کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تحصیل در مقطع دکتری
(2014-01-01 ساعت 21:18)golnaz_soltani@ymail.com نوشته:  سلام.من23سالمه و دانشجوی ترم آخر ارشد حسابداری بامعدل 19.20 ازیک دانشگاه غیرانتفاعی هستم.وهمچنین خواهان تحصیل درمقطع دکتری .درضمن درصددنوشتن مقاله هم هستم.چه اقداماتی بایدانجام بدم؟میتونم باهمسرم ویزا بگیرم؟چقدرباید هزینه کنیم؟چطورمیتونم بورسیه بگیرم ؟اصلاامکانش هست؟
سلام

برای بورس شدن همه چی باهم لازمه
معدل خوب مقاله ی خوب توی ژونال خوب
نمره تافل و GRI بالا
و تا اقدام نکنید هیچی صد درصد مشخص نیست
و اینکه امکانش هست یانه به موقیعتتون و این مواردی که گفتم بستگی داره البته در مورد بورس شدن
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، msar ، mohandesbehrang
سلام
من فوق لیسانس معماری هستم و رساله ام هم به زبان انگلیسی تحویل دادم و دفاع کردم از دانشگاه آزاد سه تا مقاله دارم و معدلم هم بالای 17 است یک آیلس 6 هم دارم .
میخواستم بپرسم ایا با این شرایط من میتوانم بورس یا شرایط دیگری بگیرم برای مقطع دکتری در کانادا یا خیر
در کنار اینها تا حدود زیادی به انواع نرم افزارهای طراحی تسلط دارم و در زمینه های موسیقی .نقاشی . مجسمه سازیی .عکاسی و کلا هنرهای دستی و تجسمی فعالیت کردم ولی متاسفانه رزومه خاصی از آنها جمع آوری نکرده ام و میخواستم بدانم آیا این فاکتور ها هم تاثیر گذار هستند یا خیر
ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، mohandesbehrang
سلام
من کارشناسی ارشد رشته مدیریت صنعتی ام.کارشناسیم رو از دانشگاه علامه طباطبایی و با معدل 15/93 گرفتم و ارشدم رو از دانشگاه مازندران و معدل 16/98. نزدیک 5 سال هم سابقه کار دارم ولی مقاله و کار تحقیقاتی نکردم.
الان هم دارم برای آزمون تافل آماده می شم.
کسی می تونه راهنمائیم کنه که آیا احتمال پذیرش با بورسیه در کانادا برام وجود داره یا نه.
ممنون می شم جواب بدید.
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، mohandesbehrang

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان