کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امریکا
اینجا برای ما که بچه داریم میگن یک بیمه درمانی هست که فقط واسه بیمارستان هست من که هنوز اون رو هم نگرفتم. ولی بابت هر چیزی باید پول بدیم و زیاد.
حداقل بیمه ماشین اینجا ماهی 100$
هر کار پزشکی که دارید ایران بکنید.
شماره کیس: 2009AS22800
دریافت اولین نامه: Mar 2008
دریافت نامه دوم: MAR 2009
مصاحبه: JUNE2009
دریافت ویزا: همون روز
پاسخ
تشکر کنندگان: reza22 ، afshin ، tehranipoor ، im-i ، maaref ، shahrooz59 ، SH1A2R3 ، MPU
سرعت اینترنت اینجا 100 mbps است.
امروز یک فروشگاه بزرگ رفتیم که همه چیز را تقریبا"میشه گفت فله ای میفروشن و در حجم بالا .ما برای خرید خوراکی رفتیم 0گوشت و مرغ و شکر و روغن .....)فروشگاه خوبی بود کیفیت جنساشم خوب بودن و قیمتاش هم بهتر بود فقط باید برای خرید زیاد اونجا رفت بعضی چیزاش را حتما"باید دو تا خرید .دوستامون گفتن باید عضو باشی که بشه ازش خرید کنی وگرنه نمیشه اسمش costcoاست .تقریبا"میتونم بگم بزرگترین فروشگاهیست که اینجا رفتم.و تقریبا"همه چی داره.اینم سایتش :

http://www.costco.com/

این سایت را هم چک کنید بد نیست:

http://losangeles.kijiji.com/
پاسخ
تشکر کنندگان: reza22 ، سارا کوچولو ، farzad24 ، im-i ، aNTea ، maaref ، SH1A2R3 ، silence7 ، MPU ، bardia9 ، رجبعلی ، barfi1
راستی تو یه بانک دیگه هم حساب باز کردیم این بهتر بود و اونم بخاطر اینه که هر چقدر تو حسابت پول بذاری به اندازه همون بهت کردیت میده و سوشال سکیوریتی هم نمیخواد .(بدلیل اینکه داشتن این کارت اینجا خیلی مهمه)و کم کم که با حسابت کار کنی و خوش حساب باشی بعد از 6-12 ماه کردیتت را افزایش میدهند.اسمش wells fargo است.اینم سایتش :

https://www.wellsfargo.com/

راستی انتی بیوتیک اینجا حدودا"دانه ای 12$ است .ویزیت دکتر هم 150--160 $ .خیلی زیاده نه؟؟؟؟؟
پاسخ
meweadl نوشته: دوستان کسی میدونه این چهار نوع(آخری) پروازی که در فایل پیوست مشخص شده چیه و چه فرقی با هم داره؟

سلام
این چهار تای آخری بازه زمانی برای بازگشت شماست، مثلاً اولی یعنی اینکه یکسال وقت داری تا بلیت برگشت رو اوکی کنی و بقیه به همین ترتیب. و اگه اشتباه نکنم هرچه زمان طولانی تر بشه بلیت ارزونتر میشه
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، SH1A2R3 ، رجبعلی
meweadlعزیز ما با پرواز امارات 1500000تومان وبرای پسرمان 1100000تومان پرداخت کردیم ولی کمتر از این هم میشود گرفت ،پیشنهاد من اینست که شما چند ماه قبل از رفتن رزرو کنین ،در اینصورت پرواز ارزانتر (امارات)را میتوانید بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: im-i ، maaref ، SH1A2R3
يك سئوال از leili و sa2 عزيز و كساني كه اطلاع دارند
مي خواستم بدونم آوردن دارو از قبيل مسكن ـ آنتي بيوتيك ها ـ پماد و شربت با خود اشكال دارد ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: afshin ، im-i ، maaref ، SH1A2R3
salam man too BANK OF AMERICA hesab baz kardam kheili bahal bood ham hesabe saving baz kardam ham hesabe cheking...
dar morede khoone ejare kardan ham bayad begam injayi ke man hastam yani westwood
khoone 1 khabe kamtar az 1500$ peida nemishe chon in mantaghe az manataghe khoobe los angeles hast ke irani ziad dare man har ja miram emkan nadare irani nabinam ...kheili ham jaye ghashangiye
faghat ye moshkeli ke maha dar badve vorood darim ine ke vase khoone ejare kardan az ma credit mikhan ke ma nadarim vase hamin ham ya bayad ye nafar zamen beshe ya inke shoma be gheir az inke ejare mahe aval ro midid 2 mah ejare ro ham ezafe be owner midid ke be onvane deposite negahdare
dar morede kharid ham bayad begam ke vase
kharide mavade ghazayi
RALF
TRADER-JOES
va vase kharide lavazeme elekteriki
BEST BUY
FRY S
va agar kharide koli ham darid
COSTCO
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
پاسخ
بله پوریای عزیز شما درست میگی . در موردسرعت دانلود ما در اینجا 1 تا 2 مگ هم در ثانیه دانلود کردیم .مثلا"فیلم در 30 ثانیه.

محمد عزیر در مورد دارو ما که داروهای زیادی با خود آورده بودیم از قرص و شربت و آنتی بیوتیک ....داشتیم و برای اینکه اگه سوالی کردن جواب داشته باشیم ته برگ دفترچه را هم من باخودم کندم و آوردم .بیشتر به خاطر دوبی که یک وقت چیزی نگن .که نگفتن .
توصیه میکنم اگه دارو هم میارید تو ساک دستی نگذارید .کار از محکم کاری عیب نمیکنه.
پاسخ
تشکر کنندگان: سارا کوچولو ، farzad24 ، im-i ، shaan ، maaref ، shahrooz59 ، SH1A2R3 ، رجبعلی
لیلی جان ممنون از اطلاعاتت . bank wells fargo کردیت کارتش APR ریت داره . فرقش با EAR ریت چیه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3
منظورتون را نفهمیدم؟من راجع بهش چیزی نمیدونم
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، SH1A2R3
سلام الهام خانم! به سلامتی رسیدید به آن ور آب؟ Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3
پوریا جان این کار خیلی خوبه که پولتون تو بانک بذارید و سود بگیرید .ولی:
1- شاید به محض اومدن اینجا کار گیرتون نیاد.در ضمن اولش بهتون پارت تایم کار میدن حدود هفته ای 20 ساعت.و باید ببینید چه خونه ای با چه اجاره ای گیرتون میاد.
2-الان اینجا میگن قیمت خونه پایین و وقت خرید خونه است.
3-به نظر من اگر اینجا آدم خونه و ماشینش روبراه باشه با فکر بازتری میتونه به دنبال یه بیزینس خوب باشه .البته نظر من اینه بازم بسته به شرایط هر خانواده.
4-میگن اینجا برج زندگی (پول هزینه های جاری آب وبرق ...وام ..بیمه ووو)بیشتر از خرج (خورد و خوراک و...) است.محض اطلاعات عمومی این تیکه را گفتم.
با همه این حرفها اونم کار خوبیست.ولی همه میگن اگر میخواهید اینجا زندگی کنید باید از اونجا بکنید.
پاسخ
این چند تا عکس را ببینید مربوط به ساحل لاگونا است یک منطقه بسیار زیبا و فوق العاده گرون (قیمت خانه هاش)

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

پاسخ
اینا را هم ببینید:

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

پاسخ
تشکر کنندگان: shahram1347 ، سارا کوچولو ، star4631 ، jayjay ، PERSIA_QI ، farzad24 ، im-i ، Farshid22 ، ary ، aNTea ، maaref ، delir ، shahrooz59 ، Hornet ، SH1A2R3 ، پدی ، Afies ، bardia9 ، Asy
در ضمن میخواستم از دوستانیکه نسخه فارسی کتاب گواهینامه اینجا را دارند (مربوط به ایالت کالیفرنیا)یا نسخه فارسی اونو یا آدرس سایتشو (فارسی )اینجا بگذارند . با سپاس فراوان
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، SH1A2R3

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان