کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ثبت نام خانوادگی و پرسشهای مرتبط
با سلام
مادر من ديپلم ندارد و هم اكنون با خواهرم زندگي مي‌كند. خواهر من با چه عنواني مي‌تواند براي مادر من هم ثبت نام كند و اصلا راهي دارد؟
باتشكر
ثبت نام : بعد از وقفه دو ساله، به امید خدا اکتبر 2018 برای لاتاری 2020  
كيس نامبر:                                                                         
دريافت نامه قبولی:                                                               
ارسال مدارك:                                                          
مصاحبه:                                                                       
كليرنس:                                                                        
دريافت ويزا: یک ضرب Rolleyes
دریافت گرین کارت:
16 دوره شرکت در لاتاری: You have not been selected  Tongue
تشکر کنندگان:
اگر مادر شما 2 سال سابقه کار با پرداخت بیمه داشته باشد میتواند .
تشکر کنندگان:
دوستان کسی که بارداره و پس ازقبولی بچه دنیامیاد تکلیف چیه؟ آیامشکلی ایجادنمیکنه؟
تشکر کنندگان:
نه دوستم ايشالا اكه قبل از دريافت نامه اول باشه كه تو فرم هاي سري اولي كه براي kccميفرستين اسم نوزادتونو هم مينويسين در فرم ها و هيج مشكلي به وجود نمياد
ولي اكر بعد از ارسال نامه اول به دنيا بياد ني ني تون بازم ميتونين از طريق ايميل بهkccاطلاع بديد
موفق باشيد
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
تشکر کنندگان: ChairMan ، paniya
سلام
یک سوال.من میخوام برای مادرم ثبت نام کنم من زیر مجموعه ی مادرم میتونم قرار بگیرم؟یعنی اگه برنده شه کل خانواده قبول میشن؟
تشکر کنندگان:
(2009-10-31 ساعت 18:43)NAV!D نوشته:  
(2009-10-31 ساعت 14:29)leilabakht نوشته:  
(2009-08-28 ساعت 00:18)admin نوشته:  سوالات مربوط به ثبت نام خانوادگی را اینجا مطرح کنید.

با سلام
مادر من ديپلم ندارد و هم اكنون با خواهرم زندگي مي‌كند. خواهر من با چه عنواني مي‌تواند براي مادر من هم ثبت نام كند و اصلا راهي دارد؟
باتشكر

مادرم بصورت قراردادي نزديك به 12 سال در آموزش و پرورش كار كرده است. آيا مي‌تواند در صورت قبولي سابقه بيمه را بگيرد؟
ممنون
ثبت نام : بعد از وقفه دو ساله، به امید خدا اکتبر 2018 برای لاتاری 2020  
كيس نامبر:                                                                         
دريافت نامه قبولی:                                                               
ارسال مدارك:                                                          
مصاحبه:                                                                       
كليرنس:                                                                        
دريافت ويزا: یک ضرب Rolleyes
دریافت گرین کارت:
16 دوره شرکت در لاتاری: You have not been selected  Tongue
تشکر کنندگان:
(2009-11-01 ساعت 10:12)leilabakht نوشته:  
(2009-10-31 ساعت 18:43)NAV!D نوشته:  
(2009-10-31 ساعت 14:29)leilabakht نوشته:  
(2009-08-28 ساعت 00:18)admin نوشته:  سوالات مربوط به ثبت نام خانوادگی را اینجا مطرح کنید.

با سلام
باتشكر

مادرم بصورت قراردادي نزديك به 12 سال در آموزش و پرورش كار كرده است. آيا مي‌تواند در صورت قبولي سابقه بيمه را بگيرد؟
ممنون

اگر بیمه پرداخت کرده باشد بله.
از دورو جواب دادن به شما سخت است .
از این رو که مادر شما اگر شرایط را نداشته باشد و برنده شود نمیتواند ویزا بگیرید در نتیجه حق یک نفر که آرزوی رفتن به آمریکا رو دارد ضایع میکنید و حدود 1 میلیون خورده ای ضرر میکنید .
از روی دیگر من نمیتوانم بگویم شرکت نکند .
تشکر کنندگان:
ببخشید سوالم مربوط به این بخش نیست اما تو این پست بالا نوشتید 1 میلیون و خورده ای ضرر میکنید....
میخواستم بدونم حدودا خرج یکی که برنده شده برای مصاحبه و کارهایی که باید انجام دهد چقدر خرج داره؟ 1میلیون خورده ای؟
تشکر کنندگان:
(2009-11-02 ساعت 21:05)silver123 نوشته:  ببخشید سوالم مربوط به این بخش نیست اما تو این پست بالا نوشتید 1 میلیون و خورده ای ضرر میکنید....
میخواستم بدونم حدودا خرج یکی که برنده شده برای مصاحبه و کارهایی که باید انجام دهد چقدر خرج داره؟ 1میلیون خورده ای؟

دوست عزیز من حداقل رو در نظر گرفتم ولی خرج شما بستگی به طبع شما داره که چه هتلی انتخاب کنید و ...
(2009-10-31 ساعت 22:26)silver123 نوشته:  سلام
یک سوال.من میخوام برای مادرم ثبت نام کنم من زیر مجموعه ی مادرم میتونم قرار بگیرم؟یعنی اگه برنده شه کل خانواده قبول میشن؟

اگر افراد خانواده به غیر از شوهر زیر 21 سال باشند بله
تشکر کنندگان: silver123
سلام دوستان
برادرم ابان 68 به دنیا اومده و موندم که فقط جدا ثبت نامش کنم یا همراه خانواده هم ثبت نامش کنم.خیلی خیلی ممنون میشم اگه برام توضیح بدید.
با ارزوی موفقیت براتون
تشکر کنندگان:
صفحه زیر را بخون
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=1226&page=41
[font=Times New Roman]بهبود زبان انگلیسی و سایر علوم
وب سایت "برنج مجانی" تحت نظارت سازمان جهانی غذا.
با هر جواب درست، ۱۰ دانه برنج به نیازمندان جهان کمک کنیم.
http://freerice.com[/font]
تشکر کنندگان:
(2009-11-06 ساعت 11:59)farnaz.f نوشته:  سلام دوستان
برادرم ابان 68 به دنیا اومده و موندم که فقط جدا ثبت نامش کنم یا همراه خانواده هم ثبت نامش کنم.خیلی خیلی ممنون میشم اگه برام توضیح بدید.
با ارزوی موفقیت براتون

فکر کنم جای دیگه این سوال رو دیدم ؟
من گمان میکنم برادر شما تا اون موقع از 21 سال گذشته باشه ولی حالا اسمش رو بنویسید همراه خانواده اشکالی نداره .
چون الان که 21 سالش نیست
تشکر کنندگان:
نمیدونم اگه بعد از دریافت نامه اول آدرس عوض کنیم مشکلی پیش میاد یا نه
مخصوصا که نامه دوم از طریق ایمیل نیز میآید؟

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
تشکر کنندگان:
(2009-11-07 ساعت 03:15)hvm نوشته:  نمیدونم اگه بعد از دریافت نامه اول آدرس عوض کنیم مشکلی پیش میاد یا نه
مخصوصا که نامه دوم از طریق ایمیل نیز میآید؟

دوستم اگه طوري باشه كه بعد دريافت نامه اولتون به محله جديدي برين خوب نه اصلاً اشكالي نداره همون ادرس جديدتونو بنويسين
اما اگه قبل از نامه اول باشه شما ميتونين با كانفيرميشنتون از قبوليتون مطلع بشيد و بعد از kccبا ايميل بخواين نامه اول رو براتون ارسال كنه بعدش كه ارسال كرد ادرس جديدتونو در فرمها مينويسين
Smileموفق باشينSmile
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
تشکر کنندگان: hvm
(2009-11-06 ساعت 11:59)farnaz.f نوشته:  سلام دوستان
با ارزوی موفقیت براتون

حتما اسمش رو بنویسید چون در بیشتر موارد افرادی که موقع ثبت نام زیر 21 سال سن دارند قانونا می تونن با خانواده ویزا بگیرن

موفق باشید
شماره کیس:2009AS269xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 2008
تاریخ کارنت شدن:Apil 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:May 2009
تاریخ مصاحبه:June 2009
تاريخ دريافت ويزا:روز مصاحبه
ورود به امریکا:7 Sep
دریافت گرین کارت:21 Sep
دریافت سوشال سکیوریتی:25 Sep
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان