کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در نام و نام خانوادگی ویزایی که به همسرم دادند
سلام. نمی‌دونید چقدر استرس دارم! الان پاسپورت‌ها اومد در هتل. ویزای من مشکلی نداشت اما در ویزای همسرم جای اسم و فامیلش رو برعکس زدن. ظهر می‌خوام برم سفارت که هر طور شده برم تو و بگم درستش کنن. خیلی نگرانم. تمام فرم‌ها رو چک کردم دیدم که مشکل از طرف من نبوده و همه‌جا درست نوشتم. نمی‌دونم چرا بر عکس وارد کردن.

هرگز کسی بوده که ویزاش مشکل داشته باشه؟ اگر بوده، با چه فاصله زمانی ویزای اصلاح شده رو بهش دادن؟

تو رو خدا هر کی تجربه‌ای داره بگه. هر چند که شاید تا نیم ساعت دیگه که می‌رم سفارت کسی جوابی نده یا نرسم بخونم، اما باز هم راهنمایی بچه‌ها ارزشمنده.

برامون دعا کنید

حجت
تشکر کنندگان:
منظورتو نفهمیدم اگر اسم و فامیل بر عکس وارد شده که مشکلی نداره با همون می تونه بره آمریکا
در خارج اسم و فامیل را بر عکس می نویسن
تشکر کنندگان:
نه آخه مال من رو درست نوشته بود اما مال اون رو توی surname اسم کوچکش بود توی given name نام خانوادگی‌اش. یعنی با پاسپورت مطابقت نمی‌کرد.

حالا رفتیم سفارت و گفت که ببخشید اشتباه از طرف ما بوده و این‌ها و گفت فردا ظهر بیاید بگیرید. تا بینیم چی می‌شه.
تشکر کنندگان:
حجت عزيز
100% فردا ويزاي اصلاح شده رو ميكيري شك نكن و اطمينان داشته باش
تشکر کنندگان:
ممنون نیکان جان. من می‌خوام بدونم قبلاً هم کسی مشکلی از این دست داشته یا نه. یه نفر از این کار را بندازای ترک که فارسی بلدن دم سفارت بود گفت که قبلاً از این اشتباها زیاد دیده و معمولاً همون روز درست می‌کنن.

من فقط از یه چیز نگرانم. این که بگن ما سکیوریتی چک رو با اون ترتیب اسم و فامیل کرده بودیم و حالا اعتبار نداره!!
تشکر کنندگان:
سلام حجت جان
مساله ای که عنوان کردی یه اشتباه ساده است و ربطی به FBI Check نداره
انسان وقتی نگرانه هرچیزی به ذهنش خطور میکنه.
فردا ویزا رو تحویل میگیری ایشالا. شیرینی ما هم یادت نره! WinkSmile
کیس نامبر : AS000021XX
دریافت نامه اول : 1st April 2008
ارسال نامه اول : 28th May 2008
اعلام کارنت : 15th August 2008
دریافت نامه دوم : 10th September 2008
تاريخ مصاحبه : 7th October 2008
دریافت ویزا : 8th October 2008
تاریخ ورود به آمریکا: 14th March 2009
دریافت گرین کارت : 14th April 2009
تشکر کنندگان:
ما رفتیم سفارت. چون جمعه بود یه جورایی تعطیل به نظر می‌رسید. اما به هر زبونی بود حالیشون کردیم و گفتین نیم ساعت منتظر بشید. بعد همون کسی که پاسپورت رو گرفته بود اومد دم در و پاسپورت رو داد. ویزای قبلی رو باطل کرده بودن و ویزای جدیدی با اسم درست زده بودن. خلاصه حل شد به سلامتی.
تشکر کنندگان: leili
به سلامتی
مبارک باشه حجت جان
تبریک میگم. دیدی گفتم مشکلی نیست. ایشالا همه کارات همین طور راست بیاد.
موفق باشی Smile
کیس نامبر : AS000021XX
دریافت نامه اول : 1st April 2008
ارسال نامه اول : 28th May 2008
اعلام کارنت : 15th August 2008
دریافت نامه دوم : 10th September 2008
تاريخ مصاحبه : 7th October 2008
دریافت ویزا : 8th October 2008
تاریخ ورود به آمریکا: 14th March 2009
دریافت گرین کارت : 14th April 2009
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان