کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
زندگی بعد از آمدن به آمریکا
خب اين چيزائي كه شما توي سفرنامه ات تعريف كردي پريسا جون كاملا عاديه.از پرواز طولاني و ترانزيت شدن در يك يا دو كشور و بياحترامي به مسافراي جهان سومي گرفته تا طرز رانندگي و رفتار آدمها و سخت كار كردن مردم اونور آب !!!! و...............همه افرادي كه تصميم مهاجرت دارن بايد به اين مسايل توجه كنن اما متاسفانه خيلي ها با وجد دونستن همه اين بديهيات دلخوش ميشن به باورهاي خيالي ...كشورهاي پيشرفته،خصوصا امريكا و كانادا واقعا سرزمين فرصتها براي شكوفائي و پيشرفت و زندگي خوب هستن بشرطي كه سخت كار كني،خوب پس انداز كني،توانائي هماهنگي خوب با محيط جديد داشته باشي و تلاش كني بعد از يه عمر زندگي در يه كشور بي قانون قانونمند شي.براي همين طرز رانندگي اونا،رفتار نرمالشون توي خيابون با هم،احترام به ارباب رجوع و مشتري و..........براي ما اوايل خيلي غريب بنظر مياد اما در حقيقت زندگي واقعي همينه وگرنه كشورهاي جهان سوم فقط زنده ان و بس! من اعتقادي به يكرنگي آسمون در همه جاي دنيا ندارم كه اگه اينطور بود اين همه مردم خودشون رو به آب و آتيش نمي زدن براي رفتن و وقتي هم رسيدن آه بكشن كه اي بابا اينجا هم مثل همه جاي دنياست !!! فط يه چيز هر جاي دنيا بري ثابته و يه ارزش داره و اون پوله!!! هر جا كه باشي بايد پول زياد داشته باشي تا بتوني بيشترين فرصتها رو بدست بياري وگرنه توي امريكا هم بدون پول به جائي نميرسي.البته منظورم اين نيست حتما با جيب پرپول بايد رفت بلكه ميشه با سختكوشي پول بدست اورد
پاسخ
خرداد جان زودتر می گفتی! منم همین کارو کردم منتها من توی خود پستهای پریسا جون گذاشتم که خوندنش آسونتر بشه! Big Grin به هر حال دستت درد نکنه!
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، Javad Esmaeilzadeh ، taherifar ، msar ، alirezanz
مرسی از اطلاعاتی که دادی. امیدوارم که زودتر به اهدافت برسی.
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، soli asali ، taherifar ، msar
نیاز به همخانه ( Roomate )
سلام دوستان

من در کالیفرنیا، شهر Torrance زندگی میکنم( حدود 30 دقیقه ( 20 مایل) با لس آنجلس فاصله داره و 20 ) و با توجه به اینکه همخونه ام ماه دیگه بخاطر کارش به یک شهر دیگه نقل مکان میکنه، به یک هم خونه نیازمندم. خونه ما شرایطش به صورت زیر هست:
  • نزدیک به تقاطع بلوار Hawthorne و Sepulveda
  • یک خوابه
  • 80 متر مربع
  • محله خوب در شهر و بسیار نزدیک به مراکز خرید
  • محیط آپارتمانی آرام و مطمئن و تمیز
لطفا برای اطلاعات بیشتر پیغام خصوصی بدین و اگر کسی رو میشناسین که دنبال جا هست، لطفا لینک این پست رو واسش بفرستین
ممنونم

پاسخ
تشکر کنندگان: ssafaye66 ، taherifar ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان