کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پشت خط مونده های کلیرنس 2009
دوستان،
من از برنده های 2008 هستم و الان نزدیک 10 ماه هست که آمریکام. تا اونجایی که یادمه، به همه کسانی که هنوز کلرینس نشده بودن نزدیک 30 سپتامبر گفتن بیاین و ویزاتونو بگیرین.
به نظر من بلیطتون رو رزرو کنین که دچار مشکل نشین. به روزهای تعطیل سفارت هم توجه داشته باشین.
موفق باشین
تشکر کنندگان: matrix ، mahkam ، tomi_ft2000 ، Shahoo52 ، assad ، SH1A2R3 ، گل نهال
Neda نوشته: دوستان،
من از برنده های 2008 هستم و الان نزدیک 10 ماه هست که آمریکام. تا اونجایی که یادمه، به همه کسانی که هنوز کلرینس نشده بودن نزدیک 30 سپتامبر گفتن بیاین و ویزاتونو بگیرین.
به نظر من بلیطتون رو رزرو کنین که دچار مشکل نشین. به روزهای تعطیل سفارت هم توجه داشته باشین.
موفق باشین

امیدوارم اینجور باشه که شما میگین..ما که سکته کردیم
تشکر کنندگان:
Smile 
دوستان عزیز....کلیرنس ما اومد بالاخره....دقیقا ۸۷ روز طول کشید...خیلی‌ جالبه چون جمعه به ما ایمیل زدند که هنوز pending هست و الان با پست برامون نامه اومد که پاسپورت‌ها رو بفرستین و تاریخ نامه همون روزیه که ایمیل زدند... البته کیس ما در مونترال کانادا بود و فکر می‌کنم که با اکثر شما که آنلاین چک می‌کنین فرق داره اما ما همش منتظر ایمیل بودیم و نه پست....امیدوارم که همه بزودی کلیر بشن و هر کمکی‌ که از دست من بر میاد لطفا بگین. از بابت همهٔ غر زدن هام هم عذر خواهی‌ می‌کنم
تشکر کنندگان: reza22 ، tehranipoor ، matrix ، persia ، tomi_ft2000 ، laili
مباركتون باشه
تشکر کنندگان: mahkam
mahkam نوشته: دوستان عزیز....کلیرنس ما اومد بالاخره....دقیقا ۸۷ روز طول کشید...خیلی‌ جالبه چون جمعه به ما ایمیل زدند که هنوز pending هست و الان با پست برامون نامه اومد که پاسپورت‌ها رو بفرستین و تاریخ نامه همون روزیه که ایمیل زدند... البته کیس ما در مونترال کانادا بود و فکر می‌کنم که با اکثر شما که آنلاین چک می‌کنین فرق داره اما ما همش منتظر ایمیل بودیم و نه پست....امیدوارم که همه بزودی کلیر بشن و هر کمکی‌ که از دست من بر میاد لطفا بگین. از بابت همهٔ غر زدن هام هم عذر خواهی‌ می‌کنم

به به مبارکههههههههههههههه
پس دیگه وقتشه برای ما هم بیاد، می بینید که غر نمی زنمBig Grin
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
تشکر کنندگان:
matrix نوشته: به به مبارکههههههههههههههه
پس دیگه وقتشه برای ما هم بیاد، می بینید که غر نمی زنمBig Grin

بله بله متوجه هستیم Smile وقتشه واقعا
تشکر کنندگان: matrix
آنکارا آپدیت کرد (۳ سپتامبر)
تشکر کنندگان: tomi_ft2000
mahkam عزیز تبریکککککککککککککککککک .
دیدی گفتم میاد .
This Visa bulletin things killing me, waiting to comes current.
تشکر کنندگان: mahkam
خوب الان کلیرنس کیا هنوز نیومده؟

matrix/s.setare/sharooz/lee/alimasumi/great/tomi_ft؟

منم اگر تا دیروز بهم میگفتین میاد، باورم نمی‌شد، ولی‌ مثل اینکه دارن یه کم سریعتر اعلام می‌کنن!
آنکارا ۴ سپتامبر هم آپدیت کرد
تشکر کنندگان:
خب lee هم کلیر شد....نوبت بقیه است Smile
تشکر کنندگان:
خب به سلامتی مبارکه، پس مونده من و .setare/sharooz/alimasumi/great/tomi_ft
ایشالا تو همین هفته میادSmile
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
bache ha omidvaram zoodtar cleare hameh oonaii ke moondan biad. vase hamsareh manam do~a konid ie joori karesh joor she
تشکر کنندگان: matrix ، tomi_ft2000 ، s..setare ، tehranipoor
سلام
بوف عزیز انشاا... مشکل همسر محترم شما حل بشه و انتظار همه ما پشت خط موندها هم ختم به خیر شه .راستشو بخواهید من کلا آدم خونسردیم و در مورد ویزا هم تا پریروز بی خیال بودم اما یواش یواش دارم دچار استرس میشم بد تجربه اییه, اما وقتی به سایت سر میزنم و نوشته های بچه ها رو می خونم قوت قلب می گیرم,واقعا از همشون ممنونم. به امید موفقیت دوستان, ارادتمند همگیتونم
تشکر کنندگان: tomi_ft2000 ، s..setare ، tehranipoor
آنکارا آپدیت کرد (۱۱ سپتامبر). فکر کنم کیس لاتاری هم داره
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان