کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فریت کردن اسباب و اثاثه قابل بردن به آمریکا
(2015-07-30 ساعت 02:17)razavi84 نوشته:  
(2015-07-26 ساعت 20:04)vahid4573 نوشته:  دوستان در مورد فرش اگه راهنمايي كنيد ممنون ميشم

با تشكر از اطلاعاتي كه اينجا به اشتراك ميذاريد لطفا از فريت بار و جمع و جور كردن لوازم و قيمتهايي كه پرداختيد ما رو آگاه كنيد چون نرخها خيلي قديمي هستن و براي ما كمتر قابل استفاده خواهند بود.
سپاسگزارم
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: matin86
دوست گرامي ميشه توضيح بدين كه ايا براي بسته بندي و ارسال وسايل مثل مبل و پيانو ايا در اصفهان هم شركتي سراغ دارين معرفي كنيين ؟
نوع ویزا :eb1.   تاریخ اپروو:۹اپریل .   تاریخ دریافت  کیس نامبر:۸ می  
نامه دریافت مدارک ازnvc:نوزده اگوست  
دریافت تایید تکمیل مدارک از nvc :پانزده سپتامبر  
تاریخ اعلام مصاحبه:۳اکتبر  
مصاحبه:۵نوامبر ابوظبی
اپدیت ها
همه اعضا :۷ و ۹ نوامبردر سایت سفارت.
کیس اصلی: ۱۲ ،١٦،١٧نوامبر ٧،٩ دسامبر ٢٥ژانويه (٥اپريل ٣مي بعد از ايميل به سفارت )٤ مي ،٥مي در  سیس   
بقيه اعضا: ۱۶ نوامبر ٧،٩دسامبر ٢٥ژانويه  ٥مي در سايت سیس .  
٥مي تبديل به or در سيس بعد از دقيقا ٦ماه  
كلير:10می                
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-12-02 ساعت 14:47)sharifian نوشته:  دوستان عزيز آيا زودپز هم ميشه با خودمون ببريم؟؟
نه هیچ وسیله برقی نیاورید مگر 110 ولت هم کار کند
پاسخ
تشکر کنندگان: humsun
(2015-12-16 ساعت 17:39)nora نوشته:  
(2015-12-02 ساعت 14:47)sharifian نوشته:  دوستان عزيز آيا زودپز هم ميشه با خودمون ببريم؟؟

زودپز كه برقي نيست. من كه تصميم دارم همه لوازم آشپزخونه كه برقي نيست رو ببرم. وقتي قيمتها رو ميبينم و فكر ميكنم تمام لوازم رو بايد مفت ببخشم پس بهتره ببرم. زودپز خوب اگه قيمتش ١٢ دلار باشه بردنش صرفه اقتصادي نداره
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-12-16 ساعت 19:40)humsun نوشته:  
(2015-12-16 ساعت 17:39)nora نوشته:  

زودپز كه برقي نيست. من كه تصميم دارم همه لوازم آشپزخونه كه برقي نيست رو ببرم. وقتي قيمتها رو ميبينم و فكر ميكنم تمام لوازم رو بايد مفت ببخشم پس بهتره ببرم. زودپز خوب اگه قيمتش ١٢ دلار باشه بردنش صرفه اقتصادي نداره
ببخشید من با پلوپز اشتباه کردم . بله زود پز رو منم فریت کردم . در حقیقت هر وسیله ای که خوب هست به غیر برقی ببرید راضی خواهید بود.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان کلا فریت کردن کیلویی چند میشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
من چند روز پیش پرسیدم قیمت ۲ تا ۲.۵ دلار دادن البته برای از ۴۵ کیلو تا ۱ تن و در ضمن نپرسیدم هزینه بسته بندیش چقدر هست اگر کسی خبر داره بگه ممنون میشم من راجع به وسایل منزل پرسیدم

نوع ویزا :eb1.   تاریخ اپروو:۹اپریل .   تاریخ دریافت  کیس نامبر:۸ می  
نامه دریافت مدارک ازnvc:نوزده اگوست  
دریافت تایید تکمیل مدارک از nvc :پانزده سپتامبر  
تاریخ اعلام مصاحبه:۳اکتبر  
مصاحبه:۵نوامبر ابوظبی
اپدیت ها
همه اعضا :۷ و ۹ نوامبردر سایت سفارت.
کیس اصلی: ۱۲ ،١٦،١٧نوامبر ٧،٩ دسامبر ٢٥ژانويه (٥اپريل ٣مي بعد از ايميل به سفارت )٤ مي ،٥مي در  سیس   
بقيه اعضا: ۱۶ نوامبر ٧،٩دسامبر ٢٥ژانويه  ٥مي در سايت سیس .  
٥مي تبديل به or در سيس بعد از دقيقا ٦ماه  
كلير:10می                
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، matin86
(2015-10-03 ساعت 06:47)yekta2015 نوشته:  
(2009-09-21 ساعت 01:49)laili نوشته:  آره پوریا جان پیانو رو آوردیم..................100 کیلو هم ما نمیخواستیم کولمون بذاریم که خودشون برامون فرستادند.....Big Grin
اگه میخواستیم بفروشیم و اینجا بخریم تقریبا 2000 دلار ضرر میکردیم
خب بهتر بود بیاریم تا بیائیم اینجا دست دوم بخریم............
اگه هر چی میزان بارتون بیشتر باشه براتون ارزونتر در میاد..

علی جان هیچ گمرکی از ما نگرفتند با وجودی که فرش و لوازم دیگری هم داشتیم فقط فکر کنم 35 دلار گرفتند بابت ترخیص................
شماره ی این آقا رو هم برات میفرستم با پیام خصوصی

سلام ممنون ميشم اگه شمارشون رو براي من هم بذاريد

سلام دوستان اگر ممکن هست شمارش واسه منم بذارید ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان خوبین ببخشید که اینجا این سوالمو میپرسم تاپیک مرتبط نتونستم پیدا کنم . برای فریت کردن بار برای آمریکا کارولینای شمالی کدوم ایرلاین رو تجربه کردین یا پیشنهاد میکنید؟ با تشکر
F2B
ABD2013XXXX
PD 8/Apr/2008
Welcome letter 4/DEC/2014
Interview letter 16/JUL/2015
Interview 3 Aug
result : AP
آپدیتهای AP در سایت ابوظبی ۴ اگوست و در سایت سیس ۶،13 آگوست،19 فوریه و 21 فوریه
Clear : 21 Feb
۲۸ فوریه : تحویل پاسپورت و ۲۸،۲۹،فوریه آپدیت،۱ مارچ آپدیت و ۲ مارچ ایشود
۳ مارچ : دریافت ویزا
۱۸ مارچ ورود به آمریکا ایالت کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان:
من دیروز فرودگاه بودم و پرسیدم درباره فریت با شرکت لوفتانزابه واشنگتن ، 100 کیلو رو گفت 1.950.000
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، Ali.karimi ، dv2017
بچه به نظرتون تلوزیون و ماشین لباسشویی و ظرف شویی رو فریت کنم ؟ من تازه ازدواج کردم یکسال هم نمیشه وسایلم خیلی جدیدن
تو رو خدا یکی یه چیزی بگه
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-09 ساعت 16:13)milaveh نوشته:  بچه به نظرتون تلوزیون و ماشین لباسشویی و ظرف شویی  رو فریت کنم ؟ من تازه ازدواج کردم یکسال هم نمیشه وسایلم خیلی جدیدن

نه عزیز.برق این جا (آمریکا) با برق ایران فرق داره و ۲۲۰ ولت نیست. ضمن این که هزینه حملش به آمریکا خیلی‌ زیاد می‌شه. تو آمریکا این وسایل را گاهی به قیمت مناسب میتونی‌ بخری که ضمانت هم روش هست. چون گاهی حراج میخوره و قیمت خیلی‌ خوبی‌ داره برای خریدن. سوم این که جایی‌ که میخواهی‌ زندگی‌ کنی‌ هم مهم است. اگر خونه‌ای که میخواهی‌ زندگی‌ کنی‌ موقتی است. این وسایل با چندین بر حمل و نقل آسیب خواهند دید. به نظر من اگر آمدن و ماندنت حتمی است. تو ایران بفروش و دلار کن باخودت بیار.
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، milaveh ، copol ، sheghi ، victor2016
سلام بر همه دوستان مهاجرسرا
ما میخواهیم به سانفرانسیسکو یریم ولی بلیت رو از تهران به لس آنجلس خریده ایم چونگه تصمیم داریم 5 روز در لس آنجلس بمانیم و بلیط لس آنجلس به سانفرانسیسکو رو هم با آمرکن ایرلاین تهیه کرده ایم . کلی بار داریم . ایا برای خلاصی از جابجایی های متعدد میشه در فرودگاه لس آنجلس این چودانها رو به سانفرانسیسکو با قیمت مناسب فریت بکنیم ؟ تعدادشان هم 5 چمدان 23 کیلویی هستش .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-09 ساعت 17:02)mazlom khanom نوشته:  
(2016-04-09 ساعت 16:13)milaveh نوشته:  بچه به نظرتون تلوزیون و ماشین لباسشویی و ظرف شویی  رو فریت کنم ؟ من تازه ازدواج کردم یکسال هم نمیشه وسایلم خیلی جدیدن

نه عزیز.برق این جا (آمریکا) با برق ایران فرق داره و ۲۲۰ ولت نیست. ضمن این که هزینه حملش به آمریکا خیلی‌ زیاد می‌شه. تو آمریکا این وسایل  را گاهی به قیمت مناسب میتونی‌ بخری که ضمانت هم روش هست. چون گاهی حراج میخوره و قیمت خیلی‌ خوبی‌ داره برای خریدن. سوم این که جایی‌ که میخواهی‌ زندگی‌ کنی‌ هم مهم است. اگر خونه‌ای که میخواهی‌ زندگی‌ کنی‌ موقتی است. این وسایل با چندین بر حمل و نقل آسیب خواهند دید. به نظر من اگر آمدن و ماندنت حتمی است. تو ایران بفروش و دلار کن باخودت بیار.

با تایید حرف دوستمون باید بگم که خیلی از خونه های اونجا بعضی از این وسایل روش هست. ضمنا فکر ترانس تبدیل 110 به 220 رو هم نکنید چون وسایلی مثل ماشین لباسشویی و ظرفشویی مصرف بالایی دارن و به یک ترانس خیلی سنگین و گرانقیمت نیاز خواهید داشت. هزینه ارسال و حمل و نصب اینجور وسایل هم کم نیست.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
پاسخ
تشکر کنندگان: milaveh
یه سایت مخصوص بسته بندی و حمل هوایی و دریایی لوازم مهاجرین
همچنین فروشگاه لوازم بسته بندی هم داره و مشاوره برای بسته بندی
سفیران
http://www.safirancargo.com/fa/4-1/
پاسخ
تشکر کنندگان: feidom30

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان