کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2010
(2009-12-31 ساعت 21:54)fisho نوشته:  سلام دوستان.من جزقبول شدگان 2010 وشماره کمتر از 634 هستم.9سال پیش با پاس جعلی رفتم زاپن که از انجا برم کانادا ولی درفرودگاه دستگیر شدم و13 روز تا امدن مدارکم از ایران درفرودگاه بازداشت بودم.دادگاهی نشدم.در فرم اول درجواب این سوال که ایا تا به حال درجایی دستگیریابازداشت شده اید جواب دادم بله وجریان را نوشتم.مدارک اولیه کمی نقص داشتندوتاکنون به مصاحبه دعوت نشدم سربازی رفتم و.اداری بودم ولی کار دولتی نداشتم.نگران ان قضیه 13روزفرودگاهم ایا ردم نمیکنند ایا شانسی هست چون 8سال پیش بوده.ازنگرانی وشب نخوابی رهایم کنید.ضمناتحصیلات عالی دارم.متشکرم
fisho جان شما مدارک رو کی فرستادی؟ اگه آگوست و یا قبل از اون فرستادی باید از طریق ای میل پیگیری کنی چون تا بحال باید جواب می دادند.
تشکر کنندگان: maryam5 ، SH1A2R3
(2010-01-01 ساعت 02:38)drkamrani1 نوشته:  
(2009-12-31 ساعت 21:54)fisho نوشته:  سلام دوستان.من جزقبول شدگان 2010 وشماره کمتر از 634 هستم.9سال پیش با پاس جعلی رفتم زاپن که از انجا برم کانادا ولی درفرودگاه دستگیر شدم و13 روز تا امدن مدارکم از ایران درفرودگاه بازداشت بودم.دادگاهی نشدم.در فرم اول درجواب این سوال که ایا تا به حال درجایی دستگیریابازداشت شده اید جواب دادم بله وجریان را نوشتم.مدارک اولیه کمی نقص داشتندوتاکنون به مصاحبه دعوت نشدم سربازی رفتم و.اداری بودم ولی کار دولتی نداشتم.نگران ان قضیه 13روزفرودگاهم ایا ردم نمیکنند ایا شانسی هست چون 8سال پیش بوده.ازنگرانی وشب نخوابی رهایم کنید.ضمناتحصیلات عالی دارم.متشکرم
fisho جان شما مدارک رو کی فرستادی؟ اگه آگوست و یا قبل از اون فرستادی باید از طریق ای میل پیگیری کنی چون تا بحال باید جواب می دادند.

بعداز تهیه وترجمه مدارک درخواستی جدید فرمهای جدید نهایتا 20 دسامبر10 روز پیش بدستشون رسید نگرانی طولانی شدن ارسال مدارک مجددم وهم ان جوابی که دادم برای ان قضیه 13 روز نحس.این کارم راخراب نمیکنه؟ممنون همه دوستان بامرام
تشکر کنندگان: Ali Sepehr
fisho عزیز مدارک شما در هر صورت بعد از بررسی به سفارت فرستاده میشه و شما تا قبل از مصاحبه از چیزی باخبر نمیشوید فقط ممکنه زمان بیشتری لازم داشته باشند برای بررسی پرونده ی شما....هیچکسی به طور دقیق نمیتونه بگه که در نهایت چی میشه ولی بعید به نظر میاد که با کیستون موافقت نشه.....با توجه به تحصیلات بالا اگه بتونید اسپانسر قوی هم جور کنید فکر نکنم به مشکلی بخورید.....چون مسئله ی بازداشت شما جز مسائل حساسیت برانگیز مثل قتل و مواد مخدر و تجا.وز..و چیزهای شبیه اینها نیست....اگه میخواستند هر بازداشتی رو رد کنند دیگه سوال نمیکردند و توی فرمهاشون قید میشد در صورت داشتن پرونده و نقض قوانین و در نتیجه بازداشت و محکومیت شرایط لازم و ندارید و از همون ابتدا کیس را رد میکردند.....
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: sh-b ، Ashkan78 ، Ali Sepehr ، fisho ، Monica ، kash ، PEYMAN2010
بعداز تهیه وترجمه مدارک درخواستی جدید فرمهای جدید نهایتا 20 دسامبر10 روز پیش بدستشون رسید نگرانی طولانی شدن ارسال مدارک مجددم وهم ان جوابی که دادم برای ان قضیه 13 روز نحس.این کارم راخراب نمیکنه؟ممنون همه دوستان بامرام
تشکر کنندگان:
سلام به همگي دوستان عزيز،
من با خانواده ام در اوايل فوريه در ابوظبي مصاحبه داريم. متاسفانه مصاحبه ما در يک روز پنجشنبه برگزار مي شود و چون روزهاي جمعه و شنبه سفارت تعطيل است براي دريافت ويزا بايد تا روز يکشنبه در دوبي بمانيم و اين درحاليست که جواب کليرنسها آمده باشد. تازه به دليل مدرسه رفتن بچه بايد هر چه سريعتر برگرديم ايران. بنابراين اگر جواب کليرنس ها نيامده باشد و ما از قبل اين موضوع را بدانيم مي توانيم روز جمعه برگرديم ايران. آيا راهي وجود دارد که قبل از انجام مصاحبه، از آمدن و يا نيامدن جواي کليرنس مطلع شويم.
با تشکر از دوستان گرامي
تشکر کنندگان:
(2010-01-03 ساعت 11:13)svi نوشته:  سلام به همگي دوستان عزيز،
من با خانواده ام در اوايل فوريه در ابوظبي مصاحبه داريم. متاسفانه مصاحبه ما در يک روز پنجشنبه برگزار مي شود و چون روزهاي جمعه و شنبه سفارت تعطيل است براي دريافت ويزا بايد تا روز يکشنبه در دوبي بمانيم و اين درحاليست که جواب کليرنسها آمده باشد. تازه به دليل مدرسه رفتن بچه بايد هر چه سريعتر برگرديم ايران. بنابراين اگر جواب کليرنس ها نيامده باشد و ما از قبل اين موضوع را بدانيم مي توانيم روز جمعه برگرديم ايران. آيا راهي وجود دارد که قبل از انجام مصاحبه، از آمدن و يا نيامدن جواي کليرنس مطلع شويم.
با تشکر از دوستان گرامي

متاسفانه خیر
تشکر کنندگان:
با سلام به بزرگوارانی که با راهنمایی مفید شان باعث کمک به هم میهنانشان میشوند
از تاریخ مصاحبه من سه ماه میگذرد البته شغل دولتی دارم
آیا مناسب است ایمیل بزنم
با چه جمله شروع کنم بهتر است
قابل ذکر است که همسر و فرزندانم بعد از مصاحبه و گرفتن ویزا رفتند
و این تنهایی واقعا بسیار سخت میگذرد
از همه که با راهنمایی مفید شان باعث دلگرمی میگردد تشکر میکنم
تشکر کنندگان: payman R ، sam_hash
(2010-01-03 ساعت 15:56)krost نوشته:  با سلام به بزرگوارانی که با راهنمایی مفید شان باعث کمک به هم میهنانشان میشوند
از تاریخ مصاحبه من سه ماه میگذرد البته شغل دولتی دارم
آیا مناسب است ایمیل بزنم
با چه جمله شروع کنم بهتر است
قابل ذکر است که همسر و فرزندانم بعد از مصاحبه و گرفتن ویزا رفتند
و این تنهایی واقعا بسیار سخت میگذرد
از همه که با راهنمایی مفید شان باعث دلگرمی میگردد تشکر میکنم

اگر به شما کليرنس دادند، فقط صبر کنين(با اينکه خيلي سخته) و سايت کنسولي که اونجا مصاحبه داشتين رو چک کنين. برنده اصلي همسرتون بود ديگه؟
به هرحال اميدوارم هرچه زودتر کلير بشين و شما هم به خانوادتون بپيوندين.
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، krost ، ساسان
اصولاکسی از این کلیرانس اطلاع داره که بدونه شامل چه چیزهایی میشود؟این که شخصی سربازی رفته یا کار دولتی داشته باشه کلیرانس بهش میخوره یعنی چی؟مگه تو ایران سربازی میلیه یا رفتنش خلافه اینها تو کلیرنس چی را تحقیق میکنند؟یا اینکه تو کشورهای جهان سومی مثل ایران تخلف یا بازداشتی اینقدرپدیده نایابیست که بایستی موراازماست بکشندبیرون که متقاضی مجبوربشه ردشدن ازچراغ قرمزش راقیدکند-این کلیرانس شامل چه چیزهایی میشود؟ممنون شما
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Ashkan78
کلا هیچ کس از روند دقیق FBI چک اطلاعی نداره.............ولی چیزی که مشخصه اینه که شامل همه میشه...منتهی کسانی که به قول شما سربازی رفته اند و کار دولتی داشته اند مرحله ی کارشون بیشتر زمان میبره.....من فکر نمیکنم این چک شامل بازداشتهای داخل ایران بشه چون از کسانی که توی ایران هستند برگه ی پلیس و نمیخواهند اونها خودشون بهتر میدونند که هر جوون ایرانی ممکنه یه بار هم به دلایل بی حجابی و مهمونی و غیره بازداشت شده باشه....
این چک بیشتر به خاطر مشخص شدن عدم وابستگی افراد به گروههای تر.و.ری..ستی.. انجام میشه
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Ashkan78 ، R.F
سایت ابوظبی آپدیت کرد. ما دوباره توش نبودیم. داره 2 ماه میشه!
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: Ashkan78
سايت ابوظبي كه تازه Update كرده يه كم مشكوك مي زنه. اگه ببينيد شماره Case نفر اول رو زده 2009582003. اين شماره خيلي شبيه شماره پرونده لاتاري هست. اگه لاتاري هم نباشه شبيه به شماره پرونده هاي غير لاتاري هم نيست. كسي نظري نداره؟

اگه لاتاري باشه مال 2009 هستش. يعني ...
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان:
اره برای من هم خیلی عجیب بود. فکر کنم می خواد به من این پیغام رو بده که اگه تا 2011 هم کلیر نشدی زیاد غصه نخور!
2010AS3xxx
با سلام آیا مثل من که بیش از سه از مصاحبه گذشته باشد فرد دیگری هم است
آیا اقدام خاصی انجام داده متشکرم
سلام 3 تا سوال دارم
1. اگه بررسی کلیرنس بیشتر از سپتامبر 2010 طول بکشه کیس میپره؟
2. از کسی شنیدم اگر کسی سربازیش سپاه باشه کلیر نمیشه! این حرف صحیحه؟
3. چه شرایطی باعث کلیر نشدن میشه؟
با تشکر
هر آنچه هستیم زاییده افکاریست که داشته ایم

شماره کیس: 18XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:2009-JULY
کنسولگری:آنکارا
تاریخ اعلام کارنت شدن کیس: May-2010
تاریخ دریافت نامه دوم:jun-2010
تاریخ مصاحبه:Jun-2010
تاریخ ورود به آمریکا:Nov- 2010
جمع تقریبی هزینه ها:3.500.000 تومان
تشکر کنندگان: