کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
man ankara hastam aslan be vaght negah nemıkonan
شماره کیس: 2010AS00022XXX
رد شدم در لاتاری 2010
----------------------------------
انشالا لاتاری 2012
تشکر کنندگان: new king
(2010-06-26 ساعت 17:56)majid_229997 نوشته:  man ankara hastam aslan be vaght negah nemıkonan

دقیقا" Wink
کلا" اگه برای پروسه مصاحبه 7 تا 10 روز رو در نظر بگیرین به همه کاراتون می رسین
البته من با تجربه ای که از آنکارا دستم اومده می گم...
تشکر کنندگان:
(2010-06-26 ساعت 01:10)shgh57 نوشته:  
(2010-06-26 ساعت 01:00)sam_hash نوشته:  
(2010-06-25 ساعت 23:07)shgh57 نوشته:  سلام. یه سوال: میشه بگید معاینه دکتر دقیقا چطوریه؟ من وقتی بچه بودم عمل قلب کردم. قبل از معاینه از من می پرسن که چه عملهایی داشتم؟ اگه پرسید شاید نتونم درست توضیح بدم عمل چی بوده! آیا اصلا این مهمه که من عمل کردم؟

بله قطعا مهمه. شما اگه خلاصه پروندهای چیزی دارین به انگلیسی ببرین یا از جراحتون اگه دسترسی دارین یه دستخط بگیرید. ضرر نداره

عمل من مربوط به یک سالگیم میشه! حدود 30 سال پیش! اصلا نمیدونم دکترم زنده است؟ ایرانه؟ یا اصلا بیمارستان پرونده ام رو نگه داشته؟ و متاسفانه من الان توی یه شهر دیگه زندگی می کنم و دسترسی به اون بیمارستان ندارم! لطفا راهنمایی کنید.

نگران نباشید. بهترین کار اینست که نزد یک متخصص قلب بروید و اکوکاردیوگرافی بکنید اون خودش مشکل بچگی تون رو تشخیص می ده و سپس یک گواهی مبنی بر سلامت قلبتون رو از دکتر بگیرید و با خودتون ببرید
تشکر کنندگان: Eskandari
سلام
تو سایته دکترungan برای شنبه ها اصلا جا نمیده.
مگه شنبه ها دکتر تعطیله؟
تشکر کنندگان:
(2010-06-26 ساعت 17:56)majid_229997 نوشته:  man ankara hastam aslan be vaght negah nemıkonan

سلام
آيا شنبه مطب دكتر بازه
تشکر کنندگان:
چه واکسن‌های رو باید بزنیم؟
تشکر کنندگان:
سلام
میشه جواب مدیکال را روز بعد از مصاحبه برد سفارت؟؟
شماره کیس: 2010AS28000
تاریخ مصاحبه:2010August 24+Ankara
تاریخ clear شدن: Sep. 13
تاریخ دریافت ویزا:Sep.16.2010
ورود به سياتل:Feb.04.2011
تشکر کنندگان:
(2010-07-17 ساعت 15:32)apoornaki نوشته:  سلام
میشه جواب مدیکال را روز بعد از مصاحبه برد سفارت؟؟

سلام
توی متن نامه ی دوم گفته باید همراه با مدارک پزشکی رفت مصاحبه.
درسته که چند نفر بودن که بعد از مصاحبه مدارک پزشکی رو بردن ولی من اگر جای شما بودم بخاطر 2 3 روز سفر بیشتر این ریسک رو نمیکردم
هر آنچه هستیم زاییده افکاریست که داشته ایم

شماره کیس: 18XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:2009-JULY
کنسولگری:آنکارا
تاریخ اعلام کارنت شدن کیس: May-2010
تاریخ دریافت نامه دوم:jun-2010
تاریخ مصاحبه:Jun-2010
تاریخ ورود به آمریکا:Nov- 2010
جمع تقریبی هزینه ها:3.500.000 تومان
تشکر کنندگان:
دوستان عزیر با سلام:
میتوانم از دوستانی که آدرس و یا ایمیلی از پلی کلینیک های دوبی دارند بخواهم آنها را به من معرفی کنند. برخی دوستان پلی کلینیک دکتر النیال را معرفی کردند، آیا این همان The Polyclinic که تو سایت سفارت آمده؟ ضمنا برای دوبی هم باید مثل آنکارا وقت قبلی گرفت یا خیر؟
پیشاپیش ممنونم
تشکر کنندگان:
(2010-07-31 ساعت 12:42)Typhoon1983 نوشته:  دوستان عزیر با سلام:
میتوانم از دوستانی که آدرس و یا ایمیلی از پلی کلینیک های دوبی دارند بخواهم آنها را به من معرفی کنند. برخی دوستان پلی کلینیک دکتر النیال را معرفی کردند، آیا این همان The Polyclinic که تو سایت سفارت آمده؟ ضمنا برای دوبی هم باید مثل آنکارا وقت قبلی گرفت یا خیر؟
پیشاپیش ممنونم

حتما به کلینیک دکتر النیال برید. آدرس و تلفنش تو سفرنامه خیلی از بچه های ابوظبی هست. در همین حد بدونید که روبروی مرکز خرید City Center هستش.

خیر وقت قبلی نمی خواد. ولی خب من خودم زنگ زدم که مطمئن بشم روزی که می خوام برم باز باشه
I make my own luck

شماره کیس: 2010AS00016xxx
دریافت نامه قبولی: جولای 2009
کنسولگری: ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول: 14 آگوست 2009
کارنت شدن کیس: بولتن آپریل 2010
دریافت نامه دوم: 11 آپریل 2010
مصاحبه: 20 می 2010
دریافت کلیرنس: 14 سپتامبر 2010 (118 روز)

تشکر کنندگان: Typhoon1983
(2010-08-01 ساعت 07:54)sam_hash نوشته:  
(2010-07-31 ساعت 12:42)Typhoon1983 نوشته:  دوستان عزیر با سلام:
پیشاپیش ممنونم

حتما به کلینیک دکتر النیال برید. آدرس و تلفنش تو سفرنامه خیلی از بچه های ابوظبی هست. در همین حد بدونید که روبروی مرکز خرید City Center هستش.

خیر وقت قبلی نمی خواد. ولی خب من خودم زنگ زدم که مطمئن بشم روزی که می خوام برم باز باشه

آقا جوینده یابنده است!
دوستان آدرس سایت The Polyclinic در پایین آورده شده ضمنا کلینیک تا 16 آگوست برای تعطیلات تابستانی تعطیل است.
www.nayalclinic.hpage.com
تشکر کنندگان: Kaveh792004
همون انکارا برین گاهی یه اشکال در ازمایش پیش میاد باید تکرار کنید اما بازم مصاحبه رو می تونید برید بعد ازمایشو ببرید پس انکارا باشید بهتره
تشکر کنندگان:
من و دوستم واسه دکتر در آنکارا یه ماه قبلش وقت گرفته بودیم ولی به وقتمون اصلا کاری نداشتن البته میگن چون شلوغ نبوده اینطوری هست و اگر شلوغ باشه بااون هم کار دارن. البته ماهم که رفتیم همچین خلوت نبود
تشکر کنندگان:
mishe kasi be man begeh dar morede daneshgah hayeh swed chejoori mitonam etelaaat kasb konam?

mikham bedonam kodom daneshgah majjani hast va barayeh foghe lisanse che reshte hayii dare

mamnon mishma rahnamayim konin
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من همین الان ایمیل وقت مصاحبه سفارت رسید دستم. (کیس ازدواجی)
اما زمان مصاحبه را 9 نوامبر 2010 تعیین کردند، که میشه روز سه شنبه.
از دوستان با تجربه که احتمالا با چنین مسئله ای روبرو شدند راهنمایی میخواست.
اگه من با اتوبوس برم آنکارا بهتر هست چه زمانی اونجا باشم که بتونم آزمایشات را سر وقت انجام بدم و سر زمان تعیین شده سفارت باشم. (ظاهرا یکشنبه و احتمالا شنبه دکتر تعطیل هست)
ممنون میشم اگه زودتر راهنماییم کنید.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان