کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارهای حل مشکل در زمان مصاحبه
دوستان سلام،
من امشب فهمیدم به اشتباه وحشتناک و احتمالا جبران ناپذیر مرتکب شدم.
من در موقع وارد کردن تاریخ تولد خودم و همسرم در فرم اینترنتی
(Application Form) یک روز اشتباه کردم و علت این اشتباه این بوده که پارسال (1387 شمسی و 2008 میلادی) سال کبیسه بوده و من فقط تو تقویم پارسال تاریخ ها رو چک کردم. و بعدا که خیر سرمون لاتاری رو برنده شدیم بقیه فرمها رو بر اساس تاریخ صحیح پاسپورتمون وارد کردم و ارسال کردم...
حالا هم هرچقدر با KCC مکاتبه میکنم و یا تماس تلفنی میگیرم بهم میگن اطلاعات منطبق نیستند. البته با KCC مکاتبه کردم و سعی کردم موضوع رو تشریح کنم. حالا دیگه نمیدونم چی جواب بدند.
برام دعا کنید
کیس نامبر : 29XXX
تاریخ کارنت شدن: بولتن August 2010
دریافت نامه دوم: 17 مرداد 89
تاریخ مصاحبه: 2سپتامبر 2010
سفارت: ابوظبی
تاریخ دریافت کلیرنس: 15 سپتامبر (24 شهریور) پس از 13 روز
تاریخ دریافت ویزا: 30 سپتامبر 2010 یعنی آخرین روز و آخرین دقایق باقیمانده از DV 2010
مقیم دالاس از نوامبر 2010
تشکر کنندگان: sh-b
shahriyar جان سلام
با قدرت به کارت ادامه بده. من هم تولد پسرم رو یک ماه و یک روز اشتباه
کرده بودم. افیسر بهم گفت که کیسم باطل هست چون خواستم چند بار شرکت کنم. اما خودش فهمید که من فقط اشتباه کرده بودم. بعدش همون
لحظه بهمون ویزا داد.
حالا شاید کارت به مشکل بخوره اما تو قوی باش.
خبرمون کن که چه کردی
شماره کیس: 2009AS22800
دریافت اولین نامه: Mar 2008
دریافت نامه دوم: MAR 2009
مصاحبه: JUNE2009
دریافت ویزا: همون روز
تشکر کنندگان: ساسان
اریو جان میشه بگی چیکار کردی؟که افسر باور کرد؟
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز ، من توی فرم ، قسمت آدرس ، Iran , Tehran رو وارد نکردم .
تکلیف چیه ؟
لطفاً راهنمایی کنید .
تشکر کنندگان:
اشکان جان
کار خاصی نکردم فقط گفتم اشتباه کردم
افیسر هاشون بعد از یک عمر تجربه و اموزش رود می فهمن کی راست میگه کی دروغ.
شماره کیس: 2009AS22800
دریافت اولین نامه: Mar 2008
دریافت نامه دوم: MAR 2009
مصاحبه: JUNE2009
دریافت ویزا: همون روز
تشکر کنندگان: Ashkan.R
بچه های نگران بیخودی خودتون نگران نکنینBig Grin این اشتباهی که ما کردیم کاملا اتفاقی بوده اونا هم میفهمند اصلا نگران نباشین ما که دلیل داریم برا اشتباهمون پارسال یکی دلیل هم نداشت قبول شد.برای همین خودتون ناراحت نکنین.
شماره کیس: 2010AS00016XXX
کنسولگری:آنکارا
(2009-11-13 ساعت 04:14)lottary_gc نوشته:  دوستان عزیز ، من توی فرم ، قسمت آدرس ، Iran , Tehran رو وارد نکردم .
تکلیف چیه ؟
لطفاً راهنمایی کنید .
تورو خدا یکی جواب بده بابا مردم از نگرانی .
فکر کنم آدرس رو هم از واحد کوچک شروع نکردم .
گند زده شد رفت ؟؟؟
SadSadSad
تشکر کنندگان:
سلام

بعيد ميدونم ايران رو وارد نكرده باشي. زير آدرس، كشور رو به صورت يك منوي كركره اي (Pull Down) ازت مي خواد كه تا وارد نكني ازت فرم رو قبول نمي كنه (كشور مربوط به آدزس پستي رو مي گم).

تهران رو ممكنه يادت رفته باشه كه اونم مي تونه به دليل طولاني بودن آدرس باشه. يعنب آدرس اينقدر طولاني بوده كه جلوي City/Town چيزاي ديگه زدي.

الان شما دو تا شانس داري كه گند نزده باشي و هر دو تا شانست هم خيلي قوي هستند:

1- كد پستي 10 رقمي رو درست زدي كه؟ مي دوني آدرس هاي ايران با يه كدپستي كامل شناخته مي شن؟ (يعني كدپستي ايران عين آمريكا و برخلاف جاهايي مثل استراليا، براي هر آدرس منحصر به فرد هست).

2- اصلا گيرم آدرست چپ اندر قيچي هستش، برنده شدي، نامه ات رو فرستادن، و به خاطر مشكل آدرس پستچي نامه رو مي بره قاطي باقالي ها!!! در اين صورت شما بازم Confirmation Number داري، مي توني از روي سايتشون پيگيري كني. اگه برنده شي و نامه ات رو نگري، اون موقع روي سايت بهت مي گن چيكار كني.

خيالت جمع باشه دوست عزيز. منتظر خبر برنده شدنت هستم.

(2009-11-13 ساعت 15:07)lottary_gc نوشته:  
(2009-11-13 ساعت 04:14)lottary_gc نوشته:  دوستان عزیز ، من توی فرم ، قسمت آدرس ، Iran , Tehran رو وارد نکردم .
تکلیف چیه ؟
لطفاً راهنمایی کنید .
گند زده شد رفت ؟؟؟
SadSadSad
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: Lottery_GC ، farzad24
(2009-11-13 ساعت 17:46)Ashkan78 نوشته:  سلام

بعيد ميدونم ايران رو وارد نكرده باشي. زير آدرس، كشور رو به صورت يك منوي كركره اي (Pull Down) ازت مي خواد كه تا وارد نكني ازت فرم رو قبول نمي كنه (كشور مربوط به آدزس پستي رو مي گم).

تهران رو ممكنه يادت رفته باشه كه اونم مي تونه به دليل طولاني بودن آدرس باشه. يعنب آدرس اينقدر طولاني بوده كه جلوي City/Town چيزاي ديگه زدي.

الان شما دو تا شانس داري كه گند نزده باشي و هر دو تا شانست هم خيلي قوي هستند:

1- كد پستي 10 رقمي رو درست زدي كه؟ مي دوني آدرس هاي ايران با يه كدپستي كامل شناخته مي شن؟ (يعني كدپستي ايران عين آمريكا و برخلاف جاهايي مثل استراليا، براي هر آدرس منحصر به فرد هست).

2- اصلا گيرم آدرست چپ اندر قيچي هستش، برنده شدي، نامه ات رو فرستادن، و به خاطر مشكل آدرس پستچي نامه رو مي بره قاطي باقالي ها!!! در اين صورت شما بازم Confirmation Number داري، مي توني از روي سايتشون پيگيري كني. اگه برنده شي و نامه ات رو نگري، اون موقع روي سايت بهت مي گن چيكار كني.

خيالت جمع باشه دوست عزيز. منتظر خبر برنده شدنت هستم.

(2009-11-13 ساعت 15:07)lottary_gc نوشته:  
تکلیف چیه ؟
لطفاً راهنمایی کنید .
گند زده شد رفت ؟؟؟
SadSadSad
ممنون اشکان جان خیلی لطف کردی خیالم راحت شد .
من ایران و تهران رو توی او فیلد ها انتخاب کردم اما توی Address Line ها یادم رفت بعد از خیابان ، تهران و ایران رو هم بنویسم و فکر کنم از واحد بزرگتر شروع کردم که فکر نکنم زیاد مهم باشه .
باز هم تشکر ، خیلی آقایی .
به امید برنده شدن همه ی هموطن های خوبمون ...
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
لطفا من رو راهنمایی کنید. امسال هم مثل هر سال قصد دارم برای لاتاری ثبت نام کنم.به من گقتند اگر ویندوز نصب شده بر روی کامپیوترم اورجینال نباشه ثبت نام من باطل نی شه
اخه من ار کحا بدونم اورجینال هست یا نه؟ گیرم که اورجینال نباشه من باید همه چیزای رو پی سی رو فرمت کنم وبرم ویندوز جدید نصب کنم؟
تشکر کنندگان:
فكر نكنم اينجوري باشه. خود من وقتي ثبت نام كردم ويندوزم اوريجينال بود ولي چند نفري رو مي شناسم كه ويندوزشون اوريجينال نبوده، ثبت نام كردنف و برنده شدن.

به نظرم حساسيتت بيش از حده... اما اگه ميخواي خيالت از اين بابت هم راحت باشه، با Laptop ثبت نام كن. Laptopها بيشتر با ويندوز اوريجينال ميان.

(2009-11-14 ساعت 02:57)zhila نوشته:  سلام دوستان
لطفا من رو راهنمایی کنید. امسال هم مثل هر سال قصد دارم برای لاتاری ثبت نام کنم.به من گقتند اگر ویندوز نصب شده بر روی کامپیوترم اورجینال نباشه ثبت نام من باطل نی شه
اخه من ار کحا بدونم اورجینال هست یا نه؟ گیرم که اورجینال نباشه من باید همه چیزای رو پی سی رو فرمت کنم وبرم ویندوز جدید نصب کنم؟
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: zhila
سلام Zhila

اولا كه تاپيك رو اشتباه اومدي! اينجا مال برنده هاي لاتاريه و اشتباهاتي كه در ارسال فرمهاي مشخصاتشون انجام دادن!

دوما اشكالي نداره... ببين ما با همين ويندوز غير اورجينال فرستاديم و برنده شديم... اوني كه اين حرف رو بهت زده سركارت گذاشته... تازه من هر چي تو ايران گشتم ويندوز اورجينال پيدا نكردم! شما پيدا كردي به ما هم خبر بده! Big Grin (البته ويندوز لپ تاپ ها معمولا اورجينال هستن! اينو اشكان حق داره... Wink )
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، zhila
سلام ، اگر ویندوز نصب شده بر روی کامپیوتر شما اورجینال نباشد ، مشکلی پیش نمی اید .
ویندوز کامپیوتر من اوریجینال نبود ثبت نام کردم و برنده هم شدم Big Grin. پس نگران نباشید .
تشکر کنندگان: zhila
سلام دوستان
در مورد بند 30 فرم دی اس230 سوال دارم
دوستان شما از 16 سالگى به بعد شهرى كه داخل ايران زندگى
كردید رو نوشتید در فرم، مثلا تهران بودید؟
يعنى بايد مينوشتيم ايا ؟
من ننوشتم چيزى
فقط 2 سال ارمنستان بودم رو نوشتم
=((
تشکر کنندگان:
سلام من در فرم اینترنتی اشتباها تحصیلاتم رو فوق لیسانس زدم در حالی که لیسانس هستم.توی ارسال نامه به kcc ولی درست وارد کردم.
آیا برام مشکلی پیش میاد؟
هر آنچه هستیم زاییده افکاریست که داشته ایم

شماره کیس: 18XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:2009-JULY
کنسولگری:آنکارا
تاریخ اعلام کارنت شدن کیس: May-2010
تاریخ دریافت نامه دوم:jun-2010
تاریخ مصاحبه:Jun-2010
تاریخ ورود به آمریکا:Nov- 2010
جمع تقریبی هزینه ها:3.500.000 تومان
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان