کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره تایید ثبت نام (Confirmation Number)
با سلام
من تازه عضو انجمن شما شدم . يه سوال داشتم
بعد اينكه شماره پيگيري رو گرفتيم و متوجه شديم كه مثلا سال تولد رو اشتباه وارد كرديم امكان ويرايش مشخصات هست يا كه بايد بي خيال ثبت نام بشيم
با تشكر
تشکر کنندگان:
دوست عزيز بعد از تکميل فرم و گرفتن شماره پيگيری ويرايش آن ممکن نيست،بايد در تکميل فرم بيشتر دقت کنيد.
شماره کیس: 2012xxxxxxxxx
کنسولگری:
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:
سلام
بچه ها متاسفانه من این confirmation number رو یادداشت نکردم حالا چی کار کنم آیا راهی هست که این شماره دوباره بهم نشون داده بشه؟
تشکر کنندگان:
hamidjamshidi عزيز
نه متاسفانه هيج راهي نيست
بايد ايشالا اكه قبول بشيد فقط منتظر نامه باشين
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
تشکر کنندگان: hamidjamshidi
(2009-10-26 ساعت 12:42)hamidjamshidi نوشته:  سلام
بچه ها متاسفانه من این confirmation number رو یادداشت نکردم حالا چی کار کنم آیا راهی هست که این شماره دوباره بهم نشون داده بشه؟
با کامپیوتر خودت ثبت نام کردی؟
تشکر کنندگان:
من شنیدم نامه ها از آخر May پست میشه اما تو سایت نوشته برای چک کردن از June دوباره برگردین؟
[font=Times New Roman]بهبود زبان انگلیسی و سایر علوم
وب سایت "برنج مجانی" تحت نظارت سازمان جهانی غذا.
با هر جواب درست، ۱۰ دانه برنج به نیازمندان جهان کمک کنیم.
http://freerice.com[/font]
تشکر کنندگان:
beigebarucd.عزيز
قرعه كشي در دي يا بهمن انجام ميشه
و نامه ها از اواخر ارديبهشت تا تير ماه ارسال ميشن و بدست برندكان ميرسن

تشکر کنندگان:
sh-b عزیز پس چرا از تیر در سایت میشه چک کرد؟ اگه نامه گم بشه تا اون موقه دیر نمیشه؟
[font=Times New Roman]بهبود زبان انگلیسی و سایر علوم
وب سایت "برنج مجانی" تحت نظارت سازمان جهانی غذا.
با هر جواب درست، ۱۰ دانه برنج به نیازمندان جهان کمک کنیم.
http://freerice.com[/font]
تشکر کنندگان:
(2009-11-01 ساعت 10:51)beigebar نوشته:  sh-b عزیز پس چرا از تیر در سایت میشه چک کرد؟ اگه نامه گم بشه تا اون موقه دیر نمیشه؟
نه دوستم از اوايل خرداد در سايت dv lottary ميتونين برسي بكنين ببينين برنده شدين يا نهSmile
موفق باشيد

تشکر کنندگان:
دوست عزيز...

شما دقيقا از 10 تير 1389 (1 جولاي 2010) مي تونيد چك كنيد. اگه نامه تون گم شده باشه، ولي برنده شده باشيد مي تونيد به K.C.C اطلاع بديد و اونا سريع قضيه رو حل مي كنند.

اينقدر فكرتونو درگير نكنيد چون:

1- اميدوارم برنده بشيد
2- كم پيش مياد نامه ها گم بشه (خيلي از بچه هايي كه سال هاي پيش آدرس ايران داده بودن نامه شونو گرفتند)
3- اگه نامه گم بشه باز هم شما به موقع متوجه مي شيد و راهنماييتون مي كنن چيكار كنين.
4- اصلا فكر كرديد ملت سال هاي 2009 و قبلش كه نمي شد آنلاين چك كرد چيكار مي كردن؟

(2009-11-01 ساعت 10:51)beigebar نوشته:  sh-b عزیز پس چرا از تیر در سایت میشه چک کرد؟ اگه نامه گم بشه تا اون موقه دیر نمیشه؟
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان:
اگه confirmation number نامبر رو گم کردین یا بهش دسترسی ندارین هیچ راهی نیست.مگه اینکه برنده بشین و نامه بیاد.اگر برنده بشین و نامتون نرسه یا گم بشه هیچ راهی ندارین و برای سال دیگه باید صبر کنید(یعنی زوزه)
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان:
(2009-11-02 ساعت 20:07)Ashkan78 نوشته:  دوست عزيز...

شما دقيقا از 10 تير 1389 (1 جولاي 2010) مي تونيد چك كنيد. اگه نامه تون گم شده باشه، ولي برنده شده باشيد مي تونيد به K.C.C اطلاع بديد و اونا سريع قضيه رو حل مي كنند.

اينقدر فكرتونو درگير نكنيد چون:

1- اميدوارم برنده بشيد
2- كم پيش مياد نامه ها گم بشه (خيلي از بچه هايي كه سال هاي پيش آدرس ايران داده بودن نامه شونو گرفتند)
3- اگه نامه گم بشه باز هم شما به موقع متوجه مي شيد و راهنماييتون مي كنن چيكار كنين.
4- اصلا فكر كرديد ملت سال هاي 2009 و قبلش كه نمي شد آنلاين چك كرد چيكار مي كردن؟

دوست خوبم من خودم امسال توي خرداد بود كه بعد از دريافت نامه اول قبوليم براي اينكه باورم نميشد رفتم و از طريق سايت جك كردم
دوستم از اواسط خرداد در سايت dv lottary ميتونين برسي بكنين ببينين برنده شدين يا نه

تشکر کنندگان:
فکر کنم اگر کانفرمیشن نامبر رو گم کنیم اگر با کامپیوتر خودمون ثبت نام کرده باشم نمیشه از یه راهی اونو پیدا کرد ؟
من فکر کنم بشه کسایی که کامپیوتر فول بلدند میتونند .
تشکر کنندگان:
تنها جایی که می شه دنبال صفحه شامل CN بود ، History مرورگر شماست ... که معمولا صفحه هایی که به صورت فرم هستند ، در history مرورگر شما باقی نمی مونند ، به لحاظ امنیتی !
پس بهش زیاد فکر نکنید ، به قول دوستمون اونایی که تا پیارسال نمی تونستند از نت چک کنند ، چیکار کردند پس؟
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان: ChairMan
مطمئن باش نامه برات میاد اگر خدا بخواد برنده شی سنگ هم از آسمون بیاد که نامه ات نرسه باز هم می رسه نیتت رو پاک کن و به خوبیهاش فکر کن

موفق باشی
شماره کیس:2009AS269xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 2008
تاریخ کارنت شدن:Apil 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:May 2009
تاریخ مصاحبه:June 2009
تاريخ دريافت ويزا:روز مصاحبه
ورود به امریکا:7 Sep
دریافت گرین کارت:21 Sep
دریافت سوشال سکیوریتی:25 Sep
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان