کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدرک تحصیلی و مسائل مرتبط
ashoury نوشته: من مدرک دیپلم کاردانش دارم

1 - آیا باید پیش دانشگاهی بگذرانم حتما؟
2 - می توانم حداقل 5 سال سابقه کار از شرکت بیاورم آیا کافی است یا نه؟
3 - من در این 5 سال بیمه هم بوده ام آیا به تایید بیمه نیاز است یا نه؟

1- بله برای اینکه دیپلم 12 ساله ارائه بدید باید پیش دانشگاهی بگذرونید.
2- بله کافیه
3- بله تایید بیمه لازمه چون معتبرترین مدرک برای سابقه کار هستش.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
من ترم 7ام دانشگاه هستم و تا سال دیگه همین موقع مقطع کارشناسیم پایان پیدا میکنه و لیسانس میگیرم مدرک رو چی باید بزنم ؟!
تشکر کنندگان:
seravin نوشته:
ashoury نوشته: من مدرک دیپلم کاردانش دارم

1 - آیا باید پیش دانشگاهی بگذرانم حتما؟
2 - می توانم حداقل 5 سال سابقه کار از شرکت بیاورم آیا کافی است یا نه؟
3 - من در این 5 سال بیمه هم بوده ام آیا به تایید بیمه نیاز است یا نه؟

1- بله برای اینکه دیپلم 12 ساله ارائه بدید باید پیش دانشگاهی بگذرونید.
2- بله کافیه
3- بله تایید بیمه لازمه چون معتبرترین مدرک برای سابقه کار هستش.

من اگه بخوام با سابقه کارم و دیپلم کاردانشم ثبت نام کنم مدرک تحصیلی را چی باید بزنم
کانفرمیشن 2013
تاریخ رویت نتایج: May 1 2012
کیس نامبر:2013ASXXXXXXXX
کونسولگری:
تاریخ ارسال فرمها:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود:
آمریکا آمریکا ما داریم می یاییمSmile
تشکر کنندگان:
ashoury نوشته: من اگه بخوام با سابقه کارم و دیپلم کاردانشم ثبت نام کنم مدرک تحصیلی را چی باید بزنم

فکر کنم شما همون گزینه High School Diploma رو باید انتخاب کنید و بعد از قبولی چون دیپلم 11 ساله رو قبول ندارن نسبت به ارائه سابقه کار اقدام کنی.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
لطفا یکی بگه مدرک لیسانس از دانشگاه آزاد قبل از ارائه به سفارت باید به تائید کجا برسه و ترجمه بشه؟
آیا نیازی به مهر تائید وزارت علوم هست؟ اگر هست خود دارالترجمه اینکار رو انجام میده یا اینکه خودمون باید بریم وزارتخانه؟
In the United States I will feel as if I were alive again
تشکر کنندگان:
joseph نوشته: سلام دوستان
لطفا یکی بگه مدرک لیسانس از دانشگاه آزاد قبل از ارائه به سفارت باید به تائید کجا برسه و ترجمه بشه؟
آیا نیازی به مهر تائید وزارت علوم هست؟ اگر هست خود دارالترجمه اینکار رو انجام میده یا اینکه خودمون باید بریم وزارتخانه؟

برای تایید مدارک دانشگاه آزاد باید به آدرس پاسداران-گلستان9-معاونت دانشجویی دانشگاه آزاد- امور فارغ التحصیلان مراجعه کنید.
اصل دانشنامه رو با خودتون ببرید و از درب حیاط که وارد بشید سمت راست قسمت فارغ التحصیلان
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
seravin جان ممنون از جوابت.
من مدرکم رو از واحد تهران جنوب گرفتم و اصل دانشنامه من از سازمان مرکزی دانشگاه آزاد واقع در خیابان پاسداران صادر و به واحد دانشگاهی ارسال شده. با این وجود باید حتما برای تائید به سازمان مرکزی برم؟
تشکر کنندگان:
joseph نوشته: seravin جان ممنون از جوابت.
من مدرکم رو از واحد تهران جنوب گرفتم و اصل دانشنامه من از سازمان مرکزی دانشگاه آزاد واقع در خیابان پاسداران صادر و به واحد دانشگاهی ارسال شده. با این وجود باید حتما برای تائید به سازمان مرکزی برم؟

بله
چون اونجا مدرک شما رو با اسکنی که از مدرک تو بانک اطلاعاتیشون دارن چک میکنن بعد تایید صحت مدرک رو برای دادگستری میفرستن و اونموقع شما مدرک رو میتونید به دارالترجمه بدید برای ترجمه.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
servin عزیز
خود دارالترجمه کارهای مربوط به دادگستری و وزارت خارجه را انجام میده یا قبلش خودم باید این کارهارو انجام بدم؟
تشکر کنندگان:
خودشون انجام میدن
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
درود
1- پس من که الان دیپلم معماری دارم نمیتونم ثبت نام کنم چون 11 سال خوندم؟
2- از کجا باید بفهمیم که چند سال سابقه ی کار باید داشته باشیم تا به جای دیپلم از ادم قبول کنند؟
ممنون
تشکر کنندگان:
hamid_p نوشته: درود
1- پس من که الان دیپلم معماری دارم نمیتونم ثبت نام کنم چون 11 سال خوندم؟
2- از کجا باید بفهمیم که چند سال سابقه ی کار باید داشته باشیم تا به جای دیپلم از ادم قبول کنند؟
ممنون

1- دیپلم 11 ساله مورد قبول نیست
2- باید 2 سال سابقه کار رسمی داشته باشید.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: hamid_p
seravin نوشته: 1- دیپلم 11 ساله مورد قبول نیست

درود
ممنون از پاسخ شما.
فقط یه سوال دیگه داشتم که سابقه کار رسمی حتما باید با رشته تحصیلی مرتبط باشه؟ یعنی میتونم من که معماری خوندم 2 سال سابقه کاری کامپیوتر به آفیسر نشون بدم؟
ممنون
تشکر کنندگان:
hamid_p نوشته:
seravin نوشته: 1- دیپلم 11 ساله مورد قبول نیست

درود
ممنون از پاسخ شما.
فقط یه سوال دیگه داشتم که سابقه کار رسمی حتما باید با رشته تحصیلی مرتبط باشه؟ یعنی میتونم من که معماری خوندم 2 سال سابقه کاری کامپیوتر به آفیسر نشون بدم؟
ممنون
نه مشکلی نیست
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: hamid_p
سلام آیا این امکان وجود دارد که در زمان ثبت نام دیپلم 12 ساله رو تیک زده باشیم ولی اگر برنده شدیم جهت تکمیل دیپلم از آنها مهلت بگیریم یا قبول نمیکنند ؟؟؟
Lottery 2011 =Failed
Lottery 2014 =Failed
Lottery 2015 =Failed
Lottery 2016 =Failed
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان