطلع شدن از ساعت مصاحبه با سفارت مربوطه موجود می باشد،ممنون،ولی آدرس ایمیلش رو نمیدونم (برای ابوظبی) لطفا زحمت این مورد رو هم بکشید (آدرس ایمیل سفارت در ابوظبی)
ممنون و متشکر.
شماره کیس:76xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:may29,2009
کنسولگری:Abudhabi
تاریخ دریافت نامه دوم:november 16th
تاریخ مصاحبه:ِdec .6th
تاریخ دریافت ویزا بدون کلیرانس:dec.8th
ورود به آمریکا:April 2010
جز باده ی لعل نیست در روی زمین.................تلخی که هزار جان شیرین ارزد
تشکر کنندگان:
بعد از کارنت شدنم واسه معلوم شدن تاریخ مصاحبه میل زدم kcc جوابش این بود:

Your forms have been received and are currently processing. If you are scheduled for an interview, you will receive a notification letter via postal mail from KCC. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

1- آیا فرم هام acceptable بودن کلا یا معلوم نمیشه با این جواب؟
2- ادم روش نمیشه دوباره درخواست کنه با ایمیل زمانشو بگن با این جواب!
3- البته من فرمهام رو دیر پست کرده بودم...
4- چه کنم؟
[font=Courier]Don't dream your life, Live your dream[/font]
تشکر کنندگان:
(2009-10-23 ساعت 03:58)nariman نوشته:  دوستان عزیز،نمونه نامه برای مکاتبه و مطلع شدن از ساعت مصاحبه با سفارت مربوطه موجود می باشد،ممنون،ولی آدرس ایمیلش رو نمیدونم (برای ابوظبی) لطفا زحمت این مورد رو هم بکشید (آدرس ایمیل سفارت در ابوظبی)
ممنون و متشکر.

گرچه فکر می کنم جوابتون رو پیدا کرده باشین، اما فکر میکنم آدرس ایمیل سفارت ابوظبی این باشه:abudhabiIV@state.gov

(2009-11-26 ساعت 21:27)shahin82 نوشته:  بعد از کارنت شدنم واسه معلوم شدن تاریخ مصاحبه میل زدم kcc جوابش این بود:

Your forms have been received and are currently processing. If you are scheduled for an interview, you will receive a notification letter via postal mail from KCC. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

1- آیا فرم هام acceptable بودن کلا یا معلوم نمیشه با این جواب؟
2- ادم روش نمیشه دوباره درخواست کنه با ایمیل زمانشو بگن با این جواب!
3- البته من فرمهام رو دیر پست کرده بودم...
4- چه کنم؟

نگران نباشید... چون کارنت شدین بالاخره جوابتون رو میدن، منتها چون همونطور که خودتون گفتین، احتمالا فرمهاتون دیر به دستشون رسیده و هنوز توی صف بررسی هستش، هنوز نمی تونن بهتون بگن acceptable بوده و تاریخ مصاحبه براتون مشخص کنن...

سعی کنین هفته ای یک بار (بعد از شام!!!) همون ایمیل رو دوباره ارسال کنید تا جواب مناسب بگیرین...Wink

--------------------------------------------------------------
پ.ن. اون بعد از شام شوخی بودها! جدی نگیرین Big Grin
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
تشکر کنندگان: R.F
(2009-10-19 ساعت 09:27)Monica نوشته:  سلام

در مورد كارنت شدن ، ملاك فقط شماره كيس هستش (يعني طبق اون اعلام مي كنن به چيز ديگه اي هم كار ندارن)
اما در مورد زمان مصاحبه (بعد از كارنت شدن كيس)، هرچي شما مدارك رو زودتر فرستاده باشي و اونها زمان بيشتري براي ببرسي مدارك داشته بوده باشن (يكي به من طريقه صرف دقيق اين فعل رو بگه!) ، زمان مصاحبه شما رو زودتر تعيين مي كنن و شما زودتر مطلع ميشين...(البته ما اينو طبق تجربه كارنت شدن كيس هاي ۲۰۱۰ فهميديم!)

خانم monica صرف این فعل به این صورت زیباتره: اونها زمان بيشتري براي بررسی مدارك بوده داشته اند و یا خواهند بوده داشت! بازم حالا هرچی خدا بخواد
[font=Courier]Don't dream your life, Live your dream[/font]
تشکر کنندگان: Monica ، ساسان ، farzad24
سلام دوستان من به KCCنامه زدم و دررابطه با تاریخ مصاحبه سوال کردم ،درجواب گفن 7تا 10روز کاری دیگه دوباره پیگیری کنم تا زمان دقیق به من اعلام بشه ،همچنین منتظر دریافت نامه دوم هم باشم .Big Grin
شماره کیس: 2010as 10150
تاریخ دریافت نامه قبولی:jun 22 ,2009
کنسولگری:ankara
تاریخ کارنت شدن کیس :sep,14,2009
تاریخ دریافت نامه دوم:Jan,17,2010
تاریخ مصاحبه:Feb,4,2010
تاریخ دریافت کلیرنس: 220+17 روز 2 bar
تاریخ دریافت ,ویزا : 30 سپتامبر
تشکر کنندگان: m.memari
سلام دوستان من کارنت شدم و ایمیل زدم زمان و مکان مصاحبه رو بهم بگن ولی جوابش متن زیر یوده!من چطوری می‌تونم زمان و مکان مصاحبه رو بدونم؟Sad

Your case number is now current for interview processing. You may contact KCC after 7 to 10 business days for information about a possible interview date. Once the interview date has been scheduled, you will receive a notification letter from KCC.
تشکر کنندگان:
(2010-01-12 ساعت 20:04)jabe نوشته:  سلام دوستان من کارنت شدم و ایمیل زدم زمان و مکان مصاحبه رو بهم بگن ولی جوابش متن زیر یوده!من چطوری می‌تونم زمان و مکان مصاحبه رو بدونم؟Sad

Your case number is now current for interview processing. You may contact KCC after 7 to 10 business days for information about a possible interview date. Once the interview date has been scheduled, you will receive a notification letter from KCC.

کیس نامبر شما چنده؟ (دو شماره آخرو ننویسید)
تشکر کنندگان: ساسان
(2010-01-12 ساعت 20:04)jabe نوشته:  سلام دوستان من کارنت شدم و ایمیل زدم زمان و مکان مصاحبه رو بهم بگن ولی جوابش متن زیر یوده!من چطوری می‌تونم زمان و مکان مصاحبه رو بدونم؟Sad

شما یک مقدار زود ایمیل زدید.
طبق گفته کی سی سی پس از گذشت 7 تا 10 روز کاری دیگه ایمیل بزنید تا تاریخ مصاحبه رو بهتون بگن.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: mohsen324 ، R.F
(2010-01-12 ساعت 20:09)msnazi نوشته:  

کیس نامبر شما چنده؟ (دو شماره آخرو ننویسید)

یازده‌هزاروخرده‌ای
تشکر کنندگان:
(2010-01-12 ساعت 20:12)seravin نوشته:  

طبق گفته کی سی سی پس از گذشت 7 تا 10 روز کاری دیگه ایمیل بزنید تا تاریخ مصاحبه رو بهتون بگن.
lمرسی
چون من نامه اولم با پست نیومد و برام ایمیل کردن یخورده از پست نامه دوم نگرانم در ضمن من مدارکم رو دیر فرستادم و نگرانیم بیشتره
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
در صورت مکاتبه با KCC باید تاریخ تولد رو هم ذکر کنیم؟
شما به همان اندازه که بخواهید کوچک ، و به همان اندازه که آرزو کنید بزرگ می شوید.
شماره کیس: 2010AS000107xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: June 2009
کنسولگری: Ankara
تاریخ کارنت شدن کیس: Feb 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 09Feb 2010
تاریخ مصاحبه: 30March
تاریخ دریافت کلیرنس:14May 2010
تشکر کنندگان:
(2010-01-20 ساعت 12:22)Ali58 نوشته:  سلام دوستان
در صورت مکاتبه با KCC باید تاریخ تولد رو هم ذکر کنیم؟

بله 100%
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
تشکر کنندگان: Ali58 ، R.F
(2010-01-12 ساعت 20:12)seravin نوشته:  

سلام
من ایمیل زدم و کی سی سی تاریخ مصاحبه من که توی مارچ هست رو گفته و گفته که نامه من 14ژانویه ارسال شده ولی نامه هنوز نرسیده Sad
می‌خواستم بدونم الان آیای من باید به سفارت ترکیه ایمیل بزنم؟در واقع نمی‌دونم باید چیکار کنم ممنون اگر راهنمایی کنین
در ضمن من تو فرم اولم محل سفارت رو به اشتباه ایران نوشته بودم ولی متن ایمیل من برای پرسیدن تاریخ به شکل زیر بود
Dear Sir/Madam
According to the “VISA BULLETIN February 2010” my case number is current in the region of ASIA.
I would appreciate it, if you could send me a copy of the second letter via e-mail for knowing the fixed date and time of our interview in the USA local embassy in ANKARA, Turkey.
که من چون پست نامه اول از ترکیه بود این رو نوشتم. ولی در جواب ایمیل فقط تاریخ و ساعت رو گفته و هنوز مطمئن نیستم مصاحبه من ترکیه باشه.
این هم جواب کی سیسی
An interview for this case has been scheduled at the American Consulate/Embassy of March 2010 at AM. A notification letter was sent to you on January 14, 2010. Please direct any further questions regarding the processing of your case to this embassy.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان