کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2010
(2009-11-16 ساعت 16:26)پوری نوشته:  آقا کسی میدونه چه خبره ؟

امروز 16 نوامبر که سایت آپدیت شده کلیر ها از 7 نفر شدن 4 نفر یعنی چی ؟ اصلا معلوم چه خبره ؟

قبلیا رفتن ویزاشون رو گرفتن اونا هم از لیست پاکشون کردن
شماره کیس: 2010AS5000
نامه اول: May-2009
کنسولگری:ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: May 2009
ارسال مدارک: October 2009
تاریخ کارنت شدن کیس: August 2009
تاریخ دریافت نامه دوم: October 2009
تاریخ مصاحبه: 27th October
تاریخ دریافت کلیرنس: 20th November
تشکر کنندگان: alirezasf ، Monica
امروز هم اپدیت کرد ولی لاتاری توش نیست
http://turkey.usembassy.gov/immigrant_security.html
تشکر کنندگان: Monica
نگوووووووووووووووووووووووووووو.........

من دارم رواني ميشم!!!!
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
تشکر کنندگان:
(2009-11-18 ساعت 17:01)Monica نوشته:  نگوووووووووووووووووووووووووووو.........

من دارم رواني ميشم!!!!

مونیکا خانم اصلا نگران نباشید. شما خانم خوب و محترمی هستید که با حوصله به همه سوالات دوستان لاتاری پاسخ میدید. من مطمئنم که شما به خاطر خوبیهاتون حتما ویزاتونو میگیرید. ما همگی دعا میکنیم.
تشکر کنندگان: sh-b ، Monica
(2009-11-14 ساعت 11:47)reignoffear18 نوشته:  سلام ,یه سوال دارم . کسایی بودن که کلیرنسشون هیچوقت دریافت نکرده باشن؟ اخه ما که شماره بالایم شاید یکی دو ماه آخر وقت مصاحبه بهمون برسه .. یهو دیدی وقت نکردن به کلیرنس ما برسن رفتیم september2010 o و دیگه هیچی :|

من خانواده ای رو می شناختم که جواب کلیرنسشون در ماه مهر اومد دقیقاً دقیقه 90 و مصاحبشون هم در مرداد ماه بود یک خانواده 4 نفره بودند به نظر من اگر کارتون نمی خواست درست بشه اصلاً برنده هم نمی شدیدRolleyes
شماره کیس: 2010AS00009XXX
ت. دریافت نامه قبولی: 2009,JUNE, 28
کنسولگری: Ankara
ت. ارسال فرمهای اول: JULY,11, 2009
ت. کارنت شدن کیس: VISA BULLETIN FEBRUARY 2009
ت. دریافت نامه دوم: DECEMBER 23
ت. مصاحبه:FEBRUARY
ت. دریافت کلیرنس: بعد از 35 روز
ت. دريافت ويزا: 14 اپریل
Tongue نامه تمام
تشکر کنندگان: reignoffear18
بچه ها ما کلیر شدیم Smile
سایت آپدیت شده
http://turkey.usembassy.gov/immigrant_security.html
مونیکا جون یه شماره 5000 دیگه هم هست امیدوارم خودتون باشید
eyyyyyyyyyyyyyyyyyyy khuda , yani mishe clearance ma ham biyadddddddddddddd..in officere goft aksare case ha zire 1 mah clear mishan .
================================
ای خدا یعنی میشه کلیرنس ما هم بیاد این آفیسره گفت اکثر کیس ها زیر یک ماه کلیر میشن

تشکر کنندگان:
بچه ها 2010 چقدر زود جا زدید................
برای اینکه روحیتون و به دست بیارید پیشنهاد میکنم روزی یک بار تاپیک کلیرنس 2009 رو با دقت بخونید مخصوصا صفحه های آخرشو.......
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: Hamid55 ، Ashkan78 ، merdax ، sh-b ، mary joon ، farzad24 ، Monica
با سلام
کلرینس من هم دقیقا پس از 30 روز آمد و جا دارد از همه دوستان مهاجر سرا تشکر کنم که اگر راهنمایی های آنها نبود طی این مراحل بسیار مشکل بود.
به امید موفقیت همه دوستان
من مي خوام گريه كنم!!!!!

مال ما هنوز نيومده!!!! از ديروز تا حالا همه اش مدام دارم مي خورم توي در وديوار، خون جلوي چشممو گرفته!... چي ميشد يكي اين اسم ما رو هم ميزد تو اين ليست؟! از ديشب تا حالا دارم حرص مي خورم...! Sad

(خدا ديگه داره زيادي صبر منو امتحان ميكنه!!!!)
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
تشکر کنندگان:
ببين اگه قول بدي به من شيريني بدي مياد...

شوخي كردم... توي فكر شما و همه بچه هاي ديگه هستم. اصلا Case خودم فراموشم شده... اينو جدي مي گم.

(2009-11-21 ساعت 16:22)Monica نوشته:  من مي خوام گريه كنم!!!!!

مال ما هنوز نيومده!!!! از ديروز تا حالا همه اش مدام دارم مي خورم توي در وديوار... بابا يكي اين اسم ما رو هم ميزد تو اين ليست، از ديشب تا حالا دارم حرص مي خورم...! Sad

(خدا ديگه داره زيادي صبر منو امتحان ميكنه!!!!)
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
من رفته بودم پيشواز كليرنس، حتي ديشب يه دونه ويتامين ميوه اي شيرين هم به سوزي دادم كه خدا قبول كنه! اما ظاهرا خدا دعاي همسترها (سوزي همسترمه!) رو نميشنوه! شايدم اون با اون طرز خوردنش (دولپي!) اصلا يادش رفت دعا كنه!

از ديروز تا حالا با اين سفارتي ها قهر كردم... ديگه نميرم سايتشون رو چك كنم ... حالا بهشون نشون ميدم با كي طرفن! Big Grin
.
.
تشکر کنندگان: ALIREZA205 ، MajidShirzadeh ، Laya2010 ، R.F ، shabnam286
بلاخره رفتيم مصاحبه كل ان دقيفا براي دو نفر 73 ثانيه طول كشيد كه نزديك به 5/1 ميليون تومان پول داديم!!!!!حدود 2 كيلو مدارك ترجمه شده و اصل و تائيد شده و.....باخود برديم كه اصلا حتي نيم نگاهي هم نكرد!فقط گفت قسم بخوريد ما هم خورديم به چي خدا عالم است بعد هم يك ورقه ابي رنگ از لاي درز شيشه داد بيرون و گفت همه چي ان تو نوشته شده و خدا حافظ !! توي ورقه فقط نوشته شده پاسپورت از ورقه سفيد رنگي كه دوستان مي گويند روح ما خبر ندارد و اصلا در دست كسي نديديم ضاهرا بايد منتظر جواب FBI باشيم حالا چطوري مي خواخند سوابق ما را چك كنند انهم در ايران !!!با عرض معذرت بنظر كمي احمقانه مي ايد در هر حال در جدول كليرنس سفارت جلوي اسم يكنفر هست كه يكي از همراهانش مشكل داردبا زدن ستاره در جلوي اسمش مشخص شده است!!! خدا كند حراست اداره ما بي لطفي نكند و گزارش نيامدن به نماز جماعت را به انها ندهد!!!
تشکر کنندگان: sh-b ، meweadl ، ShoMpeT ، esmail ، Borqa3 ، Monica ، Laya2010 ، reza22 ، honareirani ، Hashem ، Ashkan78 ، Ali Sepehr ، sam_hash
emamis عزیز سلام
خوشحالم که بی مشکل مصاحبه شدین. کاش تو تاپیک مصاحبه برامون بیشتر می نوشتین که کجا مصاحبه داشتین و چطور گذشت که البته مثل این که خیلی ساده بوده خدا رو شکر.
مونیکا جان کمی صبور باش
جای ما بودی چه می کردی دختر؟
کیلیرنس شما هم به زودی میاد. نگران نباش.
برای تمام دوستانمون که مثل من براشون پروسه کلیرنس جای سوال داشت در این متن توضیحات کاملی در مورد علت های کلیرنس و اینکه چه مواردی در کلیرنس یک فرد مورد بررسی قرار می گیره، توضیح داده شده. و منطقاً هرچقدر تعداد موارد شامل کلیر شدن بیشتر باشه پروسه بیشتر طول می کشه. ولی اصولاً زمانش با خدا ،بعد آقا اوباما، بعد حاج آقا FBI ،بعد اون افسر تنبلی که نشسته پشت کامپیوتر قر میزنه و بعد درست ارسال کردن اطلاعات و تکمیل بودن مدارکتونه.

Q: What kind of inquiries will the FBI make into my background

A: Credit and criminal history checks will be conducted on all applicants. For a Top Secret security clearance, the background investigation includes additional record checks which can verify citizenship for the applicant and family members, verification of birth, education, employment history, and military history. Additionally, interviews will be conducted of persons who know the candidate, and of any spouse divorced within the past ten years. Additional interviews will be conducted, as needed, to resolve any inconsistencies. Residences will be confirmed, neighbors interviewed, and public records queried for information about bankruptcies, divorces, and criminal or civil litigation. The background investigation may be expanded if an applicant has resided abroad, or has a history of mental disorders, or drug or alcohol abuse. A personal interview will be conducted of the candidate.

منبع
[font=Courier]Don't dream your life, Live your dream[/font]
تشکر کنندگان: maryam5 ، MajidShirzadeh ، Hashem

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان