کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مناقصه ی ویزا
در مورد آقای تهرانی پور هم باید بگم ویزای ایشون ارزشش بیشتر از ویزای ماهاست...............منظورم نی نی هاست اونها زمان بیشتری دارن برای لذت بردن از زندگی ماها تقریبا نصف این زمانمون حروم شده.....
فکر هم میکنم کوچولوهای تهرانی پور کوچکترین اعضای خانواده لاتاری 2009 باشند که ساکاشون و بستن منتظر کلیرنسشوننBig GrinBig Grin
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: saeedhei ، hbita ، tehranipoor ، honareirani
msnazi نوشته: واقعا اینطوریه؟؟
من نمی دونستم اینقدر ارزش داره!
چه خوش شانسم من!

خودت که میدونی اینقدر خوش شانسی پس چرا اجازه میدی این تردیدهات جلوی موفقیت های بعدیت و بگیره؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، mohsen324
راستی کسی از آقای تهرانی پور خبر نداره؟ تارا چطور؟

داشتم پستهای این تاپیک و میخوندم دیدم همه چقدر قشنگ با هم بحث میکردیم و نظراتمون و چقدر منطقی بیان میکردیم ....یادش به خیر......چه دوران خوبی بود...دلم برای اون روزها تنگ شدهSad
پاسخ
تشکر کنندگان: seravin ، Ali Sepehr ، WIKIMAN ، honareirani ، merdax ، Monica ، milade
درود.
به نظرم بین 30 تا 50 هزار تا واسه من می ارزه!
ولی دریغ از 2 تا واسه من بیچاره!!!!
من 50 تا داشتم همین الان رفته بودم.
دوستم تو سن دیگو یه وکیل پیدا کرده واسم که با 50 تا گفته میارمت اینجا!!! دوستم که راست گوئه ، ولی وکیله رو نمیدونم!!!!
تنها شانس من هم لاتاری هست مثه صدرا!
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، Ali Sepehr ، ChairMan
در اين كه ويزاي امريكا باارزشه شكي نيست خصوصا اينكه در لاتاري بدون زحمت مثل گرفتن ويزاي كار،سرمايه گذاري يا بورس دانشگاهي بدست اومده باشه اما اگه قراره مبلغ هنگفتي آدم براي گرفتن اين ويزا پرداخت كنه من شخصا سرمايه گذاري رو ترجيح ميدم.يعني اگه چندميليون دلار پول داشته باشم براي ويزاي لاتاري نميدم.سرمايه مو ميبرم و همزمان براي كسب و كار و تجارت هم اونجا اقدام ميكنم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2009-12-11 ساعت 16:09)shima.m نوشته:  در اين كه ويزاي امريكا باارزشه شكي نيست خصوصا اينكه در لاتاري بدون زحمت مثل گرفتن ويزاي كار،سرمايه گذاري يا بورس دانشگاهي بدست اومده باشه اما اگه قراره مبلغ هنگفتي آدم براي گرفتن اين ويزا پرداخت كنه من شخصا سرمايه گذاري رو ترجيح ميدم.يعني اگه چندميليون دلار پول داشته باشم براي ويزاي لاتاري نميدم.سرمايه مو ميبرم و همزمان براي كسب و كار و تجارت هم اونجا اقدام ميكنم.

شیما جون منظور ارزش ویزای آمریکاست نه فقط لاتاری ..به هر طریقی..ما پارسال توی جو لاتاری بودیم ارسالها به اون سمت بیشتر رفته ولی در هر صورت میخواستیم ببینیم هر کسی برای مهاجرت به آمریکا چقدر حاضره سرمایه گذاری کنه؟یا بهتر بگم ویزای آمریکا که بعدش بتونند گرین کارت داشته باشند چقدر میارزه؟

ولی من با نظرت در مورد گرفتن ویزای کار و تجاری موافق نیستم ...برای اینکه چند سال طول میکشه تا با این ویزا بتونی گرین کارت بگیری..دوستی میگفت تازه توی امریکا زمانی که گرین کارت بگیری میائی روی آب نفس میکشی ..قبلش زیر آبی ...میگن اینجا با ویزا زندگی خیلی سخته..قوانین خیلی راحت نیست در ضمن خیلی هم همه ی سرویسهاشون گرونه ..مثل آموزش و بیمه و .....من تجربشو ندارم نمیدونم ...
من اگه لاتاری برنده نمیشدم نه برای امریکا ولی برای یکی از کشورهای اروپائی حتما اقدام میکردم حالا به هر طریقی شده برام فرقی نمیکرد..
پاسخ
تشکر کنندگان: ChairMan ، honareirani ، یه مهاجر
بر اساس قیمتهای اعلام شده به زودی با شما تماس گرفته و با دادن وعده های شیرین جیبهای دوستان را خالی خواهیم نمود.
سازمان امور مهاجرتی پیام و شرکا
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، ChairMan ، honareirani
(2009-12-11 ساعت 21:21)laili نوشته:  [quote='shima.m' pid='30041' dateline='1260531592']

ولی من با نظرت در مورد گرفتن ویزای کار و تجاری موافق نیستم ...برای اینکه چند سال طول میکشه تا با این ویزا بتونی گرین کارت بگیری..دوستی میگفت تازه توی امریکا زمانی که گرین کارت بگیری میائی روی آب نفس میکشی ..قبلش زیر آبی ...میگن اینجا با ویزا زندگی خیلی سخته..قوانین خیلی راحت نیست در ضمن خیلی هم همه ی سرویسهاشون گرونه ..مثل آموزش و بیمه و .....من تجربشو ندارم نمیدونم ...
من اگه لاتاری برنده نمیشدم نه برای امریکا ولی برای یکی از کشورهای اروپائی حتما اقدام میکردم حالا به هر طریقی شده برام فرقی نمیکرد..

خب نقطه نظر من خيلي در زمينه مهاجرت متفاوته چون هر جور آدمي رو كه مهاجرت كرده باشن رو ديدم و شرايطشون رو ميدونم و به هر طريقي با مهاجرت موافق نيستم.بنظرم هميشه راحترين و سريعترين راه لزوماه بهترين نيست و اگرچه ويزاي لاتاري خيلي راحتتر از ويزاي تجاريه اما من نمي پسندم...البته خب خيلي طبيعيته نظرات متفاوته
پاسخ
تشکر کنندگان: laili
عجب!!!
2010AS3xxx
پاسخ
تشکر کنندگان:
ارزانکده سعید

سریع ترین، نازلترین قیمت، و مطمئن ترین راه ویزای خود را دریافت نمائید .

فقط و فقط $5000 ، توجه فرمائید خدمات به تعداد محدودی از اقدام کنندگان ارائه میگردد .
تلفن تماس 555-6666-1
فکس 555-6666-1
عجله کنید .
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، honareirani ، Parslottery ، laili
پس من حواسم باشه اگر خواستم برم ایران ازدواج کنم حتما 50 میلیون از طرف بگیرم! Smile
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: Parslottery ، laili ، ChairMan ، honareirani ، saeedhei ، سارا کوچولو ، nedaba
با سلام

آخه Laili گرامی شما حکم خواهر بزرگه مارو تو انجمن دارید چرا با قلب ضعیف ما بازی میکنید Big Grin
خوشحال شدم گفتم شاید اوباما هم مثله ...... ما پول کم اوورده و میخواد گرین کارت لاتاری رو این تریپی به مردم دنیا بده.

ولی حال در مورد تاپیک خدمتتون عرض کنم:
همیشه نظرم اینه که وقتی یک شخصی برای کسی هدیه ای میخره میبایست اگر میخوای از نظر مالی نگاه کنی میبایست ببینی طرف چه درصد از توان مالی اش رو گذاشته تا این هدیه رو بگیره، مطمنا یک آدم تریلیونر اگه یه ماشین برای تولد بچه اش بهش بده کار زیادی نکرده، چون همه اش یک هدیه به ارزش کمتر از 1 میلیونیوم ثروتش رو داده...
اما برای مثال وقتی شما یک پدر بازنشته دارید که مثلا 900 هزار تومان حقوق میگره و میاد 500 هزارتومانش رو هدیه میگیره خیلی بیشتر دست و دل بازی کرده.
البته من به شخصه خودم اصلا هدیه ها رو بر این اساس ارزش گذاری نمیکنم . همینی که افرادی که دور م هستند خوشحال باشند کافیه (گفتم برای تولدم کسی هدیه گرون نگیره) Big Grin

اما حالا این مثال رو خدمتتون عرض کردم که واقعا ارزشش این گرین کارت رو به نظرم اینجوری نمیشه فهمید. چون برای مثال اونی که باباش 2 میلیارد برای فان داده دستش، خیلی راحت میتونه بگه من 500 تاشو میدم و .....
اما برای مثال برای یکی مثله من که حتی اگه بابام هم پوله رو بده حاضر نیستم بگیرم مقوله فرق داره.
حاضر هستم بگن مثلا 25% هرچی درآمد داری تا 5 سال به آمریکا تعلق داره اما بعدش سیتیزن میشی، با کله میام اونور Big Grin.

خلاصه از این به بعد مواظب قلب ضعیف بعضی از اعضای انجمن باشید.
صمیمانه از کمک آبی آبیتان (S.S) تشکر میکنم.

آها راستی از همین تریبون اعلام کنم حاضرم 50 میلیون بگیرم ویزا دانشجوییم رو بدم به هر کی میخواد. تازه ویزاش از این خوشگلهاست، از اینهایی که برق میزنند نه مثله ماله این امارت عربی و .....
باور کنید کلاه برداری نیست، کافی است فقط یک بار اطمینان کنید.Big Grin
من سوات ندارم امزا بزارم. نمیشه انگشط بزنم؟؟ په ای چه وب صاتی یه
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، seravin ، Ali Sepehr ، ChairMan ، merdax ، honareirani ، saeedhei

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان