کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدرک تحصیلی و مسائل مرتبط
ashoury نوشته:
seravin نوشته:
ashoury نوشته: سلام به همه دوستان

یک سوالی داشتم ممکن است پاسخ به من بدید

یکی از دوستان من دیپلم کاردانش داره و 5 سال هم سابقه کار مرتبط همراه با سابقه بیمه

ولی همسرش تا سوم راهنمایی خونده

1 - وقتی می خواهد فرم پر کونه مدرک تحصیلیشو چی بزنه؟
2 - به نام همسرش هم می تونه فرم پر کنه؟
3 - اگه خودش قبول بشه به همسرش هم ویزا میدن یا نه؟
4 - اگه همسرش پر کنه و برنده بشه چطور؟ ( در صورت مثبت بودن جواب سوال 2)

متشکرم از لطف دوستان

1- دیپلم بزنه
2- اگر همسر ایشون 2 سال سابقه کار رسمی داره میتونه شرکت کنه.
3- بله به همسر ایشون هم ویزا میدن
4- بله

متشکرم از پاسخ کامل شما

فقط همسر ایشان په مدرکی را در ثبت نام بزنه چون همسرش 3 سال سابقه کار با بیمه دارد

همسر ایشون گزینه High School.No Degree رو انتخاب کنن
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
online27H نوشته: سلام
من دیپلم "کارودانش(11 ساله) " دارم و برای " دانشگاه " ثبت نام کردم و حتماً هم دانشگاه میرم از مهر ماه پس با این تواصیف در فرم ثبت نام من گذراندن چند واحد دانشگاهی را بزنم؟؟؟
پیشاپیش از راهنمایی شما سپاسگذارم

بله شما گزینه Some University Courses رو انتخاب کنید.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
seravin نوشته:
online27H نوشته: سلام
من دیپلم "کارودانش(11 ساله) " دارم و برای " دانشگاه " ثبت نام کردم و حتماً هم دانشگاه میرم از مهر ماه پس با این تواصیف در فرم ثبت نام من گذراندن چند واحد دانشگاهی را بزنم؟؟؟
پیشاپیش از راهنمایی شما سپاسگذارم

بله شما گزینه Some University Courses رو انتخاب کنید.

سلام
دوست من بعد از خواندن یک ترم از دانشگاه انصراف داد و سال پیش قبل از ثبتنام در لاتاری گفتند که باید هرچی که در فرم میزنه بعد از قبول شدن به آفیسر نشون بده. اونم رفت و از دانشگاه درخواست داد که یک مدرک یا یک نوشته در مورد همون واحد های پاس کرده بهش بدن که گفتند همچین قانونی نیست و فقط اگه قبول بشین در یک دانشگاه دیگه ما این واحد هارو به اون دانشگاه میفرستیم. البته قبول نشدش
حالا با این اوضاع اگه امسال کسی مثل دوستم یا اصلا خود من که الان در حال تحصیل هستم some university courses رو بزنم چطوری باید به افیسر ثابت کنم که تا حالا چند واحد رو پاس کردم؟
ممنون
تشکر کنندگان:
سلام
من سال سوم دانشگاه هستم و همسرم بهمن ماه لیسانسش تموم میشه ما باید کدوم گزینه رو بزنیم؟
ممنون
تشکر کنندگان:
سلام یه همه
من دانشجو هستم الان.
کاردانی خوندم تموم شد. الان هم دارم لیسانس میخونم. درسم بهمن ماه 89 تموم میشه.
تو فرم کدوم گزینه رو علامت بزنم؟
به امید خدا اگر برنده شدم به افسر چه مدارکی باید نشون بدم؟
تشکر کنندگان:
honareirani نوشته: سلام یه همه
من دانشجو هستم الان.

شما گزینه university degree رو انتخاب کنبد.
اگه تا زمان مصاحبه لیسانس رو گرفته بودید لیسانس رو نشون بدید اگه که نه همون فوق دیپلم رو.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
sanam_cupid نوشته: سلام
من سال سوم دانشگاه هستم و همسرم بهمن ماه لیسانسش تموم میشه ما باید کدوم گزینه رو بزنیم؟
ممنون

همسرتون گزینه university degree رو انتخاب کنن البته اگه مطمئنا تا بهمن لیسانس رو میگیرن
شما خودتون بهتره گزینه high school diploma رو انتخاب کنید
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
با سلام من فارغ التحصيل دانشكده نفت بصورت كاربردي هستم و عملا روي سمت هاي ليسانس پذير تعديل شده و سالهاست مشغول بكار مي باشم حال با توجه به اينكه ليسانس من ليسانس داخلي وزارت نفت بوده است(كاربردي) و فقط در وزارت خانه نفت داراي ارزش و اعتبار مي باشد و از طرفي هم دانشكده نفت مدرك معتبري براي ارائه به خارج از وزارت نفت ، به من نمي دهد بنابراين به نظر شما من بايد مدرك تحصيليم را در فرم چي بزنم؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من الان دانشجو کاردانی و ترم دوم هستم و همانطور که دوستان گفتند باید گزینه ی گذراندن چند واحد دانشگاهی رو تیک بزنم ولی یه سوال اگر زد و برنده شدیم تکلیف این که یا 12 ساله یا 11 ساله با 2سال سابقه چطور میشه آیا از دانشگاه گواهی ترجمه شده باید ببریم یا ... تکلیف چجور میشه ؟؟؟؟ در ضمن دیپلم 11ساله فنی دارم .
در حد تیم ملی از همه دوستان متشکرم .
Lottery 2011 =Failed
Lottery 2014 =Failed
Lottery 2015 =Failed
Lottery 2016 =Failed
تشکر کنندگان:
magiemacao نوشته: با سلام من فارغ التحصيل دانشكده نفت بصورت كاربردي هستم و عملا روي سمت هاي ليسانس پذير تعديل شده و سالهاست مشغول بكار مي باشم حال با توجه به اينكه ليسانس من ليسانس داخلي وزارت نفت بوده است(كاربردي) و فقط در وزارت خانه نفت داراي ارزش و اعتبار مي باشد و از طرفي هم دانشكده نفت مدرك معتبري براي ارائه به خارج از وزارت نفت ، به من نمي دهد بنابراين به نظر شما من بايد مدرك تحصيليم را در فرم چي بزنم؟

شما گزینه high school diploma رو انتخاب کنید
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
seravin نوشته:
من دانشجو هستم الان.

اگه تا زمان مصاحبه لیسانس رو گرفته بودید لیسانس رو نشون بدید اگه که نه همون فوق دیپلم رو.

یه مشکلی که هست اینه که مدرک کاردانی من دست دانشگاه هست و اونها به من اون رو نمیدن تا زمانی که درس من تموم بشه و لیسانس رو به من بدن.
اخرین مدرکی که دست من هستش مدرک پیش دانشگاهی هستش که الان نزد خودمه.
با این شرایط من باید چه کنم و کدام گزینه رو علامت بزنم؟
اگر برنده شدم زمان مصاحبه کی هستش که من بدونم تا اون موقع لیسانس رو گرفته ام یا نه؟
تشکر کنندگان:
seravin نوشته:
sanam_cupid نوشته: سلام
ممنون

همسرتون گزینه university degree رو انتخاب کنن البته اگه مطمئنا تا بهمن لیسانس رو میگیرن
شما خودتون بهتره گزینه high school diploma رو انتخاب کنید

من نمیتونم گزینه some university courses رو بزنم؟
تشکر کنندگان:
foghe diplom kodomesh mishe?
تشکر کنندگان:
honareirani نوشته:
seravin نوشته:
من دانشجو هستم الان.

یه مشکلی که هست اینه که مدرک کاردانی من دست دانشگاه هست و اونها به من اون رو نمیدن تا زمانی که درس من تموم بشه و لیسانس رو به من بدن.
اخرین مدرکی که دست من هستش مدرک پیش دانشگاهی هستش که الان نزد خودمه.
با این شرایط من باید چه کنم و کدام گزینه رو علامت بزنم؟
اگر برنده شدم زمان مصاحبه کی هستش که من بدونم تا اون موقع لیسانس رو گرفته ام یا نه؟

تاریخ مصاحبه بستگی به شماره کیس نامبر داره اما از مهر ماه سال دیگه شروع میشه تا شهریور سال بعدش در ضمن فکر کنم برا مصاحبه میتونی مدرک فوق دیپلمت رو از دانشگاه قرض بگیری
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
aghasamiey نوشته: foghe diplom kodomesh mishe?

univesity degree
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان