کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره تایید ثبت نام (Confirmation Number)
(2009-11-21 ساعت 20:56)R@mtin نوشته:  1.به نظر من این c.n ها اصلا اعتبار نداره چون چند نفر رو دیدم که نامه قبولی دستشون رسیده بود ولی توی سایت c.n هاشون رو چک میکردن میزد قبول نشدید!
2.من حدودا 3-4 بار ثیت نام کردم و هر دفعه صفحه که شماره c.n توش هست و به قول معروف صفحه تایید ثبت نام برام نیامد و ارور داد، میخواستم ببینم نکنه من ثبت نام شده باشم ولی به خاطر سرعت کم یا مشکل مرورگرم صفحه آخر برام لود نشده باشه! یه بار دیگه ثبت نام بکنم یا نه؟!!!
3.یکی میگفت به خاطر فایر فاکس اینجوری میشه، کسی اینجا با مرورگر فایر فاکس ثبت نام کرده؟
1.من که فکر نمی کنم اینطوری باشه ، هر چیزی یه حساب کتابی داره ، این ها مردم رو الاف نمی کنند ...
2.اینطور که من شنیدم تا وقتی که اون صفحه آخر نیومده شما ثبت نام نشدید .
3.اگر میخواید از FireFox استفاده کنید باید فرم SSL رو باز کنید .
تشکر کنندگان:
(2009-11-19 ساعت 22:38)اتابک نوشته:  با سلام
من Confirmation Number رو دریافت کردم در حین نوشتن بودم که برقامون رفت. چطوری میتوانم Confirmation Number رو در یافت کنم .لطفا کمکم کنید
چون دولت آمریکا به فکر همه چی هست.
با تشکر
در ضمن اگر ممکن هست به آدرس atabak.bagheri.zonoz@gmail.com ایمیل بزنید
با شکر

سلام
شما در صورتی که هیستوری جستجوگر اینترنت خود رو پاک نکرده باشید میتونید اون صفحه رو دوباره ببینید اگه با فایر فاکس کار میکردید در منوی
history ---- show all history
دنبال تاریخ مورد نظر باش
واگه با اینترنت اکسپلورر کار میکردی به منوی زیر مراجعه کن و دنبال صفحه Confirmation Number در تاریخ مورد نظر باش:
view---explorer bar------history
تشکر کنندگان: sh-b
SadSadSadSadSadSadSad سلام من اشتباها" به جاي last name اسممو نوشتم ولي بعد دوباره ثبت نام كردم حالا به نظرتون من حذف شدم؟ )-:
تشکر کنندگان:
(2009-11-29 ساعت 23:01)SARSAR نوشته:  SadSadSadSadSadSadSad سلام من اشتباها" به جاي last name اسممو نوشتم ولي بعد دوباره ثبت نام كردم حالا به نظرتون من حذف شدم؟ )-:

با سلام
درستش این بود که دوباره ثبت نام نمیکردی چون این اشتباه هیچ تاثیری تو برنده شدن شما نداشت برای تصحیح نامتون باید یکسری مکاتباتی انجام میدادید که بنظر من اصلا نیاز نیست. و باید منتظر میبودید اگه برنده شدید اون موقع با مدارکی که دارید حضوری یا غیر حضوری موضوع رو پیگیری کنید و قابل برطرف شدن هستش.(اینو واسه بچه های دیگه نوشتم که دیگه این اشتباه رو نکنند)
اما شما که دو بار ثبت نام رو تا مرحله اخر رفتید و هر دو بار cn دریافت کردید بنظر من که حذف میشید ولی باز هم از اونهایی که سالهای قبل ثبت نام داشتند و تجربه بالاتری دارند خواهش میکنم جواب این دوستمون رو دقیقا بدند.
تشکر کنندگان:
اگه دوبار ثبت نام کردين(منظورم اينه که دوتا Confirmation Number دريافت کردين) اشکال نداره. سيستم شما رو 2 نفر مجزا فرض ميکنه.البته اگه من درست متوجه شده باشم و شما يکبار اسم و فاميل خودتونو جابجا نوشته باشيد و يکبار درست.

(2009-11-29 ساعت 23:01)SARSAR نوشته:  SadSadSadSadSadSadSad سلام من اشتباها" به جاي last name اسممو نوشتم ولي بعد دوباره ثبت نام كردم حالا به نظرتون من حذف شدم؟ )-:
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
تشکر کنندگان:
خب اگر اينطور باشه احتمال سوء استفاده از سيستم هست . يك نفر يك بار با اسم خودش نام نويسي مي كنند يك بار با تعويض متن اسم و شهرت پس دو شانس براي برنده شدن دارد !
به نظر نمي رسد سيستم ثبت نام اينقدر ضعيف باشد .
تشکر کنندگان:

کارتون کاملا درست بود. اسم و فامیل جابجا، دو شخص متفاوت حساب می‌شه. ( مثل: جان اسمیت و اسمیت جان ). اگه هم قبول میشدین این شما نبودین که قبول شدین، با مکاتبه و اینجور چیزا هم قبول نمیکنن .
فقط بهتر بود که اگه ما اشتباهی‌ تو پر کردن فرم لاتاری میکنیم، یه بار دیگه با همون مشخصات غلط ثبت نام کنیم تا اون کیس اشتباه کلا حذف بشه ( اینطوری نه شانس دیگران رو کم کردین و نه اگه اون فرم اشتباه قبول شد، دلتون میسوزه!)
تشکر کنندگان: honareirani ، hoda ، maryam5
سلام دوستان
من توی لاتاری 2011 ثبت نام کردم و CN رو هم گرفتم اما می خوام بدونم راهی هست که بشه از طریق اینترنت فهمید برنده شدم یا نه؟؟ توی سایتش یه همچین چیزی دیدم اما وقتی CN میدم میگه invalid cn .چی کار کنم؟
مرسی
تشکر کنندگان:
(2009-12-10 ساعت 10:28)pouyan amini نوشته:  سلام دوستان
من توی لاتاری 2011 ثبت نام کردم و CN رو هم گرفتم اما می خوام بدونم راهی هست که بشه از طریق اینترنت فهمید برنده شدم یا نه؟؟ توی سایتش یه همچین چیزی دیدم اما وقتی CN میدم میگه invalid cn .چی کار کنم؟
مرسی

سلام دوست من. شما میتونی سال بعد اوایل تیر با cn نامبرت از طریق خود سایت چک کنی که برنده شدی یا نه.
تشکر کنندگان: pouyan amini
چون اینجا دیدم منم بپرسم!
منم دقیقا همین اشتباه دوستمون رو کردم و اسمو و فامیل رو اشتباه نوشتم!از 2 نفر پرسیدم که چند ساله ثبت نام میکنند گفتند اگه برنده بشی میشه درستش کرد!اما اینجا یک نفر گفت اشکال نداره 2 نفر گفتن نمیشه!
الان بالخره من نا امید بشم یا همچنان امیدوار؟
تشکر کنندگان:
(2009-12-27 ساعت 04:46)miladend نوشته:  چون اینجا دیدم منم بپرسم!
منم دقیقا همین اشتباه دوستمون رو کردم و اسمو و فامیل رو اشتباه نوشتم!از 2 نفر پرسیدم که چند ساله ثبت نام میکنند گفتند اگه برنده بشی میشه درستش کرد!اما اینجا یک نفر گفت اشکال نداره 2 نفر گفتن نمیشه!
الان بالخره من نا امید بشم یا همچنان امیدوار؟

طبق تجربه و تحقیقات من شما اگر برنده شوید کاری نمی تونید بکنید چون کسی که برنده شده شما نیستید . اگر فقط یکی را اشتباه می نوشتید شاید می تونستید درست کنید که اون هم در موارد زیادی بود که کنسول قبول نمی کرد مگر اینکه ایراد در یک حرف یا چیزی شبیه این بود ولی الان اگر برنده هم شوی نمی تونی کاری بکنی. البته من اینطور فکر می کنم . چون دوستانی بودند که فقط اسم و یا فامیل خود را اشتباه نوشته بودند ولی ازشون قبول نکردند.

موفق باشید
شماره کیس:2009AS269xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 2008
تاریخ کارنت شدن:Apil 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:May 2009
تاریخ مصاحبه:June 2009
تاريخ دريافت ويزا:روز مصاحبه
ورود به امریکا:7 Sep
دریافت گرین کارت:21 Sep
دریافت سوشال سکیوریتی:25 Sep
تشکر کنندگان: miladend
ای آقا! خانوم من رو توی ویزاش جای اسم و فامیلشو برعکس نوشتن! البته بماند که کلی استرس کشیدیم تا درستش کردن اما منظور این که این برادران آنکارایی فرق اسم و فامیل رو هم درست نمی‌فهمن!

خلاصه این که: نمی‌شه گفت که ۱۰۰٪ مشکل پیدا خواهید کرد، و نمی‌شه هم گفت که ۱۰۰٪ مشکلی نخواهد بود. احتمال مشکل خیلی زیاده البته.
تشکر کنندگان: Monica ، Ashkan78 ، miladend
مرسی همچنان با امید ادامه میدهیم!
شاید این سال بیاید شاید:d
تشکر کنندگان:
دوستانی که جای اسم و فامیل رو اشتباه نوشتند همین الان مکاتبه کنند و اعلام کنند که اشتباه کرده اند و یک نسخه از ایمیل و پاسخش رو برای روز مبادا نگه دارند. در این صورت احتمال اینکه KCC از سر تقصیراتتان بگذره زیاد می شه و دوستانی که دوبار ثبت نام کرده اند ایمیل بزنند و با ارائه CN و سایر مشخصات کامل و دلایل قانع کننده که هر دو ثبت نام مال یک نفر می باشد درخواست حذف ثبت اشتباهی رو بدهند. هر چند که KCC به احتمال زیاد زیر بار حذف نمی ره و پاسخ مکاتبات یا مکالمات رو هم این جا قرار بدید برای اطلاع دیگران.
تشکر کنندگان: sh-b ، miladend
کی نتیجه لاتاری اعلام میشه؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان