کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فریت کردن اسباب و اثاثه قابل بردن به آمریکا
(2011-11-24 ساعت 19:03)کامران توکلی نوشته:  حداقل دو ماهی میشه که خوشبختانه ازاد شده

با سلام
دوست عزیز با سابقه شما اگه دوماهه که میدونی چرااطلاع رسانی....
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
(2010-11-05 ساعت 01:39)aadine نوشته:  [quote='air' pid='84272' dateline='1288893616']
بهترین راه فرت کردن است. هیچ محدودیتی هم نداره تازه هر چقدر بار بیشتر قیمت کمتر.ما خودمون 20 کیلو کتابهای دم دستی(بجر 80 کیلو بار لوارم خانه) را اوردیم و هیچ اذیتی هم نکردند.کیلویی 2 دلار
اگر براتون امکان داره و اطلاع دارين لطفا موارد زير را بهم جواب بدين:
1- بدون توجه به اين که خودم با چه خط هوايي بليط دارم مي تونم از خدمات فريت الاتحاد يا امارات استفاده کنم؟
2- بار را بايد تو فرودگاه تحويل بدم و تو فرودگاه تحويل بگيرم يا اين که احتمالا خدمات تحويل از/به آدرس دارند؟
3- بسته بندي خاصي نياز داره يا با همون کارتن موزي ها قبول مي کنن؟
[/quo
سلام. می دونم که تبلیغ مخالف سیاستهای این سایته ولی این کار من تبلیغ نیست.
فکر میکنم یکی از بهترین فوروادرها شرکت Kuehne+ Nagel باشه. اینهم نمایندش در ایران:
http://www.kn-portal.com/locations/middle_east/iran/
با داخلی 117 خانم صادقی صحبت کنید.
باز هم امیدوارم اینکار به حساب تبلیغ گذاشته نشه. البته دربست تسلیم مدیران سایت هم هستم.Big Grin
2012AS58XXX
آنکارا
مصاحبه:June 13 - برگه آبی
کلیرنس:Sep. 25
ورود به امریکا: 15 نوامبر. ویرجینیا
سوشیال: 8 روز بعد- ویرجینیا
گرین کارت:12 روز بعد ایندیانا !
پاسخ
با توجه به اينكه هدف ما از دريافت گرين كارت اقامت دائم است مثل بقيه فكر اسباب و لوازم منزل ذهن من رو مشغول كرده.به امارات زنگ زدم گفتند فريت بار به امريكا ازاد شده. ولي فقط چند تا شهر رو نام برد كه كار فريت رو فقط به اون شهرها و ايالت ها محدود ميكرد. حالا با توجه به اينكه ايالت مورد نظر ما ويرجينيا است دوستان چه راه حلي پيشنهاد مي كنند. به 2 تا شركت هم زنگ زدم قيمتي كه پيشنهاد دادند وحشتناك بود. به نظرم جريمه اضافه بار رو متقبل بشم به صرفه تره.لطفا دوستان باتجربه راهنمايي بفرمايند.
2012AS00041XXX
دریافت نامه قبولی: 2011 , 15 Jul
سفارت: آنكارا
ارسال فرمها: 2011 , jul 25
کارنت شدن:june
دریافت نامه دوم:19 april
مصاحبه:12 june
دریافت کلیرنس:در انتظار كلير
2 نفر
هزینه ها:14000عکس+74000 DHl+ عكس12000+10000 بانك+200000 ترجمه+ 64000dhl+واكسنها 141000 +بليط 560000 تركيش فقط رفت

پاسخ
منم چون سوالم همينه منتظر جواب دوستان ميشم فقط ميشه هزينه اي كه امارات گفت رو بگيد. آيا واسه كاليفرنيا انجام ميداد؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، shkhmo ، زری وحدتی ، آلیس-1980 ، taherifar
(2011-12-15 ساعت 13:32)كاميلا نوشته:  با توجه به اينكه هدف ما از دريافت گرين كارت اقامت دائم است مثل بقيه فكر اسباب و لوازم منزل ذهن من رو مشغول كرده.به امارات زنگ زدم گفتند فريت بار به امريكا ازاد شده. ولي فقط چند تا شهر رو نام برد كه كار فريت رو فقط به اون شهرها و ايالت ها محدود ميكرد. حالا با توجه به اينكه ايالت مورد نظر ما ويرجينيا است دوستان چه راه حلي پيشنهاد مي كنند. به 2 تا شركت هم زنگ زدم قيمتي كه پيشنهاد دادند وحشتناك بود. به نظرم جريمه اضافه بار رو متقبل بشم به صرفه تره.لطفا دوستان باتجربه راهنمايي بفرمايند.

اینو در نظر داشته باشین که رسیدین اینجا آیا جای زندگیتون آماده هست که بار و بنه رو بذارین همونجا یا میخواهین که ماهها توی انباری های اجاره ای نگه دارین تا یک جای ثابت پیدا کنین؟ من که بعید میدونم فریت وسایل زندگی به اینجا صرف داشته باشه. لوازم الکتریکی که کار نمیکنه و بقیه لوازم هم که سنگین و حجیم هستن. اینجا میتونین از فروشگاههای سمساری و خیریه (تاناکورا!) دست دومش رو ارزون بخرین تا فعلا کارتون راه بیوفته.
پاسخ
تشکر کنندگان: كاميلا ، armanbala ، Blaze ، shkhmo ، MEHR52 ، pari pariaaa ، آلیس-1980 ، taherifar
سلام دوستان.من از ایران فرش ابریشم اوردم میخواستم بدونم اینجا میشه فروخت؟چون با این وضع دلار پول فرستادن سخت شده پولو پله هم ته کشیده.هرکی میتونه منو راهنمایی کنه.ما نزدیک بوستونیم.ممنون میشم.
همیشه دلتنگ پدر ومادر.....
پاسخ
تشکر کنندگان: armanbala ، shkhmo ، زری وحدتی ، pari pariaaa ، آلیس-1980 ، taherifar
دوستان من تجربه فریت به آمریکا را ندارم ولی در مورد استرالیا همین مورد را داشتم در نهایت با بریتیش ایرویز فرستادم. ببینید آیا برای آمریکا داره یا نه.
پاسخ
(2011-12-20 ساعت 18:03)alireza62 نوشته:  سلام دوستان.من از ایران فرش ابریشم اوردم میخواستم بدونم اینجا میشه فروخت؟چون با این وضع دلار پول فرستادن سخت شده پولو پله هم ته کشیده.هرکی میتونه منو راهنمایی کنه.ما نزدیک بوستونیم.ممنون میشم.
اقاي عليرضا ممكنه راهنمائي بفرمائيد فرش رو چجوري بردين. چون من كه سوال كردم گفتند هر گونه فرش دستباف ممنوعه. اگه بشه برد كه عاليه.

2012AS00041XXX
2 نفر
هزینه ها:14000عکس+74000 DHl+ عكس12000+10000 بانك+200000 ترجمه+ 64000dhl+واكسنها 141000 +بليط 560000 تركيش فقط رفت

پاسخ
سلام دوستان مهاجر سرا
من برای فوریه 2012 بلیط الاتحاد به مقصد لوس آنجلس خریدم و آنها تلفن زیر را جهت فریت بار به من دادند: 7 -44693342
با تماسی که گرفتم (کارگو فرودگاه امام ) راهنمایی شدم که یک هفته الی 10 روز فبل از پرواز میتونم بار را تحویل دهم وبابت هر 100 کیلو گرم بار فریت به لوس آنجلس حدود 300$ باید بپردازم و در ضمن از 40 کیلوگرم تا 100 کیلو گرم قیمت فرقی نمیکند و همچنین بار بوسیله پرواز امارات ارسال میشود که مسافر با پاسپورت و هر نوع بلیطی میتواند این کار را انجام دهد.
درخواست گرین کارت برای والدین:
Case number: YRV2019
Visa Class: IR5
Your case is currently at: NVC
Foreign state of chargeability: Iran
Interview Location: Yerevan
Priority Date:  09-Feb-2018
پاسخ
(2011-12-27 ساعت 01:33)Pay نوشته:  سلام دوستان مهاجر سرا
من برای فوریه 2012 بلیط الاتحاد به مقصد لوس آنجلس خریدم و آنها تلفن زیر را جهت فریت بار به من دادند: 7 -44693342
با تماسی که گرفتم (کارگو فرودگاه امام ) راهنمایی شدم که یک هفته الی 10 روز فبل از پرواز میتونم بار را تحویل دهم وبابت هر 100 کیلو گرم بار فریت به لوس آنجلس حدود 300$ باید بپردازم و در ضمن از 40 کیلوگرم تا 100 کیلو گرم قیمت فرقی نمیکند و همچنین بار بوسیله پرواز امارات ارسال میشود که مسافر با پاسپورت و هر نوع بلیطی میتواند این کار را انجام دهد.

با تشكر از راهنمائي تون من با امارات تماس گرفتم و اونها چند تا ايالت از جمله سانفرانسيسكو رو شمردند كه فريت رو انجام ميرهند و مقصد من كه ويرجينيا بود گفتند به اونجا نداريم حتي من پرسيدم واشينگتن دي سي چطور (به ويرجينيا نزديكه)گفت من نميتونم از هيچ طريقي به اونجا فريت رو انجام بدم.در كل فقط چند تا ايالت رو نام برد.
2012AS00041XXX
2 نفر

پاسخ
با سلام
در خصوص فریت بار امارات 2.45 دلار به ازای هر کیلو از تهران به لس آنجلس قیمت داد (البته بالای 100 کیلو) ولی یه موردی رو گفت که قضیه رو پیچیده کرد و اونهم در خصوص بارهای حجیم بود (البته تعریف بار حجیم رو نتونست بگه) ایشان گفتند در صورتیکه بار حجیم باشد به ازای هر متر مکعب (حجمی) 160 کیلوگرم محاسبه میشود .. اگر دوستان در این مورد تجربه یا اطلاع دقیقی دارند متشکر میشم اطلاع رسانی کنند .. ضمنأ قیمت فوق بابت حمل از فرودگاه امام تا فرودگاه LAX می باشد.

با تشکر

پاسخ
(2011-11-26 ساعت 12:44)amjad نوشته:  
(2011-11-24 ساعت 19:03)کامران توکلی نوشته:  حداقل دو ماهی میشه که خوشبختانه ازاد شده

با سلام
دوست عزیز با سابقه شما اگه دوماهه که میدونی چرااطلاع رسانی....

عزیز دلم قربون اون شکل ماهت برم
تازه این تاپیکو دیدم وگرنه مخلصتم بودم
دریافت گرین کارت لاتاری در سپتامبر 2009
پاسخ
تشکر کنندگان: armanbala ، Blaze ، shkhmo ، ghafari88 ، آلیس-1980 ، taherifar
از آخرین تجربه فریت خودم با امارات ایرلاین بگم، برای ۱۰۰ کیلو به ازای هر کیلو ۲.۳$ که می‌شه ۲۳۰$ و ۱۰$ هم تکس به علاوه ۳۶$ هزینه‌های جانبی که کلا شد ۲۷۷$ که اینو در ایران پرداخت کردیم.( به نرخ عرضه دولتی ) که به واحد پول خودمون شد ۳۴۰۰۰۰ تومان،و موقع تحویل در لس آنجلس اگه خیلی‌ مواظب باشید که بستتون رو به هر بهانه‌یی نگاه ندارند که بابتش از شما پول انبار داری بگیرند اینجا هم باید ۴۵$ پرداخت کنید( اینم نمیدونم چرا). در ضمن در فرودگاه تحویل دادیم. لس آنجلس یه جایی‌ نزدیک فرودگاه خودم تحویل گرفتم
ARRIVAL DATE: JAN 14
CATEGORY: DV LOTTERY
پاسخ
samira t عزيز
ممنون از اينكه اطلاعاتتون رو با ما تقسيم كرديد. اگر ممكنه شماره تلفن دفتري كه باهاش كاراي فريت رو انجام دادين بفرمائيد. و اينكه براي ما كه مهاجريم و گرين كارتي هستيم آيا فقط در اولين سفر ميتونيم از اين شرايط فريت بار استفاده كنيم؟ و اينكه ميشه اول خودمون بريم و بعدا وسايل رو خانواده برامون بفرستند؟ و سوال آخر: آيا محدوديتي در نوع بار ارسالي وجود داره؟ مثلا خوراكي (برنج و ... و يا مايعات ) ممنونم.
2012AS00041XXX
2 نفر

پاسخ
(2012-03-04 ساعت 09:06)كاميلا نوشته:  samira t عزيز
ممنون از اينكه اطلاعاتتون رو با ما تقسيم كرديد. اگر ممكنه شماره تلفن دفتري كه باهاش كاراي فريت رو انجام دادين بفرمائيد. و اينكه براي ما كه مهاجريم و گرين كارتي هستيم آيا فقط در اولين سفر ميتونيم از اين شرايط فريت بار استفاده كنيم؟ و اينكه ميشه اول خودمون بريم و بعدا وسايل رو خانواده برامون بفرستند؟ و سوال آخر: آيا محدوديتي در نوع بار ارسالي وجود داره؟ مثلا خوراكي (برنج و ... و يا مايعات ) ممنونم.

خواهش می‌کنم.در سایت فرودگاه لیست تمام شرکت‌هایی‌ که فریت رو انجام میدهند هست،من شماره امارات رو برداشتم(حق انتخابتون زیاده)،نه مشکلی‌ در تعداد دفعات نیست ربطی‌ هم به گرین کارت نداره ولی‌ حتما باید بلیط موجود باشه من خودم اومدم ولی‌ پدرم با کپی‌ بلیط وسایل رو فرستاد.در مورد محدودیت از ایران فکر نمیکنم مشکل خاصی‌ باشه چون ما مایعات هم داشتیم ولی‌ چیزی که هست باید مواظب باشید ۱)شی قیمتی نباشه ۲)توی لیست مواد ممنوع آمریکا نباشه چون در هر ۲ صورت جریمه میشید چون قبل اینکه بسته را بهتون بدهند توسط گمرک آمریکا کاملا چک می‌شه
ARRIVAL DATE: JAN 14
CATEGORY: DV LOTTERY
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان