کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اطلاعات در مورد اعتبار مدارک ترجمه شده و کارت واکسن
Exclamation 
اعتبار مدارک ترجمه شده یک سال هست.
هزینه تمدید اعتبار هر مدرک 1000 تومن هست و دو-سه روزه آماده می شه.

این اطلاعات رو از یه دارالترجمه رسمی پرسیدم. یکی از دارالترجمه های واقع در میدان انقلاب بنام : دارالترجمه دانشجو

* * *

من نمی دونستم که برای دریافت کارت بین المللی واکسیناسیون، حداقل یک ماه فرصت لازم هست. چون واکسن های MMR و هپاتیت B در دو نوبت تزریق و به فاصله یک ماه تزریق می شوند. البته هپاتیت B، سه نوبت هست که نوبت سومش 5 ماه بعد از نوبت دوم هست. اما کارت واکسیناسیون رو بعد از دو نوبت تزریق MMR و هپاتیت B صادر می کنن. اعتبار این واکسن ها هم یکی-دو سال هست.
شماره کیس: 13688
ارسال مدارک: August 10, 2007
نامه اول: May 08, 2007
نامه دوم : July ‎01, ‎2008
روز مصاحبه : August 7, 2008 (ابوظبی)
دریافت ویزا : August 10, 2008
تشکر کنندگان: mohsen324 ، maxsupermax ، Admimifreerve ، msar
سلام
من يك سوال راجع به واكسن كزاز و ديفتري دارم . من چون شهرستان هستم واكسن هام رو اينجا ميزنم بعد كارتشو مي برم انستيتو پاستور بهم كارت خودشون رو بدن ، چون پرسيدم از خود انستيتو گفت ميشه . فقط موقعي كه واكسن كزاز و ديفتري رو رفتم بزنم يكي بيشتر بهم نزد گفت توامه . مي خواستم بدون درسته ؟ يعني تو كارتي كه انستيتو بهم ميده براي هردوتاش برام علامت ميزنه ؟ ممنون ميشم جواب سوالم رو بديد . با تشكر
تشکر کنندگان: prammainfatte ، msar
سلام
بله کاملا درسته
واکسن دیفتری کزاز یک واکسن دوگانه است و با هم تزریق میشود اگر فرد بچه باشد یک ایتم سوم تحت عنوان سیاه سرفه هم بهش اضافه میکنند که انوقت میشد واکسن ثلاث
برای همینه که به شما یک واکسن زدند فقط
تشکر کنندگان: amirbakhshi ، msar
واكسن دوگانه براى سفارت ياداورى ميخواهد.كه ميتوانى در پاستور بزنى چون خودشون ميدونند
تشکر کنندگان: amirbakhshi ، Downraini ، msar
میخواستم بپرسم واکسنهایی که تو ایران زده میشه جدای از برنامه دکتر رفتن تو انکارا یا ابوظبیه؟
تشکر کنندگان: msar
(2010-10-20 ساعت 09:01)احسان 2 نوشته:  میخواستم بپرسم واکسنهایی که تو ایران زده میشه جدای از برنامه دکتر رفتن تو انکارا یا ابوظبیه؟

بستگی به واکسنهای تزریق شده داره. تاپیک "واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی" کلاً به این مورد مربوط میشه و بارها و بارها راجع به سوال شما در اون صحبت شده

http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2600

لطفا پیش از طرح سوال ، مطالب تاپیکهای مرتبط رو مطالعه کنید
تشکر کنندگان: Pounioneynck ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان