کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مديكال تست
سلام به همه دوستان
لطفا من رو راهنمايي كنيد

از دوستاني كه براي گرفتن ويزا رفتن و مديكال تست رو تمديد كردن لطفا راهنمايي كنيد چيكار كرديد ؟؟؟؟
چطوري وقت گرفتيد ؟
آيا به سفارت گفتيد ؟
آيا دكتر بعدازظهر هست ؟
چند روز وقت گذاشتيد ؟

ممنون ميشم راهنماييم كنيد

موفق و پيروز باشيد
شريف ترين دلها دلي است که انديشه آزار کسان در آن نباشد . زرتشت
زندگي تاس خوب آوردن نيست ، تاس بد را خوب بازي کردنه .
براي مشورت خردمندان را برگزين تا از ملامت و ندامت در امان باشي .
تشکر کنندگان:
چرا تو انجمن 2010 دنبال جواب این سوال هاتون نمی گردید؟
تشکر کنندگان:
سلام

ممنون از راهنماييتون ولي من منظورم مديكال تست مجدد هست براي كسايي كه fbi چك ميخورن و مجدد بايد برن جهت گرفتن ويزا ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

موفق باشيد
شريف ترين دلها دلي است که انديشه آزار کسان در آن نباشد . زرتشت
زندگي تاس خوب آوردن نيست ، تاس بد را خوب بازي کردنه .
براي مشورت خردمندان را برگزين تا از ملامت و ندامت در امان باشي .
تشکر کنندگان:
با سلام
يكشنبه به انكارا رسيديم و او اونجايي كه بايد ازمايشات مجدد ميداديم دوشنبه رفتيم كلينيك اونكان و عين هميشه به من و خانمم نفري يك واكسن ابله مرغان زد كه 6 ماه قبل هم خودش بهمون زده بود و به فرزندمون يك زير جلدي تي اس تي براي تست سل زد و 4 تا واكسن زد كه 2 تاش MMR & HIB بود و جالب اينكه 6 ماه قبل هم اين واكسنها رو به فرزند مون زده بود و اقعا كه جاي تعجب داره اخه هر ادم عاقلي ميدونه كه در عرض 6 ماه 2 بار ام ام ار به كودك 4 ساله زدن خطرناكه ولي اونكان فقط و فقط به MONEY فكر ميكنه و بس اينو اطمينان دارم و يك ادعاي توخالي نيست من باورم نميشد كه براي ايشون حتي جون كودك 4 ساله هم مهم نباشه و الا مثل خودمون واكسن هاي زده شده 6 ماه قبل رو 2 باره ميبردم دكترش فقط براي نزدن مجدد بنويسه تو كارته واكسنش ولي افسوس كه اين كار رو نكرديم و براي اين حماقت خودم رو نخواهم بخشيد اخه براي خودم و همسرم اين كارو كردم و واكسن MMR & TD رو 1 روز قبل از رفتن به انكارا دادم تو كارت واكسنمون وارد كردند و بخاطر همين فقط واكسن ابله مرغون به ما زد و بس و بالاخره ما جواب ازمايش 3 نفري مونو روز 5 شنبه حدود ساعت يك بعد او ظهر برديم سفارت و بعد كمي در صف ورود به سفارت ايستادن و بعد از ورود به داخل سالن انتظار بعد از حدود 15 دقيقه انتظار شماره ما رو صدا كردند و ما ورق ابي رو به خانم متصدي دريافت مدارك داديم و ايشان فرمودند كه بريد به قسمت UPS و از ما 36 ليرا متصدي UPS دريافت كرد و وقتي از خانم سوال كردم كه كي ميتوانيم منتظر رسيدن passpport ها توسط UPS به هتل محل اقامتمون باشيم جواب داد كه بين 3 تا 5 روز و از انجايي كه خدا با ما بود حتي با اينكه passport ها رو سفارت فرداي ان روز يعني جمعه ساعت 4 و نيم بعد از ظهر به UPS تحويل داده بود بسته UPS روز شنبه ساعت 10 صبح بعد از يك سال و نيم انتظار با لاخره به دستمون رسيد واقعا به نازم به لطف خداوند متعال كه ما رو از 4 روز انتظار طاقت فرسا نجات داد و ما توانستيم با flight ساعت 11 شب شنبه به تهران بركرديم و قصه خانم وكيلي ساعت 9 شب هم به مدت زمان 1 سال و نيم( عين باد صبا) به اخر رسيد و ويزاي رويايي امريكا داخل passport ها مون زده شد واقعا موقع دريافت passport ها از UPS و امضا دريافت بسته احساس غريبي منو تو خودم برد و كل اين 1 سال و نيم در ذهنم مرور شد و دوستاي دوست داشتني كه I have never seen هم يادم اومد و با خودم زمزمه كردم كه خيلي دلم براي مهاجرسرا تنك خواهد شد و كساني كه باهاشون بصورت مجازي زندكي كردم و بعضي موفع ها هم با سوالاته تكراريم رنجندمشون و كفرشونو در اوردم deeply sorry بايد باهاشون غزل خىاحافظي رو بخونم ولي در هر صورت بقولFredy Mercury :
SHOW MUST GO ON يا به قول انكليسيها THAT'S LIFT يا به قول Japanese: Jinse da karaneيا به قول روس ها eta zhizn و در اخر ارزو ميكنم كه تمام اونايي كه منتظرند به زودي زود ويزاي نازنينشرن رو دريافت كرده با اعلام اين خبر خوش همه اعضا مهاجر سرا را خوشحال كنند و كلام اخر براي اونهايي كه به هر دليلي موفق به دريافت ويزا نشدند كه ىنيا به اخر نرسيده فقط يك همت بلند ميخواد كه خدا را شكر همه شما داريد و صبر و اميد زيرا خارجي ها بيخود نيست كه ميكن: HOPE NEVER DIES خوب وقت وقت خداحافظيه I wish you all Amercian Permanent residents Good health wealth & good luck
تشکر کنندگان: m.memari

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان