کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اجازه ورود به آمریکا یا کانادا برای خانم های باردار
(2010-05-20 ساعت 14:46)گاتا نوشته:  از آنجائیکه بچه من کانادا بدنیا آمد و ویزای ما توریستی بود تجربه خوبی در این زمینه داریم. خانم های باردار کمتر از 7 ماه نیازی به گواهی پزشک ندارند اما شرکت های هواپیما ئی هیچ مسئولیتی را در مورد عوارض احتمالی نمی پذیرند. برای پروازهای بیشتر از 4ساعت منعی برای بارداری 28 تا 32 هفته وجود ندارد اما گواهی پزشک الزامی است. برای بارداری 32 تا 36 هفته مسافرت هوائی بشتر از 4 ساعت ممنوع است. بالای 36 هفته کلا پرواز ممنوع است. در ضمن وقتی خانم باردار وارد کانادا شود بدون در نظر گرفتن نوع ومدت ویزا تمام خدمات برایشان انجام خواهد شد اما نکته اینجاست که چون کانادا بیمارستان خصوصی ندارد همه جراهان زنان به بیماران آزاد و بدون بیمه پذیرش نمیدهند. ابتدا باید از طریق یک پزشک خانواده به جراحی که پذیرش میدهد معرفی شوید. از آن به بعد همه چیز آسان انجام خواهد شد. شناسنامه کانادائی بچه هم یک هفته پس از رجیستریشن اینترنتی به نشانی شما ارسال میشود.
یک نکته مهم: حتما برای خانم باردار first or bussiness class بلیط بگیرید

سلام دوست عزیز
من باردارم و ویزای توریستی کانادا گرفتم. ممکنه راهنماییم کنید. هزینه زایمان کلا برای شما چقدر شد؟ پروسه دریافت پاس کانادایی چقدر طول کشید؟موقع برگشت به ایران، بچه که پاس و شناسنامه ایرانی نداشت چه کار کردید؟ و آیا دولت کانادا به کودک شما کمک هزینه های بچه های کانادایی را میده یا نه؟
با تشکر فروان از شما
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، frz61 ، mehrsam ، storagemeter ، Hamidmohabat
سلام
میخواستم بدونم آمریکا به خانمهای باردار هم ویزا میده؟یعنی هم به من هم به همسرم؟ ممنون میشم راهنمایی کنین
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
[quote='saramo
میخواستم بدونم آمریکا به خانمهای باردار هم ویزا میده؟یعنی هم به من هم به همسرم؟ ممنون میشم راهنمایی کنین
[/quote]
اگه بدونن باردار هستيد نه، بايد زماني بريد كه هنوز مشخص نيست
پاسخ
با سلام
من و همسرم ویزای توریستی آمریکا رو داریم و همسرم بردار هست . می‌خواستم بدونم بعد از ورود جهت زایمان به والدین بچه تا چند وقت ویزا رو تمدید می‌کنن . آیا امکان داره به عنوانه قیم بچه تا چند سال این ویزا رو تمدید کرد .

سپاسگزارم
پاسخ
(2014-01-02 ساعت 09:18)amirshayan نوشته:  با سلام
من و همسرم ویزای توریستی آمریکا رو داریم و همسرم بردار هست . می‌خواستم بدونم بعد از ورود جهت زایمان به والدین بچه تا چند وقت ویزا رو تمدید می‌کنن . آیا امکان داره به عنوانه قیم بچه تا چند سال این ویزا رو تمدید کرد .

سپاسگزارم

تا جایی که شنیدم ویزا رو به جهت قیم بچه بودن تمدید نمیکنن مگر برای یک مدت محدود بالفرض یکی دو ماه جهت جا افتادن حال مادر و بچه اونم اگه نیاز باشه.
واقعیت اینه که بعد از بدنیا آمدن بچه و اخذ مدارک تولدش، ماندن شما در آمریکا بجز هزینه اضافی و عدم امکان کار بخاطر نوع ویزای توریستی (تازه مگه کار هست؟!) چیز دیگری برای شما نخواهد داشت.
من جای شما بودم از این فرصت استفاده کرده و حسابی از نزدیک جامعه آمریکا و اقتصادش رو لمس میکردم و برای بیست سال بعد که انشالا قراره فرزندتون بیاردتون اینجا دوباره، برنامه ریزی میکردم. از یادگرفتن زبان و حرفه مناسب برای آن زمان گرفته تا خرید خانه و پس انداز پول و ...
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، Saeedv13 ، usa lover ، storagemeter ، amiralie ، msar ، gbtm
سلام خدمت دوستان
ممکنه راهنماییم کنید. هزینه زایمان کلا برای شما چقدر شد؟
پروسه دریافت پاس کانادایی چقدر طول کشید؟
موقع برگشت به ایران، بچه که پاس و شناسنامه ایرانی نداشت چه کار کردید؟
آیا دولت کانادا به کودک شما کمک هزینه های بچه های کانادایی را میده یا نه؟
با تشکر فروان از شما
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز سلام
من الان مالزی زندگی میکنم و باردار هستم در صورتیکه بتونم ویزای آمریکا رو بگیرم و به اونجا بیان حالا یا بصورت توریستی یا بصورت گذراندن دوره زبان، اگه بچم اونجا بدنیا بیاد هزینه های زایمان چقدره با توجه به اینکه من در آمریکا بیمه نیستم ممنون میشم اگه پاسخ بدین
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام،،،دوستان شما مي توانيد از سفارت ايران پاسپورت و شناسنامه بگيريد كه بسيار راحت است،،و اينكه اگه در كاليفرنيا باشيد مي توانيد بيمه رايگان بگيريد
پاسخ
تشکر کنندگان:
اكه غير قانوني امريكا بموني تا بچه متولد بشه ، اون وقت بعد از زايمان چه اتفاقي ميوفته
 Case ‎Number‎  :   ٤٥٠٠
? تعداد افراد منظور در کیس  :   1 نفر ( خودم )

? مشاهده قبولی   :    2 ‎Of May‎

?تاریخ ارسال فرم  :   5th ‎Of May‎

?سفارت   :  آنکارا تغییر به ابوظبي

?تاریخ نامه دعوت به مصاحبه : ان شاء الله به زودی ‎?
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-13 ساعت 17:15)saraeesara نوشته:  اكه غير قانوني امريكا بموني تا بچه متولد بشه ، اون وقت بعد از زايمان چه اتفاقي ميوفته

هیچ چی !
توو بیمارستان بهت تبریک می گن. گواهی تولد اون کشور رو بهت می دن - که اساس اخذ شهروندی بچه خواهد بود - بعد می زارند کشور رو ترک کنی (یا ترک ات می دهند) تا زمانی که وقت مناسب برای فرزندنت بشه تا بخواد برگرده و پاس اون کشور رو اخذ کنه. شما چیزی یا حقی براتون ایجاد نمیشه ولی منفعتش از بدو تولد تا انتها برای فرزندتان خواهد بود
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، frz61
سلام دوستان ممنون ميشم در صورت آگاهي بتونيد منو راهنمائي كنيد دختر من پاسپورت كانادائي داره ولي در ايران زندگي ميكنه و در حال حاضر باردار هستش و با توجه باينكه كسي رو در كانادا نداره ترجيح ميده كه زايمانش در امريكا و در كنار پدر و مادرش باشه حالا سوال من اينه كه بعد از ورود ايشون به امريكا چه كارى بايد انجام بديم ، آيا بيمه كانادا رو در امريكا قبول دارن در موارد اورژانسي يا خير ؟ چون برعكسش امكان پذير هستش . ممنون ميشم راهنمائي بفرمائيد
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، frz61
(2012-09-19 ساعت 13:34)golrokh نوشته:  
(2010-05-20 ساعت 14:46)گاتا نوشته:  از آنجائیکه بچه من کانادا بدنیا آمد و ویزای ما توریستی بود تجربه خوبی در این زمینه داریم. خانم های باردار کمتر از 7 ماه نیازی به گواهی پزشک ندارند اما شرکت های هواپیما ئی هیچ مسئولیتی را در مورد عوارض احتمالی نمی پذیرند. برای پروازهای بیشتر از 4ساعت منعی برای بارداری 28 تا 32 هفته وجود ندارد اما گواهی پزشک الزامی است. برای بارداری 32 تا 36 هفته مسافرت هوائی بشتر از 4 ساعت ممنوع است. بالای 36 هفته کلا پرواز ممنوع است. در ضمن وقتی خانم باردار وارد کانادا شود بدون در نظر گرفتن نوع ومدت ویزا تمام خدمات برایشان انجام خواهد شد اما نکته اینجاست که چون کانادا بیمارستان خصوصی ندارد همه جراهان زنان به بیماران آزاد و بدون بیمه پذیرش نمیدهند. ابتدا باید از طریق یک پزشک خانواده به جراحی که پذیرش میدهد معرفی شوید. از آن به بعد همه چیز آسان انجام خواهد شد. شناسنامه  کانادائی بچه هم یک هفته پس از رجیستریشن اینترنتی  به نشانی شما ارسال میشود.
یک نکته مهم: حتما برای خانم باردار first or bussiness class  بلیط بگیرید

سلام دوست عزیز
من باردارم و ویزای توریستی کانادا گرفتم. ممکنه راهنماییم کنید. هزینه زایمان کلا برای شما چقدر شد؟ پروسه دریافت پاس کانادایی چقدر طول کشید؟موقع برگشت به ایران، بچه که پاس و شناسنامه ایرانی نداشت چه کار کردید؟ و آیا دولت کانادا به کودک شما کمک هزینه های بچه های کانادایی را میده یا نه؟
با تشکر فروان از شما

سلام
لطف می کنید هزینه هایی که در کانادا جهت زایمان تقبل کردید را برایم بنویسید . من باردار هستم و ویزای 5 ساله کانادا را هم اخذ کرده ام . آیا به کودک متولد شده در کانادا هزینه های یک فرزند کانادایی تعلق میگیرد ؟ آیا بیمه خاصی هست که بتوان از آن جهت انجام امور مربوط به زایمان استفاده کرد ؟

ممنون از راهنمایی شما
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان