کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
در مورد قيمت مهاجرت به اروپا
[/quote]

بهترین راه و اسان ترین راه تحصیلیه
[/quote]

میشه در باره تحصیل توضیح بدید؟چجوری میشه ؟آیا باید اینجا دانشگاه شرکت کنم و قبول بشم ؟ یا میشه مستقیم برای خارج شرکت کرد ؟
و اینکه مهم نیست چه داشنگاهی و رشته ای قبول بشم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، msar
بعضی از کشورها برای ورود به دانشگاه امتحان ورودی دارند!
ولی اکثراً ( 80% ) امتحان ورودی ندارن!
هم بستگی به دانشگاه داره و هم کشورش!
هیچ تستی در ایران گرفته نمیشود، چون اصولا هیچ ربطی به ایران نداره!
شما هر رشته ای دوست دارید میتونید برایش اقدام کنید!
دانشگاه هم بستگی به معدل و مقالات و تحقیقات و فعالیت ها داره! البته بیشتر در مقاطع بالای لیسانس!
آیلز رو حتماً بگیرید....
برای هر کشوری دوست داشتید، بگید، من کمکتون میکنم! البته تا جایی که بدونم! بچه های دیگه هم هستند.
فقط مهم اینه که شما اطلاعاتتون رو بگید! چون نمیشه کلی گفت شما میتونید برید یا نه!
وضعیت مالی، وضعیت تاهل، سابقه کار، وجود اقوام در کشورهای خارجی و ... !
پاسخ
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، honareirani ، gt3333 ، OverLord ، Amirreza ، msar
(2010-03-30 ساعت 15:10)usa.lover نوشته:  بعضی از کشورها برای ورود به دانشگاه امتحان ورودی دارند!
ولی اکثراً ( 80% ) امتحان ورودی ندارن!
هم بستگی به دانشگاه داره و هم کشورش!
هیچ تستی در ایران گرفته نمیشود، چون اصولا هیچ ربطی به ایران نداره!
شما هر رشته ای دوست دارید میتونید برایش اقدام کنید!
دانشگاه هم بستگی به معدل و مقالات و تحقیقات و فعالیت ها داره! البته بیشتر در مقاطع بالای لیسانس!
آیلز رو حتماً بگیرید....
برای هر کشوری دوست داشتید، بگید، من کمکتون میکنم! البته تا جایی که بدونم! بچه های دیگه هم هستند.
فقط مهم اینه که شما اطلاعاتتون رو بگید! چون نمیشه کلی گفت شما میتونید برید یا نه!
وضعیت مالی، وضعیت تاهل، سابقه کار، وجود اقوام در کشورهای خارجی و ... !
مرسی از توجه شما
من 22 سالمه و دیپلم کامپیوتر دارم.خدمت هم رفتم.وضع مالی هم که خودم تازه شروع به کار کردم ولی کلا وضع مالی خانوادم معمولی هست.فعلا هم مشغول کار هستم ولی واقعا دنبال یه راه که از همه بهتر باشه هستم برای از اینجا رفتنم.هر کس یه راهی بهم پیشنهاد میده. شما میگی تحصیل بهترین راهه و من که دیپلم دارم .البته من زمان خودم دانشگاه هم شرکت کردم و نرفتم.چون میخواستم خدمتم رو زود تموم کنم.خلاصه اینکه من دیپلم دارم و آیا میشه که مستقیم برای ورود به دانشگاه خارجی اقدا کرد یا اینجا دانشگاه قبول بشم و بعد برم شنیدم فقط قبول شدن تو دانشگاه اینجا بعدش میتونی درخواست بدی از دانشگاه ها که بری اونجا شروع به تحصیل کنی. و آیا دانشگاه با دانشگاه برای اونها فرق داره مثلا یه دانشگاه آزاد با دولتی قبول بشم فرق داره ؟ ببخشید که من سوالهام خیلی بهم ریخته هست اگه میشه سوالاتم رو دونه دونه جواب بدید. بازم ازتون ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
شرمنده من این پست شما رو ندیم...
شما برای آلمان و اتریش اگه بخواهید اقدام کنید، از شما برگه سبز قبولی کنکور در یکی از دانشگاههای دولتی رو میخواهند! اگر نداشته باشید، باید در دانشگاه پیام نور یا آزاد ثبت نام کنید و یک گواهی بگیرید که اینجا دارید درس میخونید و بعدش میتونید برای دانشگاههای این کشور اقدام کنید.
کشورهای دیگه به این شکل نیستند...
سوئد هم که قانون پولی شدن دانشگاههاش تصویب شد و از ترم بهار 2011 اجرا میشه! فقط یکبار دیگه برای اپلای وقت هست که بتونید رایگان درس بخونید.
نظر من اینه که اگر وضع مالی متوسطی دارید، مالزی رو پل خودتون بکنید. دانشگاههای بسیار خوبی برای لیسانس داره! البته دانشگاههای دولتی مالزی به اینترنشنالها برای کارشناسی پذیرش نمیدن! فقط خصوصیها!
اگر خواستید، دانشگاه خوبی براتون سراغ دارم!
هر کجا بخواهید برید، آیلز یا تافل رو نیاز دارید...
ارادتمند، ممٌد بازو، قهرمان مسابقات پرس سینه آبادان Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: hvm ، kavoshgarnet ، danny_1990 ، سمبل ، msar
شما می تونید برید و ابتدا اقامت بگیرید تا بعدش بتونید از مزایای شهروندی اون کشور استفاده کنید.
این بهترین راه ممکنه
پاسخ
تشکر کنندگان: danny_1990 ، msar
(2010-01-25 ساعت 23:21)OverLord نوشته:  
(2010-01-24 ساعت 15:55)@Š!M نوشته:  
(2010-01-23 ساعت 23:20)OverLord نوشته:  چند راه براي گرفتن ويزا وجود داره و هزينش هم چقدره؟
براي انگلستان بخصوص.
لطفا راهنمايي كنيد.

برای مهاجرت به اروپا در حال حاضراز طریق پذیرش تحصیلی - سرمایه گذاری - دعوت یه شرکت اروپائی به کار میشه اقدام کرد.
سوالتون درباره هزینه ها خیلی کلی ست اما از هر طریقی که میخواین بیاین بهتره که هزینه های حداقل 6 ماه زندگی خودتون رو داشته باشین!!
از راه دعوت يه شركت اگه بخوام بيام بايد چيكار كنم؟
فكر كنم خود شما هم از همين راه رفتين؟درسته؟
من ميتونم حدود 20000$ با خودم بيارم.
فقط خودم تنها ميخوام بيام.
رشتم هم مهندسي نرم افزار هست.
ميشه راهنمايي كنيد؟

فکر می کنم بهترین راه استفاده از tier1 باشه یه نگاه به سایتwww.ukvisas.co.uk بکنید ببینید می تونید امتیاز لازم را بیارید.اگه نشد رو پذیرش دانشجویی هم می تونید حساب کنید شهریه دورهmasterبرای فنی مهند سی9000-11000 پوند می شه(1 سال) هزینه زندگی ماهانه 900پوند در لندن و 700 پوند تو شهرای دیگه.هفته ای 20 ساعت هم حق کار داری.دورهmasterخیلی فشرده است تو رشته های پزشکی از 9AMتا5PMباید تو دانشگاه باشی رشته شما رو نمی دونم به همین دلیل خیلی فکر کنم نمی شه رو کار هم حساب کرد.بعد از دوره تحصیلی هم 2 سال می تونی با دریافت ویزای کار بمونی بعدشم.....به نظرم tier1 خیلی شرایط خوبیه ولی درامد ماهانه ای که در نطر گرفته زیاده اگه بشه یه راهی واسه این قسمت پیدا کرد فرصت خوبیه چون احتیاج به داشتن پیشنهاد شغلی نیست.یه سایت کاریابی هم هست که شاید به دردتون بخورهwww.simplyhired.com.موفق باشید.
پاسخ
Question 
با سلام خدمت همه دوستان عزيز
من ٣٠ ساله ديپلم رياضى پيش دانشگاهى
ميخوام واسه دوره هاى زبان و تحصيل تو رشته طراحى داخلى يا معمارى به اروپا برم
با توجه به شرايط بالا و اينكه حدود ٢٠ميليون تومان براى هر سال ميتونم هزينه كنم كجا رو بهم پيشنهاد ميكنيد ؟
ممنونم 
پاسخ
سلام من 23 سالمه فوق دیپلم الکترونیک دارم زبانم خیلی خوب نیس مدرک زبان ندارم خواهش میکنم راهنمایی کنید چطور میتونم از ایران خارج بشم کار تحصیل چی؟
پاسخ
راهها که دوستان بهشون اشاره کردن . تحصیل استخدام و یا سرمایه گذاری

ببینید کدوم راه به کارتون میاد تا بعد در موردش دوستانی که اطلاعات کافی دارن بهتون کمک میکنن انشالله .
پاسخ
سلام من 21 سالمه رشته ام مهندسی سخت افزاره میخواستم میزان درآمد غواصی صنعتی و غواصی عادی و مهندسی شبکه رو توی کشورهای اروپایی به خصوص انگلستان بدونم
پاسخ
دوستان برای فوق دیپلم الکترونیک در اروپا کار هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من تازه با این سایت آشنا شدم دنبال همچین جایی بودم که خوشبختانه پیدا کردم
ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

من 24 سالمه ترم آخر کارشناسی نرم افزار از دانشگاه آزاد هستم بعدش 2 سال میرم خدمت !
هیچ سابقه کاری هم ندارم ا
ما زبانم خوبه از این بابت مشکلی ندارم
پسر عمه ی من مقیم آلمان هست و شرکت کامپیوتری و نرم افزاری داره
آیا ایشون میتونن کمکم کنن ؟
میخواستم بدونم چطوری اقدام کنم بهتر است و بهترین راه چی هست؟
خیلی ممنون از راهنماییتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2009-10-10 ساعت 14:12)OverLord نوشته:  در مورد مهاجرت به كشور هاي ديگه اگه دوستان اطلاعاتي دارند بگن تا استفاده كنيم.

سلام
سوالتون خیلی کلی هست.روش های اقامت متفاوت و زیاد هستن بستگی به سرمایه شما داره و اینکه چه روشی براتون مناسب تر باشه.
از خرید ملک تا ویزای تحصیلی و کاری میشه اقدام کرد.یه کمی از شرایط تون بفرمایید تا بهتر بشه راهنمایی تون کرد.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان