کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
usmle preparation
سلام
کسی اینجا هست بخواد واسه
بخونهusmle
تشکر کنندگان: eblam ، AMIN3Y
سلام
دوست عزیز من تازه step one را شروع کردم شما کجای این قصه هستی خوشحال میشم بتونیم با هم تبادل اطلاعاتی داشته باشیم اینجا چند تا همکار در این راستا هست چه پیشنهادی دارید؟
تشکر کنندگان: eblam
سلام من میخواهم از 2 شروع کنم واسم راحتتره. در ضمن مرسی از اینکه میل منو جواب دادین
سلام

من هم می خوام در آزمون USMLE شرکت کنم ، اگر اطلاعاتی دراین خصوص دارید ممنون می شم در اختیارم بذارین.(کلاسهای آن در ایران؟ نحوه ثبت نام؟)
سلام دوستان ecfmg.org تقريبا هر چي خواستيد داره مثل نحوه ثبت نام سر فصل مطالب .بوكلتاشو بايد دان لود كنيد
.pdf   Step_1_Prep_Book.pdf (اندازه 355.19 KB / تعداد دانلود: 313) -->
.pdf   Step_1_Prep_Book.pdf (اندازه 355.19 KB / تعداد دانلود: 313)
تشکر کنندگان: bitarafm ، eblam ، sargol2001@yahoo.com
شما ثبت نام کردین؟ استعلام از دانشگاهتون رسیده؟ هزینه ثبت نام رو کی باید پرداخت کرد و به چه شکل؟
چرا از step1 شروع می کنید؟ 2 ملموس تر هست و اگر پاس کنین انگیزه می شه برای ادامه دادن. من از سایت pre booklet CK رو پیدا نکردم؟؟؟
ممنون می شم پاسخ بدین
Smile
تشکر کنندگان: eblam ، kourosh2011
سلام به همه
منم می خوام شروع کنم ولی از step 2.
کسی هست پایه باشه با هم بخونیم؟
سلام

من هم تصمیم دارم بخونم اما یکم بررسی که کردم متوجه شدم از step 1
شروع کنیم بهتر است . شما ثبت نام کردین؟
سلام دوستان اگه کسی تو تهران هست بحواد 2 رو شروع کنه لطفا میل بده
سلام دوستان خوب هستین من تازه استپ ۲ رو شروع کردم اگر کسی همپا برای مطالعه هست خوشحال میشم آشنا شیم
تشکر کنندگان: eblam ، AMIN3Y ، kourosh2011
سلام دوستان،
راستش خیلی‌ خوشحال شدم که این فروم رو پیدا کردم، به نظرم میتونه خیلی‌ مفید باشه، من ۲ ماه هست که با ویزای توریستی اومدم US البته دنبال یه راهی‌ هستم برای موندن، و تو این فاصله تصمیم دارم USMLEها رو هرچه زودتر بدم، تصمیم دارم از step 2 ck شروع کنم، کسی‌ هست که دنبال یه study partner باشه؟ یه سوال هم در مورد ثبت‌نام، نحوه تایید مدارک دارم، انتوریکه من از سایت ECFMG برداشت کردم، دانشگاه‌های که عضو سیستم ESMWP باشند، خود ECFMG مدارک رو از طریقه مکاتبه با دانشگاه تایید می‌کنه ولی‌ یونیک عضو نباشن، باید فرم ۱۸۶ توسط med schoolامضا بشه و به همراه تمام مدارک لازم دیگه مستقیماً برای ECFMG ارسال بشه. حالا سوال من اینه که، ۱- کسی‌ میدونه که tehran university of medical scienceعضو ESMWP هست یا نه؟ ۲- کسی‌ این مسیرو رفته که خود med schoolفرم امضا شده رو با همهٔ مدارک لازم دیگه ، مستقیماً پست کنه برای ECFMGگ؟ اگه کسی‌ تجربه داره ممنون میشم که مطرح کنه.
منم می‌خوام برا step ۱ شروع کنم، خوشحال میشم اگه کسی‌ هست باهم هماهنگ کنیم برای درس خواندن و تبادل اطلاعات.
تشکر کنندگان: eblam ، jojo_hami
(2010-07-02 ساعت 23:14)sharareh نوشته:  منم می‌خوام برا step ۱ شروع کنم، خوشحال میشم اگه کسی‌ هست باهم هماهنگ کنیم برای درس خواندن و تبادل اطلاعات.

:
سلام

می‌شه لطفا بگین این که گفتین یعنی‌ چه ؟؟؟؟
TongueTongue

با تشکر

RolleyesRolleyesRolleyesRolleyesRolleyesWinkWinkWink
نامه­ی چارلی چاپلین به دخترش
ژرالدین، دخترم! اینجا شب است... شب نوئل؛ در قلعه­ی کوچک من همه­ی این سپاهیان بی سلاح خفته­اند، نه تنها برادر و خواهر تو، حتی مادرت. به زحمت توانستم بی آن که این پرندگان خفته را بیدار کنم، خود را به این اتاق کوچک نیمه روشن، به این اتاق انتظار پیش از مرگ، برسانم.
تشکر کنندگان:
(2010-03-14 ساعت 22:53)amir88 نوشته:  سلام دوستان خوب هستین من تازه استپ ۲ رو شروع کردم اگر کسی همپا برای مطالعه هست خوشحال میشم آشنا شیم

سلام من تازه شروع به خواندن است÷ 2 کردم شما امتحان دادین؟ چطوری بود؟
(2009-11-28 ساعت 01:55)samine نوشته:  سلام دوستان اگه کسی تو تهران هست بحواد 2 رو شروع کنه لطفا میل بده

سلام آیا شما امتحان را دادید؟ ممکنه بگید چطور بود؟
تشکر کنندگان:
سلام شما شروع کردید واسه مرحله ی 2 ؟اگه بگید دقبقا واسه هر مبحث چه کتابی بهتره ممنون میشم!
تشکر کنندگان: kourosh2011

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان