کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گردهمایی حضوری برندگان 2010
kianoush نوشته: رو چشم. از این به بعد فارسی تایب میکنم. فقط خواهشا این برنامه گردهمایی رو هر چه زودتر یه فکری به حالش بکنید. من کلی سوال دارم. من چون خودم به تنهایی فرمهامو تکمیل کردم یه کمی به درست بودنش شک دارم.و میخواستم بدونم غیر از بر کردن این 3 تا فرم چیز دیگه ای هم باید ارسال می کردیم؟ لطف میکنین

منم به نوبه خودم بهت تبريک ميگم. بغير از فرمها بايد يک قطعه عکس با مشخصات لازم مي‌فرستادي که ظاهراً شما کار رو محکم کردي.
نگران نباش. براي مطمئن شدنت از صحت فرم‌ها اين سايت رو کامل بخون.
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
پاسخ
تشکر کنندگان: kianoush
kianoush نوشته: رو چشم. از این به بعد فارسی تایب میکنم. فقط خواهشا این برنامه گردهمایی رو هر چه زودتر یه فکری به حالش بکنید. من کلی سوال دارم. من چون خودم به تنهایی فرمهامو تکمیل کردم یه کمی به درست بودنش شک دارم.و میخواستم بدونم غیر از بر کردن این 3 تا فرم چیز دیگه ای هم باید ارسال می کردیم؟ لطف میکنین

یه نگاه هم به اینجا و اینجا بنداز
شماره کیس:2010AS00007xxx

پاسخ
تشکر کنندگان: kianoush
دوستان عزیز محبت کردند و تا الآن 23 نفر اعلام آمادگی کردند و شماره تماسشون رو برای من فرستادند. ضمن تشکر از همه کسانی که اعلام آمادگی کردند از باقی دوستان که تصمیم دارند شرکت کنند خواهش می کنم شماره تماسشون را برای من بفرستند تا در لیست شرکت کنندگان قرارشون بدم.
با تشکر مجدد از همه. محسن.
پاسخ
تشکر کنندگان:
محسن جان با تشكر (( تكرار))
لطفا با توجه به اهميت موضوع فراگيري زبان انگليسي خواهشمند است يه نظر سنجي در مورد گرفتن دوره فشرده آموزش مكالمه توسط گروه انجام گيرد .( زمان را از دست ندهيم)
قبلا هم اعلام نظر كردم در اين صورت نيز هم مي توانيم بطور مرتب با هم در ارتباط باشيم .
به اين پيشنهاد من فكر كنيد دانستن زبان انگليسي اونجا خيلي به پيشرفت تون كمك مي كنه.
پاسخ
تشکر کنندگان: MajidShirzadeh ، javan134
m.memari نوشته: محسن جان با تشكر (( تكرار))
لطفا با توجه به اهميت موضوع فراگيري زبان انگليسي خواهشمند است يه نظر سنجي در مورد گرفتن دوره فشرده آموزش مكالمه توسط گروه انجام گيرد .( زمان را از دست ندهيم)
قبلا هم اعلام نظر كردم در اين صورت نيز هم مي توانيم بطور مرتب با هم در ارتباط باشيم .
به اين پيشنهاد من فكر كنيد دانستن زبان انگليسي اونجا خيلي به پيشرفت تون كمك مي كنه.

فکر اینو کردید که هر کس زبانش در یه سطحیه؟ نمیشه که همه یک level باشن!
شماره کیس: 2010AS00027XXX
کنسولگری: Ankara
مصاحبه: Aug-2-2010
دریافت ویزا:روز مصاحبه
پاسخ
تشکر کنندگان:
پیشنهاد خوبیه. اما عملی شدنش شاید کمی سخت باشه. به هر حال تو گردهمایی می تونیم این رو مطرح کنیم و نظر دوستان رو بپرسیم.
تا الآن تونستم شماره 26 نفر رو بگیرم و فکر کنم با توجه به اینکه دوستان همسراشون و همراهاشون رو میارند جمعیت زیادی تو میتینگ شرکت خواهند کرد.
کسی مخالف نیست زمان برگزازی میتینگ اولین جمعه بعد از ماه رمضان باشه؟ اگر کسی با این تاریخ مشکل داره بگه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همگی.
منم با گردهمایی حضوری کاملا موافقم و فکر می کنم هر چی زودتر جمع شیم بهتره...خیلی می تونه مفید باشه
نظرتون در باره اینکه توی هفته آینده بام تهران(ولنجک) جمع بشیم چیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
Admin گرامی زحمت بکشند یک نظرسنجی در این تاپیک ایجاد کنند و یکی از دوستان زحمت کشیده جمع بندی کلی از نظرات سایت داشته باشند و فرمت پیشنهادی نظر سنجی را به Admin گرامی ارایه کنند و تا تاریخ مشخصی هر کدام از نظرات (زمانی-مکانی) رای بیشتر آورد، برای گردهمایی نهایی اعلام شود.
پاسخ
تشکر کنندگان: seravin ، yas ، mohsen324
با تشکر از Admin محترم ، من هم با گردهمایی موافقم.
البته هرچقدر به مرکز شهر نزدیک باشه بهتره که همه از هر جای تهران بتونند راحت بیان، ولی هرجا باشه ok. فقط چطوری میخواین اطلاع رسانی کنین؟
کیس نامبر : 29XXX
تاریخ کارنت شدن: بولتن August 2010
دریافت نامه دوم: 17 مرداد 89
تاریخ مصاحبه: 2سپتامبر 2010
سفارت: ابوظبی
تاریخ دریافت کلیرنس: 15 سپتامبر (24 شهریور) پس از 13 روز
تاریخ دریافت ویزا: 30 سپتامبر 2010 یعنی آخرین روز و آخرین دقایق باقیمانده از DV 2010
مقیم دالاس از نوامبر 2010
پاسخ
تشکر کنندگان:
زمان برگزاری گردهمایی:
اولین جمعه بعد از ماه رمضان. سوم مهر ماه
مکان:
به زودی اعلام می شود.
Please be tuned
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان لطفا اعلام كنند كه بتونيم برنامه خودمون رو براي اومدن هماهنگ كنيم ومرسي
پاسخ
تشکر کنندگان:
msnazi نوشته: زمان برگزاری گردهمایی:
اولین جمعه بعد از ماه رمضان. سوم مهر ماه
مکان:
به زودی اعلام می شود.
Please be tuned

دوست عزیز بهتره روز و مکان گردهماییتون تو سایت نوشته نشه و با PM به دوستاتون اطلاع بدین.
موفق باشین
شماره کیس:2010AS00007xxx

پاسخ
تشکر کنندگان: javan134 ، payman R ، sh-b ، R.F
خوبه فقط شمال تهران بذارید خیلی بهتره
شماره کیس: 2010AS00009XXX
ت. دریافت نامه قبولی: 2009,JUNE, 28
کنسولگری: Ankara
ت. ارسال فرمهای اول: JULY,11, 2009
ت. کارنت شدن کیس: VISA BULLETIN FEBRUARY 2009
ت. دریافت نامه دوم: DECEMBER 23
ت. مصاحبه:FEBRUARY
ت. دریافت کلیرنس: بعد از 35 روز
ت. دريافت ويزا: 14 اپریل
Tongue نامه تمام
پاسخ
تشکر کنندگان: merdax ، behroozm ، payman R
خیلی خوبه، لطفا محل گردهمایی رو زودتر اطلاع بدید.
ممنون از تمام دوستانی که این برنامه رو چیدن.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام لطفا مكان و ساعت ميتينگ رو به ماهم اطلاع بديد
شماره کیس:2010AS00013500حدودا
تاریخ دریافت نامه قبولی:June-16-2009
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUNE-23-2009
تاریخ کارنت شدن کیس:2010/02/05
تاریخ دریافت نامه دوم:march 2010
تاریخ مصاحبه:2010/04/19
تاریخ دریافت کلیرنس:2010/05/21
جمع تقریبی هزینه ها: 3,5 mıllıon toman