کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفرنامه و تجربه مصاحبه در ابوظبی
(2009-12-14 ساعت 14:08)riahi نوشته:  شماره کیس: 2010AS000004XX
تاریخ دریافت نامه قبولی:28may2009
کنسولگری:Abu Dhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:26June, 2009
تاریخ کارنت شدن کیس:15August2009
تاریخ دریافت نامه دوم:20November2009
تاریخ مصاحبهBig Grinecember2009
تاریخ دریافت ویزا: روز مصاحبهDecember2009
تاریخ دریافت کلیرنس:بدون کلیرنس
جمع تقریبی هزینه ها: پنج ملیون تومان برای 3 نفر شامل تمام هزینه ها
-------------------------------------------------------------------------------
ضمن تشکر فراوان از Nariman,من،همسر و فرزند هفت ماهمون تجربه کاملا" مشابه ایشان را داشتیم. ما هم ماشین اجاره کردیم و 9 روز دبی و ابوظبی بودیم.منهای روز مصاحبه هر روز مشغول تفریح و ساحل و دریا بودیم.همانطور که ایشان اشاره کردند کارها خیلی راحت تر از اونی که تصور کنید پیش میره ،پس کاملا" ریلکس باشین. ما مسیر مشابه ایشون را رفتیم
و همانروز ویزامون را گرفتیم. همه چه در کلینیک و چه در سفارت با نهایت احترام و مهربانی رفتار کردند و خیلی روزهای خوبی را پشت سر گذاشتیم. تنها نکته ای که جای یادآوری داره، مطالعه دقیق فرمهائی که پر کردید و ارسال کردید پیش از ورود به سفارت هست. هنگام ورود کیفها رو چک می کنند مراقب باشید اشیاء تیز و مشکوک و حتی باتری به همراه نداشته باشید و موبایلتان را خاموش کنید.به سؤالاتی که ازتون میکنند دقت کنید و مشابه آنچه در فرمها پر کرده اید با نهایت آرامش پاسخ دهید،خیلی راحت ویزای ایالات متحده در دستتان خواهد بود. امیدوارم همه دوستان موفق باشند.

ممنون از اطلاعات خوبی که در اختیارمون گذاشتین. من هم مثل شما یه بچه کوچیک یکساله دارم. آیا از بچه هم تست مدیکال می گیرند یا نه؟ سوال دوم اینکه توی سفارت وقتی وسایلمونو می گیرند نمیذارن کالسکه بچه یا سایر چیزایی که یه وقت برای بچه لازم میشه ببریم تو؟ اونجا محلی برای انجام کارای بچه هست اگر زیاد منتظر شیم؟خیلی ممنون میشم اطلاعاتتونو در اختیار من قرار بدین.Smile
(2009-12-08 ساعت 13:46)payam_prz نوشته:  
(2009-12-08 ساعت 13:38)payman R نوشته:  سلام دوستان،

می‌خواستم بدونم اگر تا روز مصاحبه نامهٔ دوم به دستمون نرسه آیا ممکن برامون مشکلی‌ پیش بید؟

من هرچرقدر به kcc میل میزنم جواب اشتباه میده و بجای نامهٔ دوم تاریخ مصاحبرو آعلام می‌کنه.

آره دوست عزیز KCC فقط تاریخ را میدونه و ساعت مصاحبه با سفارته.... شما نمونه های نامه دوم در سایت را مطالعه بفرمایید و مدارک را ارسال کنید و روز مصاحبه ساعت 8 صبح دم در سفرت باشید.
موفق باشید و با دست پر برگردید.
مگه برای ابوظبی هم باید از قبل مدارکو بفرستیم؟
(2009-11-21 ساعت 14:55)Ashkan78 نوشته:  مژده خانم...

ممنون از اطلاعات خوبي كه دادي.

مگه شما رو پاي كيوسك صدا نكردن؟ چطور تونستي ببيني رو ميز خانومه چي هست؟ من از الان استرس گرفتم.

يادمه توي مدرسه وقتي ورقه امتحاني خودم رو روي ميز معلم مي ديدم سنگ كوب مي كردم. حالا حساب كن فرم ها رو روي ميز اون خانومه ...

راستي خود ابوظبي چه جور شهري بود؟ من با توجه به اين كه توي شارجه محل اقامت رايگان دارم، مي خوام يك صبح تا ظهر برم دبي واسه آزمايشات... بعدشم واسه مصاحبه يك شب هتل تو ابوظبي بگيرم كه هم گشت و گذار كنم و هم صبح روز مصاحبه سر حال و بي استرس برم سفارت.

البته حالا كو تا من Current بشم.

(2009-11-20 ساعت 23:36)mojdeh نوشته:  با سلام به همه دوستان عزیز. من و خانواده ام هم همین سه روز پیش مصاحبه شدیم و با ویزای ما موافقت شد. البته به ما هم اف بی آی چک خورد. ولی اینقدر همه چیز به خوبی و بی دردسر پیش رفت که هنوز باورم نمیشه. ما هم تست پزشکی رو در پلی کلینیک انجام دادیم. ولی برخلاف این که شنیده بودیم بچه های زیر 15 سال باید چهار روز کاری برای نتیجه تست منتظر بمونن همون روز نتیجه تست هر چهار نفر رو دریافت کردیم و مجبور شدیم بیخودی پنج روز توی دوبی معطل بمونیم. روز مصاحبه هم با خانم ملیکا رفتیم ابوظبی وبعد از ظهر هم با ایشون برگشتیم.
بقیه مراحل مربوط به مصاحبه درست همون طوری بود که دوستان گفتند. فقط مامور که یک خانم شوخ و خوش اخلاق بود، خیلی از مدارکی رو که ما آماده کرده بودیم اصلا از ما نخواست. ختی در مورد اشتباهی که برای تاریخ تولد پیش اومده بود هم جیزی نگفت.جالبتر اینکه من به توصیه خودشون فرمهای سری اول رو دو بار براشون پست کرده بودم، ولی اون چیزی که روی میزش بود اولین ارسال من بود. من هم دیگه خیلی پاپی قضیه نشدم. فقط هر چهار نفرمون سعی کردیم به سوالاتش خیلی کوتاه و جامع جواب بدیم.
البته به غیر از ما ایرانیهای زیادی بودند که برای ویزای مهاجرت اومده بودند ، ولی در کتگوری لاتاری فقط یک زن وشوهر بودند به اسم خانم مریم و آقای مسعود که مصاحبه شون بعد از ما افتاد و نفهمیدم ویزا رو گرفتند یا نه.
مریم جان میدونم که مهاجرسرا رو میخونی، گرچه نمیتونی پیام ارسال کنی. امیدوارم که شما هم با شادی و موفقیت از اون در بیرون اومده باشید.
به هر حال برای همه دوستان دیگه هم همین آرزو رو دارم و تنها چیزی که میتونم بگم اینه که امیدوار باشید.
من تا حالا دو سه باری رفتم ابوظبی. شهر قشنگیه . اکثرا با ساختمونای بلند. زیاد جمعیت تو خیابوناش نمی بینی آخه مث دبی توریستی نیست. یه مرکز خرید بزرگ نزدیک ساحلش داره که اسمش مارینا مال هستش.جای قشنگیه و اکثر برندهای معروفو داره و فوت کورتش هم خوبه. دوستانی که مجبورند یکی دو روزی اونجا باشند به اینجا سر بزنین. بقیه جاهاش شبیه دبیه... زیاد فرقی نداره... کنار ساحلس هم قشنگه... جای سرسبز واسه نشستن داره...توی این فصل خوبه هوا خیلی...Cool
تشکر کنندگان:
کیس نامبر : 2010AS9000
مصاحبه : January 2010 ابوظبی
کلیرنس : 53 روز بعد
دریافت ویزا :May 2010
پرواز : Oct 2010
تشکر کنندگان:
سلام
من دوشنبه مصاحبه داشتم و اف بی آی چک خوردم. همه چی خیلی راحت بود فقط به نظر می رسه به خاطر شغل دولتی برگه آبی گرفتم. آفیسر گفت گرفتن برگه آبی خیلی نرمال هستش و جای نگرانی نیست ولی پروسه ای هست که باید طی بشه و بین چند روز تا چندین ماه ممکنه طول بکشه . مدارکم هم کامل بود. و البته گفت من شانس زیادی دارم که زود شمارم بیاد روی سایت
نکاتی که من به نظرم می رسه:
1- من خیلی دنبال پلی کلینیک گشتم. آدرس دقیقش اینه:
دبی-دیره-روبروی بانک اسلامی دبی -طبقه فوقانی داروخانه ابن سینا
2- من چون هنوز دانشجوی ارشد هستم مدرک لیسانسم دست دانشگاه بود و آفیسر حتی گواهی اشتغال به تحصیل دوره ارشد را هم از من نگرفت و نگاه هم نکرد فقط گواهینامه دیپلم و پیش دانشگاهی
3- هوای ابوظبی خیلی قابل پیش بینی نیست چتر همراهتون باشه که مثل من موش آب کشیده نشین...اگه بدونید من با چه سر و وضعی رفتم مصاحبه!Wink
4- من 26 سالمه و 2 تا واکسن به من زدن. یکی واکسن سیاه سرفه و یکی هم واکسن سرطان دهانه رحم. هزینه مدیکال:400 درهم جهت آزمایش خون و عکس قفسه سینه +140 درهم واکسن سیاه سرفه +650 درهم واکسن سرطان دهانه رحم
5-قیمت تاکسی که منو به ابوظبی برد 550 درهم بود(رفت و برگشت)
6- توی نامه دوم نوشته هزینه سفارت 2795 درهم هست اما از من 2869 درهم گرفتن. خلاصه پول به اندازه کافی همراهتون باشه

از صمیم قلب امیدوارم همه مصاحبه خوبی داشته باشید و سریع ویزا بگیرید
(2009-12-16 ساعت 07:41)matinam نوشته:  مگه برای ابوظبی هم باید از قبل مدارکو بفرستیم؟

نه لازم نیست. فقط روز مصاحبه همه مدارک همراهتون باشه
(2009-12-06 ساعت 12:31)masih نوشته:  [size=mediumسلام به همگی
از همه ی دوستانی که در ابوظبی مصاحبه داشتن مثل faramarz--darya--mojdeh--arta--nariman و بقیه دوستان خواهش می کنم یه کم بیشتر از سفرشون بگن مثل شماره تلفن لیدر ها واسه رفتن به ابوظبی مثل ملیکا و ارژنگ یه کم در مورد پرواز دبی وهتل و ادرس ها و پولی که باید با خودمون ببریم باید دلار باشه یا درهم و.........
ممنون[/size]

با اجازه بزرگان من در مورد خودم جواب میدم
ببینید اونجا قیمت های مختلفی برای رفتن به ابوظبی میگن و راههای مختلفی هم هست
مثلا
با اتوبوس: اصلا توصیه نمی کنم ممکنه دیر برسید من یه مورد اونجا خودم دیدم...چون بارون میومد مسیر 1:30 رو 3 ساعته اومده بودن
با هایس: اگه چند نفر بشید گمونم ارزون تر و بهتر از بقیه است
تاکسی: همه قیمتی میندازن از 400 تا ما شنیدیم تا 650
پرواز من از اصفهان به دبی بود با تور کامل و با هواپیمایی کیش ایر که از اصفهان سه شنبه ها و جمعه ها به دبی پرواز هست. هتل هم 4 ستاره بود و من راضی بودم هزینه کلش را هم به محض اطلاع بهتون میگم (خودم پول ندادم نمی دونم چقدر شده)
اینجا دلار بخرید و با خودتون ببرید و زیاد هم ببرید هزینه ها متغیر هست نمیشه یه رقم ثابت را گفت...بالاخره حساب سوغاتی و اینا را هم بکنید Tongue البته من فکر میکنم نفری تقریبا هزار دلار خرج مدیکال و مصاحبه بشه..اونجا به راحتی پولتون را چنج میکنید ..توی فروشگاه هم اکثرا ازتون هم دلار هم درهم قبول میکنند و توی سفارت و پلی کلینیک من درهم دادم
The secret to a rich life is to have more beginnings than endings
تشکر کنندگان: REZAX ، esmail ، sh-b ، hamed_gh ، homeless ، masih ، fairwall ، mohsen324 ، honareirani ، star4631 ، farzad101 ، f.o ، maryam89 ، javan134 ، sami123 ، feidom30 ، r.bazargan
maryamjay عزيز
اطلاعاتي كه داده بودي بسيار مفيد بود لطفا به اين سوالات هم پاسخ دهيد
شما چند روز پيش از مصاحبه رفتيد مديكال؟
تور شما چند روزه بود؟
مجرد هستيد؟(در مورد واكسن سرطلن دهانه رحم مي پرسم)
تشکر کنندگان:
(2009-12-16 ساعت 13:36)matinam نوشته:  maryamjay عزيز
اطلاعاتي كه داده بودي بسيار مفيد بود لطفا به اين سوالات هم پاسخ دهيد
شما چند روز پيش از مصاحبه رفتيد مديكال؟
تور شما چند روزه بود؟
مجرد هستيد؟(در مورد واكسن سرطلن دهانه رحم مي پرسم)
5 روز قبلش
تور من یک هفته ای بود از سه شنبه تا سه شنبه
بله مجردم
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
به همه دوستانی که مصاحبه رفتن ویزا گرفتن یا در حال کلیر هستن تبریک میگم

یه سوال داشتم ... گویا سفارت آنکارا بعد از مصاحبه یه فرم رزومه میده که میگه پر کنن میل کنن واسشون
از بچه های ابوظبی رفته میخواستم سوال کنم به اونا هم همچین چیزی دادن یا نه ؟
تشکر کنندگان:
(2009-12-16 ساعت 13:59)hamed_gh نوشته:  سلام دوستان
به همه دوستانی که مصاحبه رفتن ویزا گرفتن یا در حال کلیر هستن تبریک میگم

یه سوال داشتم ... گویا سفارت آنکارا بعد از مصاحبه یه فرم رزومه میده که میگه پر کنن میل کنن واسشون
از بچه های ابوظبی رفته میخواستم سوال کنم به اونا هم همچین چیزی دادن یا نه ؟
به من که ندادند ...تا حالا هم از کسانی که ابوظبی رفتن نشنیدم بهشون بدن
تشکر کنندگان: hamed_gh
(2009-12-16 ساعت 02:13)naka_sach نوشته:  
(2009-12-14 ساعت 14:08)riahi نوشته:  شماره کیس: 2010AS000004XX
تاریخ دریافت نامه قبولی:28may2009
کنسولگری:Abu Dhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:26June, 2009
تاریخ کارنت شدن کیس:15August2009
تاریخ دریافت نامه دوم:20November2009
تاریخ مصاحبهBig Grinecember2009
تاریخ دریافت ویزا: روز مصاحبهDecember2009
تاریخ دریافت کلیرنس:بدون کلیرنس
جمع تقریبی هزینه ها: پنج ملیون تومان برای 3 نفر شامل تمام هزینه ها
-------------------------------------------------------------------------------
ضمن تشکر فراوان از Nariman,من،همسر و فرزند هفت ماهمون تجربه کاملا" مشابه ایشان را داشتیم. ما هم ماشین اجاره کردیم و 9 روز دبی و ابوظبی بودیم.منهای روز مصاحبه هر روز مشغول تفریح و ساحل و دریا بودیم.همانطور که ایشان اشاره کردند کارها خیلی راحت تر از اونی که تصور کنید پیش میره ،پس کاملا" ریلکس باشین. ما مسیر مشابه ایشون را رفتیم
و همانروز ویزامون را گرفتیم. همه چه در کلینیک و چه در سفارت با نهایت احترام و مهربانی رفتار کردند و خیلی روزهای خوبی را پشت سر گذاشتیم. تنها نکته ای که جای یادآوری داره، مطالعه دقیق فرمهائی که پر کردید و ارسال کردید پیش از ورود به سفارت هست. هنگام ورود کیفها رو چک می کنند مراقب باشید اشیاء تیز و مشکوک و حتی باتری به همراه نداشته باشید و موبایلتان را خاموش کنید.به سؤالاتی که ازتون میکنند دقت کنید و مشابه آنچه در فرمها پر کرده اید با نهایت آرامش پاسخ دهید،خیلی راحت ویزای ایالات متحده در دستتان خواهد بود. امیدوارم همه دوستان موفق باشند.

ممنون از اطلاعات خوبی که در اختیارمون گذاشتین. من هم مثل شما یه بچه کوچیک یکساله دارم. آیا از بچه هم تست مدیکال می گیرند یا نه؟ سوال دوم اینکه توی سفارت وقتی وسایلمونو می گیرند نمیذارن کالسکه بچه یا سایر چیزایی که یه وقت برای بچه لازم میشه ببریم تو؟ اونجا محلی برای انجام کارای بچه هست اگر زیاد منتظر شیم؟خیلی ممنون میشم اطلاعاتتونو در اختیار من قرار بدین.Smile
(2009-12-08 ساعت 13:46)payam_prz نوشته:  
(2009-12-08 ساعت 13:38)payman R نوشته:  سلام دوستان،

می‌خواستم بدونم اگر تا روز مصاحبه نامهٔ دوم به دستمون نرسه آیا ممکن برامون مشکلی‌ پیش بید؟

من هرچرقدر به kcc میل میزنم جواب اشتباه میده و بجای نامهٔ دوم تاریخ مصاحبرو آعلام می‌کنه.

آره دوست عزیز KCC فقط تاریخ را میدونه و ساعت مصاحبه با سفارته.... شما نمونه های نامه دوم در سایت را مطالعه بفرمایید و مدارک را ارسال کنید و روز مصاحبه ساعت 8 صبح دم در سفرت باشید.
موفق باشید و با دست پر برگردید.
(2009-11-21 ساعت 14:55)Ashkan78 نوشته:  مژده خانم...

ممنون از اطلاعات خوبي كه دادي.

مگه شما رو پاي كيوسك صدا نكردن؟ چطور تونستي ببيني رو ميز خانومه چي هست؟ من از الان استرس گرفتم.

يادمه توي مدرسه وقتي ورقه امتحاني خودم رو روي ميز معلم مي ديدم سنگ كوب مي كردم. حالا حساب كن فرم ها رو روي ميز اون خانومه ...

راستي خود ابوظبي چه جور شهري بود؟ من با توجه به اين كه توي شارجه محل اقامت رايگان دارم، مي خوام يك صبح تا ظهر برم دبي واسه آزمايشات... بعدشم واسه مصاحبه يك شب هتل تو ابوظبي بگيرم كه هم گشت و گذار كنم و هم صبح روز مصاحبه سر حال و بي استرس برم سفارت.

البته حالا كو تا من Current بشم.

(2009-11-20 ساعت 23:36)mojdeh نوشته:  با سلام به همه دوستان عزیز. من و خانواده ام هم همین سه روز پیش مصاحبه شدیم و با ویزای ما موافقت شد. البته به ما هم اف بی آی چک خورد. ولی اینقدر همه چیز به خوبی و بی دردسر پیش رفت که هنوز باورم نمیشه. ما هم تست پزشکی رو در پلی کلینیک انجام دادیم. ولی برخلاف این که شنیده بودیم بچه های زیر 15 سال باید چهار روز کاری برای نتیجه تست منتظر بمونن همون روز نتیجه تست هر چهار نفر رو دریافت کردیم و مجبور شدیم بیخودی پنج روز توی دوبی معطل بمونیم. روز مصاحبه هم با خانم ملیکا رفتیم ابوظبی وبعد از ظهر هم با ایشون برگشتیم.
بقیه مراحل مربوط به مصاحبه درست همون طوری بود که دوستان گفتند. فقط مامور که یک خانم شوخ و خوش اخلاق بود، خیلی از مدارکی رو که ما آماده کرده بودیم اصلا از ما نخواست. ختی در مورد اشتباهی که برای تاریخ تولد پیش اومده بود هم جیزی نگفت.جالبتر اینکه من به توصیه خودشون فرمهای سری اول رو دو بار براشون پست کرده بودم، ولی اون چیزی که روی میزش بود اولین ارسال من بود. من هم دیگه خیلی پاپی قضیه نشدم. فقط هر چهار نفرمون سعی کردیم به سوالاتش خیلی کوتاه و جامع جواب بدیم.
البته به غیر از ما ایرانیهای زیادی بودند که برای ویزای مهاجرت اومده بودند ، ولی در کتگوری لاتاری فقط یک زن وشوهر بودند به اسم خانم مریم و آقای مسعود که مصاحبه شون بعد از ما افتاد و نفهمیدم ویزا رو گرفتند یا نه.
مریم جان میدونم که مهاجرسرا رو میخونی، گرچه نمیتونی پیام ارسال کنی. امیدوارم که شما هم با شادی و موفقیت از اون در بیرون اومده باشید.
به هر حال برای همه دوستان دیگه هم همین آرزو رو دارم و تنها چیزی که میتونم بگم اینه که امیدوار باشید.
من تا حالا دو سه باری رفتم ابوظبی. شهر قشنگیه . اکثرا با ساختمونای بلند. زیاد جمعیت تو خیابوناش نمی بینی آخه مث دبی توریستی نیست. یه مرکز خرید بزرگ نزدیک ساحلش داره که اسمش مارینا مال هستش.جای قشنگیه و اکثر برندهای معروفو داره و فوت کورتش هم خوبه. دوستانی که مجبورند یکی دو روزی اونجا باشند به اینجا سر بزنین. بقیه جاهاش شبیه دبیه... زیاد فرقی نداره... کنار ساحلس هم قشنگه... جای سرسبز واسه نشستن داره...توی این فصل خوبه هوا خیلی...Cool
ممنون از اطلاعات خوبی که در اختیارمون گذاشتین. من هم مثل شما یه بچه کوچیک یکساله دارم. آیا از بچه هم تست مدیکال می گیرند یا نه؟ سوال دوم اینکه توی سفارت وقتی وسایلمونو می گیرند نمیذارن کالسکه بچه یا سایر چیزایی که یه وقت برای بچه لازم میشه ببریم تو؟ اونجا محلی برای انجام کارای بچه هست اگر زیاد منتظر شیم؟خیلی ممنون میشم اطلاعاتتونو در اختیار من قرار بدین.Smile[
با درود
naka_sach
1-کوچولوتون را وزن می کنند و قدش رو اندازه میگیرن و با گوشی معاینه ساده می کنند.فقط 2 الی 3 واکسن بهش میزنن که برای کودکان با توجه به سن انها و کارت واکسنش که ترجمه کردین و پاستور مهر تایید روش زده فرق میکنه
یکی از واکسنها برای ما 150 درهم،دیگری 350 درهم و آخری که فکر میکنم آنفلوانزا بود 500 درهم هزینه داشت.
2-وسایلتون را نمیگیرند فقط کنترل میکنند.منهای وسایل خطرناک و تیز که شامل کالسکه و وسایل بچه نمیشه.البته ما بچه را بغل کردیم و افیسر باهاش مشغول بازی شده بود شاید اینطوری بهتر باشه.
3- ما چون بچه داشتیم کارمون نیم ساعت طول کشید. ضمنا" هم سرویس بهداشتی داخل هست و هم روی پیشخوان نوشیدنی برای پذیرایی.
یک نکته مهم بهتون بگم.
یکی از راحت ترین کارهایی که تو زندگیتون انجام میدین رفتن به سفارت و دریافت ویزا هست البته اگر هر آنچه که هستید نوشته باشید و در پرسش و پاسخ همان را مطرح کنید،پس اصلا" نگران نباشید. همه چیز بی نهایت ساده و حتی شاید فرمالیته هست(البته برای برندگان خوش شانس لاتاری)!!!
تشکر کنندگان: naka_sach ، f.o ، honareirani ، maryam89 ، farzad101
سلام riahi عزيز قيمت واكسنهايي را گفتي براي يك نفره؟
تشکر کنندگان:
خیلی ممنون خانم یا آقای ریاحی عزیز. البته من اگر بچمو بغل کنم تموم سفارتو بهم میریزه از بس که شیطونه!!!!!!!!!!! ترجیح میدم خواب باشه!!!
تشکر کنندگان:
matinam عزیز
من به همه پیشنهاد میکنم که شک نکنید و همینجا واکسنهارو بزنید و از انستیتوپاستور کارت بین المللی واکسن بگیرید که کلی از هزینه هاتون کم میشه.
تزریق واکسن اونجا خیلی گرونه.

maryamjay عزیز
ما هم چنین رزومه ای دریافت نکرده بودیم.!!!
Case Number: 2009AS115XX
تاریخ مصاحبه: ,March 16 , 2009
دریافت ویزا: روز مصاحبه
دریافت کلیرنس همسر : Aug 4, 2009
ورود به آمریکا: Sep 7, 2009
خروج از آمریکا: Nov, 2009 / با دریافت پاس سفید 2 سال
ورود مجدد به امریکا: 2011 , 16, Jul
وقتی چترت " خداست " بگذار باران سرنوشت هر چه میخواهد ببارد.
تشکر کنندگان: Ashkan78
سلام يك سوال
پولي كه سفارت موقع مصاحبه ميگيره براي بچه ها هم به اندازه بزرگسالان است؟
تشکر کنندگان:
(2009-12-17 ساعت 18:34)matinam نوشته:  سلام يك سوال
پولي كه سفارت موقع مصاحبه ميگيره براي بچه ها هم به اندازه بزرگسالان است؟

بله دوست عزیز. برای هر عضو خانواده 775 دلار هزینه ویزا باید پرداخت کنید. البته این مبلغ شامل بچه ای که هنوز به دنیا نیامده نمی شود.
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، maryam89
با سلام خدمت همه دوستان گلم
من و همسرم رفتیم سفارت امریکا در ابوظبی و مثل اب خوردن ویزامونو گرفتیم
انقدر راحت که که خودم هم باورم نشد
در عرض دو دقیقه همه چیز تموم شد و فرداش هم رفتم و ویزامونو گرفتم . من تجربیات خیلی خیلی خوبی بدست اوردم و لی انقدر گرفتارم که نمیتونم الان بگم
سر فرصت میام و میگم ولی نترسید از اونی که خوش بین ترین ادمها هم فکر میکنن راحت تره انگار ویزای هممون اونجا امادست
خیلی حرفها دارم که بگم که چند روز میام و میگم
راستی راستی: حتما پلی کلینیک برید ( به قول عربها بولی کیلینیک ) و دقت کنید به ادرسی که میگم چون خیلیها اونجارو گم کرده بودن
یه پهار راه گنده که یه طرفش سیتی سنتر هست و طرف دیگرش کامریکال بانک. در طرف دیگر چهار راه یک ساختمونه که پایینش لوازم ورزشی و تردمیل میفروشن و نبش ساختمون هم دارو خانه هست.
پلی کلینیک تو طبقه اول همین ساختمونه . حواستون باشه که از دور که ساختمون رو میبینید هیچی از پلی کلینیک ننوشته ولی دم در ورودیش تو تابلوی اعلاناتش هست
موفق باشید
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، sh-b ، esmail ، payman R ، star4631 ، maryamjay ، hamed_gh ، f.o ، maryam89 ، farzad101 ، javan134 ، sami123 ، feidom30 ، r.bazargan
متاسفانه توي سايت سفات آمريكا در ابوظبي فقط صندوق پستي اونجا رو نوشتن. چقدر خوب مي شد يكي از دوستاني كه اونجا مي رن، يه كارت ازشون بگيرن كه اسكن كنن و بگذارن توي سايت.
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان