کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شیرینی خوران!
Toungue 
با تبریک به دوستان 2009 که کلیر شده اند پیشنهاد میشه یک شیرینی خوران مفصل البته به شکل مجازی راه بندازیم Big Grin. هر کس که کلیر شده و دوست داره به بقیه شیرینی بده مبلغش را به یک نهاد خیریه به انتخاب خودش کمک کنه. اگر جایی را نمی شناسید بنیاد کودک و موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان (محک) پیشنهاد می شوند.
لطفا هرگونه سوال مرتبط با موضوعات مهاجرت را در انجمن مطرح کنید، از پاسخ به پیامهای خصوصی و ایمیل در موارد فوق معذورم

".We do not inherit the Earth from our Ancestors, we borrow it from our Children"
بسیار کار جالبیه ادمین عزیز
البته من کلیرنس بیاد حتماً این کار رو انجام میدمSmile
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
تشکر کنندگان: kavoshgarnet
به دوستانی که ممکنه گاهی به این موسسات شک بکنن وندونن که آیا واقعا کمکهای آنها به دست کسانی که نیازمند واقعی هستند میرسه یا نه به طور قطع این اطمینان و میدم که موسسه ی محک جزء موسساتی است که تا آخرین برگ محبت ما صرف کودکانی میشه که واقعا نیاز به یاری ما دارند و اگر بر خورد نزدیک با آنها داشته باشیم متوجه میشیم که اکثر آنها از خانواده های نیاز مندند که زمانی مثل من و تو بی نیاز بودندSad
و از اونجائی که مخارج این بچه ها بسیار بالاست بعد از گذشت چندین ماه خانواده های متوسط در حد خانواده های فقیر تنزل پیدا میکنند............
دوست داشتم بیشتر از این میگفتم ....اما گفتن در مورد چشمهای مظلومی که فقط امیدشون به ماست کمی تلخه و مناسب اسم شیرین این تاپیک نیستSadSad
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: seravin ، elham ، saeedhei ، s.setare ، ChairMan ، matrix ، reza22 ، admin ، hbita ، Ashkan78 ، N.D ، honareirani ، maryam5 ، kavoshgarnet ، R.F
از اونجايي كه افتخار ملاقات با مديران موسسه محك را داشتم اطمينان دارم كه بهترين راه براي متبرك كردن مهاجرت راهيان امريكا كمك به موسسه محك است كه حتي فرا تر از ايران فعاليت خيرخواهانه انجام ميدهد و از خيلي از كشورهاي فقير هم كودكان سرطاني براي درمان قبول ميكنه
ما با هم همقسم ميشيم كه هر كدام به هر ميزان كه ميتوانيم قبل از مهاجرت به امريكا به اين موسسه كمك كنيم و ارزو كنيم كه روزي رو ببينيم كه اين بيماري بطور كامل ريشه كن بشه و كودكان هميشه لبشون خندان باشه و غرق بازي باشن "امين يا رب العالمين"
تشکر کنندگان: seravin ، ChairMan ، admin ، samin ، reza22 ، payman R ، hbita ، laili ، Ashkan78 ، N.D ، honareirani ، maryam5 ، kavoshgarnet ، R.F
admin عزیز
از همه زحماتتون ممنون
پیشنهاد خوبیه و امیدوارم که همیاری بشه.
هیچ شیرینی لذت بخش تر از برآورده کردن قسمت کوچکی از نیاز نیازمندان نیست. خود آدم به آرامش میرسه.
Case Number: 2009AS115XX
تاریخ مصاحبه: ,March 16 , 2009
دریافت ویزا: روز مصاحبه
دریافت کلیرنس همسر : Aug 4, 2009
ورود به آمریکا: Sep 7, 2009
خروج از آمریکا: Nov, 2009 / با دریافت پاس سفید 2 سال
ورود مجدد به امریکا: 2011 , 16, Jul
وقتی چترت " خداست " بگذار باران سرنوشت هر چه میخواهد ببارد.
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، honareirani ، kavoshgarnet
با سپاس از ابتکار ADMIN موسسه امام علی هم در ازگل جای خوبی هست برای بچه های معلول و عقب افتاده است من که واقعا تلاششون رو تحسین می کنم . این رو برای کسانی گفتم که سمت شمرون هستن.
دم همگی گرم
شماره کیس: 2009AS22800
دریافت اولین نامه: Mar 2008
دریافت نامه دوم: MAR 2009
مصاحبه: JUNE2009
دریافت ویزا: همون روز
تشکر کنندگان: seravin ، elham ، admin ، s.setare ، hbita ، N.D ، honareirani ، maryam5
دیروز یه نامه برای ما اومد که به بچه های بی بضاعت برای کریسمس کمک کنیم یاد جشن نیکوکاری خودمون افتادم......................اینها همه چیشون و از ما یاد گرفتندSmile خواستم یه یاد آوری به ماتریکس و دیگر دوستانی که می خواستند بعد از کلیر شدن کار خیری انجام دهند کرده باشم.....
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: matrix ، kavoshgarnet ، R.F
تبريك به همه عزيزان
منم هر زمان پولي بخوام براي كمك به بنيادي بدم محك اولين انتخابمه.چند باري هم بيمارستنشون رفتم
از كشورهاي زيادي به اين موسسه كمك ميشه و من مجلات اين سازمان رو توي سفارت چك هم چند سال پيش ديده بودم.
با آرزوي سلامتي براي همه اين فرشته هاي كوچولو
تشکر کنندگان: maryam5 ، kavoshgarnet
(2009-12-20 ساعت 10:54)laili نوشته:  دیروز یه نامه برای ما اومد که به بچه های بی بضاعت برای کریسمس کمک کنیم یاد جشن نیکوکاری خودمون افتادم......................اینها همه چیشون و از ما یاد گرفتندSmile خواستم یه یاد آوری به ماتریکس و دیگر دوستانی که می خواستند بعد از کلیر شدن کار خیری انجام دهند کرده باشم.....

انجام شده لیلی خانم اگه بشه اسمشو گذاشت کار خیرSmile
بهر حال مرسی
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
تشکر کنندگان: laili ، Ashkan78
من همين جا اعلام ميكنم در صورت ويزا گرفتن مبلغ 400 هزار تومان به حساب اين موسسه واريز كنم
( با توجه به دانشجو بودن و شاغل نبودن توانم بيشتر از اين نيست)
case number:2010AS00021xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:June--2009
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUNE--2009
تاریخ کارنت شدن کیس:june2010
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:july7
تاریخ دریافت کلیرنس::23 aguestBig Grin (کشت همه رو تا اومدBig Grin )
خوبه آبجی؟

تشکر کنندگان: WIKIMAN ، Ali Sepehr ، sh-b ، honareirani ، laili ، leili ، Ashkan78 ، kavoshgarnet ، R.F ، sadeghi897
عجب دانشجوي کاردرستي! Wink
منم با توجه به دانشجو نبودنم و شاغل بودنم توانم بيشتر از اين نيست. Sad

(2009-12-20 ساعت 17:07)nefarioos نوشته:  من همين جا اعلام ميكنم در صورت ويزا گرفتن مبلغ 400 هزار تومان به حساب اين موسسه واريز كنم
( با توجه به دانشجو بودن و شاغل نبودن توانم بيشتر از اين نيست)
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
تشکر کنندگان: honareirani
اين 400 هزار تومان زياده ولي ارزش داره كه كمك كنم
case number:2010AS00021xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:June--2009
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUNE--2009
تاریخ کارنت شدن کیس:june2010
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:july7
تاریخ دریافت کلیرنس::23 aguestBig Grin (کشت همه رو تا اومدBig Grin )
خوبه آبجی؟

تشکر کنندگان: indmehdi ، hamed_gh ، sadeghi897

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان