کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدارك پزشكي
سلام،

در سايت آنكارا تغييراتي در مورد مدارك پزشكي داده اند. مثلا در قسمت آزمايشات پزشكي آمده كه اگر بچه از 14-2 سال داريد بايد 4 روز قبل اونجا حاضر باشه تا تست توبركولين ازش گرفته بشه. جواب اين تست نياز به 72 ساعت انتظار داره. اين مطلب در چند جاي سايت دكتر اونگان و هم چنين نامه دوم kcc هم اومده. حالا تازگي ها كسي براي مصاحبه رفته كه بچه در اين سن داشته باشه؟ در ضمن آزمايش هايي كه در سايت آنكارا و دكتر و نامه دوم اومده نسبت به version قبلي اينطوري شده كه مي نويسم:
Mumps+measles+rubella=mmr-1 بايد زده بشه كه اينجا ميزنند (پاستور اگه براي بزرگسالها هم بزنه. بهرحال اگه جاي ديگه ايي زديد و زنده مونديد بگوييد فقط يك گواهي بده و توي كارت بين المللي تون چيزي نزنه؛ كه اين كاررا پاستور ميكنه)- در 2 نوبت به فاصله 1 ماه
2- polio
-3 tetanus & dighteria toxoids و :pertussis همون td/tdap است
4- آنفلوآنزاي b : كه همون hib است و براي بچه هاي تا 4 سال است.
5- آبله مرغان كه همون varicella يا chicken.... است كه اگه اينجا نگرفتيد سعي كنيد بگيريد كه قيمتش آنكارا 60 دلار است.
6-پنوموكوك كه براي افراد بالاي 50 سال است.
7-آنفلوآنزا براي بالاي 50 سال و در موقع اپيدمي
8-هپاتيت bكه 5 ماه دوره زدنش طول ميكشه پس زودتر برين همون پاستور
9-menengo: براي 11-18 ساله ها
10- : HPV(human papillo virus)براي خانمهاي 11-26 سال
11-هپاتيت A:براي بچه هاي 23-12 ماهه

من خودم هنوز براي واكسن نرفتم پاستور. اين اطلاعات را من فقط از ضميمه ايي كه KCC براي واكسن بصورت يك فايلPDF بيرون داده و هم چنين سايت آنكارا و سايت دكتر اونگان دادند؛ترجمه كردم. لينكها يش را اينجا مي گذارم خودتان با دقت بخوانيد. ترجمه ام خوبه ولي متاسفم كه تايپم خرابه!
يك چند تا واكسن ديگه هم KCC اضافه در فايلش نوشته كه در سايت آنكارا و نامه دوم نيومده پس حتما نمي خواهند. (مثل ROTAVIRUSبراي بچه هاي 6-2 ماه
براي بالاي 60 سالZOSTER
DTP/DtaP/DTبراي بچه ها1 تا 6 سال)
مجددا مي نويسم خودتان اين لينك ها را بخونيد كه من مسوليت قبول نمي كنم!!!Big Grin لطفا پيوست را هم ببينيد.
http://turkey.usembassy.gov/medical_requirements.html

www.doctorun.com

فایل‌های پیوست
.pdf   ti_vacc.pdf (اندازه 343.09 KB / تعداد دانلود: 220)
hope for the best, except the worst
تشکر کنندگان: samad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان