کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2010
سلام
بچه ها كسي مي دونه نحوه چك كردن FBI چطوريه وكلاً چه اطلاعاتي از ما دارند؟
تشکر کنندگان:
(2009-12-28 ساعت 12:46)shadi نوشته:  سلام
بچه ها كسي مي دونه نحوه چك كردن FBI چطوريه وكلاً چه اطلاعاتي از ما دارند؟

مثل تحقیق در مورد عدم سوءپیشینه میمونه ولی از نوع امریکاییBig Grin
تشکر کنندگان: reza22 ، shadi
bad az clear shodan hame afrade khanevade bayad baraye daryafte visa beran ya yek nafar ham kafie ?
too site sefarat injoori neveshte :
If your case number appears below please appear in person with your passport
شماره کیس: 2010AS7xx
کنسولگری:Ankara
تاریخ مصاحبه:23Dec
تاریخ دریافت کلیرنس:21JanCool

تشکر کنندگان:
(2009-12-28 ساعت 14:57)sh_genius نوشته:  bad az clear shodan hame afrade khanevade bayad baraye daryafte visa beran ya yek nafar ham kafie ?
too site sefarat injoori neveshte :
If your case number appears below please appear in person with your passport

دوست عزيز
بعد از کليرنس کافي است که يک نفر با بردن پاسپورت ساير اعضا خانواده ويزاها را دريافت کند.پارسال حتي دوستاني بودند که به سفارش دوستانشون ويزاي اونا رو گرفتن و بهشون تحويل دادند.
CASE NO.:2010AS290XX
تاريخ دريافت پاکت اول:15 June
تاريخ ارسال فرمها:18 June
تاريخ کارنت شدن:آخرين بولتن
تاريخ دريافت نامه دوم:25 july
تاريخ مصاحبه: 1سپتامبر
تاريخ کليرنس: 14 سپتامبر
سفارت:آنکارا
تشکر کنندگان: sh_genius ، Ashkan78
یه هفته است این سایت ابوظبی آپدیت نشده...آپدیت کنن بلکه یه چند نفرمون کلیر شدن... خوشحال شیم هورا بکشیم.....
The secret to a rich life is to have more beginnings than endings
تشکر کنندگان: MajidShirzadeh ، Ashkan78 ، R.F
سلام به همه
بعد کلیر شدن چقدر وقت داریم بریم سفارت ؟
تشکر کنندگان:
(2009-12-29 ساعت 22:31)king_of_sky نوشته:  سلام به همه

توی سایت مربوط به ابوظبی نوشته 60 روز
اینجارا ببینید
The secret to a rich life is to have more beginnings than endings
تشکر کنندگان: king_of_sky

برای آنکارا حدودا 100 روز زمان دارید.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: R.F ، king_of_sky ، neli-basi
(2009-12-30 ساعت 01:40)king_of_sky نوشته:  
(2009-12-29 ساعت 22:36)maryamjay نوشته:  

توی سایت مربوط به ابوظبی نوشته 60 روز
اینجارا ببینید
مریم جان ممنون از راهنمایی مستندت

درسته که 60 روز وقت داریم، ولی من روز مصاحبه همین سوال رو پرسیدم و بهم گفتند هر موقع کلیر شدید زود بیایید چون ممکنه براتون مشکلی پیش بیاد، مثلا دوباره برید برای چک شدن. دقیقا بهم گفت سعی کن حداکثر یکی دو هفته بعد اینجا باشی.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، maryamjay ، king_of_sky
از آخرین آپدیت آنکارا 12 روز میگذره. یه مقدار داره عجیب میشه نه به اون وقتی که هفته ای دوبار آپدیت میکردن نه به الان.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، sh-b
من خودم بي صبرانه منتظر Clear شدنت هستم.

اما دير Update شدن به خاطر تعطيلات سال نو عجيب نيست اصلا.

(2009-12-30 ساعت 19:32)seravin نوشته:  از آخرین آپدیت آنکارا 12 روز میگذره. یه مقدار داره عجیب میشه نه به اون وقتی که هفته ای دوبار آپدیت میکردن نه به الان.
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: seravin ، sh-b ، R.F
دوستان یک سوال برای افرادی که غیر لاتاری هستن کسی لینک ترکیه رو برای کلیر شدن میدونه برای یه نفر میخوام خیلی ضروریه ممنون
تشکر کنندگان:
اگه منظورت ويزاهاي غير مهاجرتي هست، بايد اين لينك رو ببيني:

http://turkey.usembassy.gov/niv_security.html

اگه منظورت ويزاهاي مهاجرتي به جز لاتاري هست، اطلاعات مورد نظرت توي اين لينك و كنار لاتاري هستش:

http://turkey.usembassy.gov/immigrant_security.html

(2009-12-31 ساعت 04:22)Shahoo52 نوشته:  دوستان یک سوال برای افرادی که غیر لاتاری هستن کسی لینک ترکیه رو برای کلیر شدن میدونه برای یه نفر میخوام خیلی ضروریه ممنون
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: seravin ، Ali Sepehr ، Shahoo52 ، R.F ، maryam5
سلام دوستان.من جزقبول شدگان 2010 وشماره کمتر از 634 هستم.9سال پیش با پاس جعلی رفتم زاپن که از انجا برم کانادا ولی درفرودگاه دستگیر شدم و13 روز تا امدن مدارکم از ایران درفرودگاه بازداشت بودم.دادگاهی نشدم.در فرم اول درجواب این سوال که ایا تا به حال درجایی دستگیریابازداشت شده اید جواب دادم بله وجریان را نوشتم.مدارک اولیه کمی نقص داشتندوتاکنون به مصاحبه دعوت نشدم سربازی رفتم و.اداری بودم ولی کار دولتی نداشتم.نگران ان قضیه 13روزفرودگاهم ایا ردم نمیکنند ایا شانسی هست چون 8سال پیش بوده.ازنگرانی وشب نخوابی رهایم کنید.ضمناتحصیلات عالی دارم.متشکرم
تشکر کنندگان: Ali Sepehr
(2009-12-31 ساعت 21:54)fisho نوشته:  سلام دوستان.من جزقبول شدگان 2010 وشماره کمتر از 634 هستم.9سال پیش با پاس جعلی رفتم زاپن که از انجا برم کانادا ولی درفرودگاه دستگیر شدم و13 روز تا امدن مدارکم از ایران درفرودگاه بازداشت بودم.دادگاهی نشدم.در فرم اول درجواب این سوال که ایا تا به حال درجایی دستگیریابازداشت شده اید جواب دادم بله وجریان را نوشتم.مدارک اولیه کمی نقص داشتندوتاکنون به مصاحبه دعوت نشدم سربازی رفتم و.اداری بودم ولی کار دولتی نداشتم.نگران ان قضیه 13روزفرودگاهم ایا ردم نمیکنند ایا شانسی هست چون 8سال پیش بوده.ازنگرانی وشب نخوابی رهایم کنید.ضمناتحصیلات عالی دارم.متشکرم

fisho عزیز به نظر من چون همه چیز را گفتید و همچنین دادگاهی نشدید و 9 سال از اون ماجرا گذشته مشکلی پیش نمیاد . بهر حال سایر دوستان صاحب نظر اگه نظر بدند می تونیم به یک جمع بندی خوبی برسیم.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان