کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2010
(2009-11-04 ساعت 21:46)babakped نوشته:  سایت آنکارا قسمت کلیرنس رو بازم آپدیت کرده جمعا" سه نفر 2010 ای کلیر شدن تبریک میگم بهشون!

شما هم مثل ما هر دقیقه refresh میکنید سایت آنکارا رو
تشکر کنندگان: babakped ، ساسان
الهام خانوم... از اين ورا؟؟؟

ببينم... شما وقتي Clear شدي شيريني دادي و رفتي؟ كي كوتاه اومد؟

من هنوز Current هم نشدم. اما طبيعت اصفهاني حكم مي كنه از همين الان به فكر در رفتن از شيريني دادن باشم ...

كل قضيه شوخي بود. ويزا گرفتن تو، اونم با Case Number بالايي كه داشتي، بهترين شيريني و قوت قلب بود براي من يكي.

(2009-11-04 ساعت 23:20)elham نوشته:  bah bah kia clear shodan??? pas shirini chi mishe ???fek nakonin haminjoori kootah miam ...bayad shirini bedid oomadid america.....Big Grin
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان:
Big Grin
من روز مصاحبه ویزا گرفتم. منتظر کلیرنس نبودم.
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
الهام عزيز شايد تكراري باشه
لطفا از اطلاعات خودتون در مورد اينكه چه عواملي باعث كليرنس خوردن به كيسي مي شه بفرمائيد.
مثلا سفر خارج از كشور - خدمت سربازي - شغل - مدرك تحصيلي و . . .
تجربه شکست خیلی بهتر از حسرت خوردن از دست دادن یه موقعیت هستش

نشویل - تنسی : جایی که من زندگی‌ می‌کنم ، شهری کوچک ، با هزینه‌های متوسط ، وضعیت کار بد نیست 
تشکر کنندگان:
اولا شوهرت كه منتظر موند تا Clear بشه.

بعدشم... يه ضرب ويزا گرفتن شيريني نداره؟؟؟؟ قبول دارم كه نداره! شام داره!!!!

مگه پام نرسه آمريكا.

(2009-11-05 ساعت 10:16)elham نوشته:  Big Grin
من روز مصاحبه ویزا گرفتم. منتظر کلیرنس نبودم.
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان ما هم کلیر شدیم!
حتی از یکماه هم که خودشون گفته بودن زودتر شد!
شماره کیس: 2010AS5000
تاریخ دریافت نامه قبولی: May/2009
کنسولگری : Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : 2nd June/2009
تاریخ کارنت شدن کیس: sep/2009
تاریخ دریافت نامه دوم: 1st oct
تاریخ مصاحبه: 21Oct 2009
تاریخ دریافت کلیرنس:6Nov , 2009
تاریخ دریافت ویزا: 14Nov , 2009
ورود به آمریکا: 14feb , 2010
تشکر کنندگان: seravin ، merdax ، mohsen324 ، sh-b ، Laya2010 ، ALIREZA205 ، reza22 ، parsa ، kash ، mary joon ، Monica ، Ashkan.R ، Borqa3 ، R.F ، N.D ، meweadl
(2009-11-06 ساعت 20:41)babakped نوشته:  سلام
دوستان ما هم کلیر شدیم!

سلام

اي ول... تبريكات..... ديدين گفتم زودتر از يه ماه كلير ميشين!!! Big Grin (يه رجوع بكنين به پيغام خصوصي هام!)

تا جايي كه يادم مياد شما از اون برگه سفيدها كه توش سوال داشت نگرفته بودين! به نظرتون ما كه گرفته بوديم يعني پروسه مون طولاني تر ميشه؟! Sad
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
تشکر کنندگان: babakped
(2009-11-07 ساعت 12:53)Monica نوشته:  
(2009-11-06 ساعت 20:41)babakped نوشته:  سلام
دوستان ما هم کلیر شدیم!

سلام

اي ول... تبريكات..... ديدين گفتم زودتر از يه ماه كلير ميشين!!! Big Grin (يه رجوع بكنين به پيغام خصوصي هام!)

تا جايي كه يادم مياد شما از اون برگه سفيدها كه توش سوال داشت نگرفته بودين! به نظرتون ما كه گرفته بوديم يعني پروسه مون طولاني تر ميشه؟! Sad

سلام
خیلی ممنون از شما و تک تک همه دوستان.
فکر کنم کسانی هم که برگه چند سوالی رو گرفتند و زود پاسخ فرستادن خیلی زود کلیر بشن . ما هم دعا میکنیم کار شما سریعتر انجام بشه.
تشکر کنندگان: Monica ، R.F
الهام شيريني ديگه از كسي مطالبه نمي كني؟

(2009-11-07 ساعت 12:59)elham نوشته:  tabrik migammmmmmmm ..welcome to AMERICA 
تشکر کنندگان:
(2009-11-07 ساعت 01:28)alirezasf نوشته:  تبریک
آرزوی بهترین ها برای شما
======================هرگز نشه فراموش، فونت انگلیسی خاموش ==============
tabrik ,arezooye behtarinha baraye shomaSmile

با اینکه واقعا سخته ولی چشم Big Grin
تشکر کنندگان:
immigrant visa applicants may be required to go through an administrative process based upon their biographical and background information. While most administrative procedures occur prior to the final immigrant visa interview, in some instances additional processing may be required after the interview. Administrative processes are completed within six months or more
تا جایی که من از متن بالا و سایت سفارت فهمیدم babakped در روز مصاحبه کلیرنسشون نیومده بوده و آفیسر نیازی به تحقیق بیشتر در کیسشون ندیده پس تا کلیرنشسون آمده برای دریافت ویزا کیس نامبرشون اعلام شده. اما اونایی که ازشون CV میخوان و برگه سفید میگیرن .احتمالا آفیسر نیاز به تحقیق اضافی در پرونه احساس کرده و برای همین شاید بیشتر طول بکشه پروسه کلیرنشسون .خدا میدونه این additional processing چی هست .
به امید کلیرنس سریع برای همه

تشکر کنندگان: seravin ، merdax
سلام من دو روز پیش از آنکارا برگشتم مصاحبه به خوبی برگزار شد منتظرم.

مرع زیرک چون به دام افتد تحمل بایدش

شماره کیس: 2010AS000001XX
تاریخ دریافت نامه قبولی:may29
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:JUNE-2009 اوایل
تاریخ کارنت شدن کیس:OCT-2009
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:2NOV-2009
تاریخ دریافت کلیرنس:
تشکر کنندگان: sh-b ، merdax ، mohsen324 ، ALIREZA205 ، reza22 ، meweadl
(2009-11-08 ساعت 16:40)ALIREZA205 نوشته:  immigrant visa applicants may be required to go through an administrative process based upon their biographical and background information. While most administrative procedures occur prior to the final immigrant visa interview, in some instances additional processing may be required after the interview. Administrative processes are completed within six months or more
تا جایی که من از متن بالا و سایت سفارت فهمیدم babakped در روز مصاحبه کلیرنسشون نیومده بوده و آفیسر نیازی به تحقیق بیشتر در کیسشون ندیده پس تا کلیرنشسون آمده برای دریافت ویزا کیس نامبرشون اعلام شده. اما اونایی که ازشون CV میخوان و برگه سفید میگیرن .احتمالا آفیسر نیاز به تحقیق اضافی در پرونه احساس کرده و برای همین شاید بیشتر طول بکشه پروسه کلیرنشسون .خدا میدونه این additional processing چی هست .

بلی و در هر حال همونطوریکه تو سایت سفارت آنکارا نوشته کامل و دقیق بودن فرمها خصوصا" فرم 230 قسمت اول و دوم میتونه موجب تسریع پروسه بشه :

Administrative Processes: Most applicants from Iran require some type of administrative process before traveling to the U.S. Every attempt is made to obtain the proper administrative process before the interview. By filling out Forms DS-230 Part I and II accurately and completely, the process will be quicker. The applicant’s entire employment history is needed, not just the past ten years. Responses such as "retired" or "self-employed" without an explanation of where the applicant worked will lead to delays in visa issuance. In addition, dates of every trip (not just the year) to the United States must be provided, not just the last three trips. If the applicant has stayed more than six months in the U.S. on a tourist visa, the applicant must bring to the interview copies of letters from DHS granting a visa extension. Administrative processes are completed within six months or more and our office does not have any control over them.

ترجمه هم در همین سایت بود گذاشتم

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

تشکر کنندگان:
(2009-11-08 ساعت 21:15)پوری نوشته:  سلام من دو روز پیش از آنکارا برگشتم مصاحبه به خوبی برگزار شد منتظرم.

مرع زیرک چون به دام افتد تحمل بایدش

شماره کیس: 2010AS000001XX
تاریخ دریافت نامه قبولی:may29
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:JUNE-2009 اوایل
تاریخ کارنت شدن کیس:OCT-2009
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:2NOV-2009
تاریخ دریافت کلیرنس:

میشه لطف کنید بگید آیا برگه سفید هم به شما دادند ؟ آیا رزومه هم ازتون خواستند ؟

تشکر کنندگان:
(2009-11-08 ساعت 22:27)babakped نوشته:  
(2009-11-08 ساعت 16:40)ALIREZA205 نوشته:  immigrant visa applicants may be required to go through an administrative process based upon their biographical and background information. While most administrative procedures occur prior to the final immigrant visa interview, in some instances additional processing may be required after the interview. Administrative processes are completed within six months or more

بلی و در هر حال همونطوریکه تو سایت سفارت آنکارا نوشته کامل و دقیق بودن فرمها خصوصا" فرم 230 قسمت اول و دوم میتونه موجب تسریع پروسه بشه :

Administrative Processes: Most applicants from Iran require some type of administrative process before traveling to the U.S. Every attempt is made to obtain the proper administrative process before the interview. By filling out Forms DS-230 Part I and II accurately and completely, the process will be quicker. The applicant’s entire employment history is needed, not just the past ten years. Responses such as "retired" or "self-employed" without an explanation of where the applicant worked will lead to delays in visa issuance. In addition, dates of every trip (not just the year) to the United States must be provided, not just the last three trips. If the applicant has stayed more than six months in the U.S. on a tourist visa, the applicant must bring to the interview copies of letters from DHS granting a visa extension. Administrative processes are completed within six months or more and our office does not have any control over them.

ترجمه هم در همین سایت بود گذاشتم

حالا همگي با هم انرژي منفي بفرستين!!! حداقل بذارين ثابت بشه كه اين برگه ها در طولاني شدن پروسه كليرنس موثر هستن بعد در موردش بحث كنين!!!

يه جورايي بايد بگم خيلي بي انصافين.... Sad
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان