کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
در مورد قيمت مهاجرت به اروپا
کسی میتون بگه زندگی در لندن ماهیانه بطور متوسط خرج دارد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: danny_1990 ، cba@@ ، msar
سلام مانی عزیز
با توجه به زندگی دانشجویی بعضی از دوستان من در لندن حداقل شما نیاز به ماهیانه 1500 پوند دارید
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
چه کشوری؟
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، msar
در مورد هر كشوري كه در موردش اطلاعات دارين.
پاسخ
در مورد مهاجرت به كشور هاي ديگه اگه دوستان اطلاعاتي دارند بگن تا استفاده كنيم.
پاسخ
تشکر کنندگان: siamak gh ، msar
سلام
بگید چقدر مایه میخواهید بزارید تا بگم کجا بهتره هر جا که ارزون و سریع باشه خوب نیست
سارا خانم چون داره میره چک مدام تبلیغ میکنه Wink

اما باید دید که چقدر توانایی مالی و تحصیل و صبر دارید تا بشه گفت کجا بهتره

این که شما گفتید خیلی کلی هست بیش از 20 راه برای رفتن هست اما هر کدام مشکلات و مسائل خودشو داره
بای
آیا نجات دهنده ای هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان: یه مهاجر ، zara man ، danny_1990 ، msar
فکر کنم بتونی برای سوئد یا نرورژ پزیرش بگیری توجه به رایگان بودن تحصیل در این دو کشور فقط هزینه خورد و خوراک و خابگاه رو داری که اون هم سالی 10 هزار تا رو باید روش حساب کنی

من خودم پیش ندارم ولا تا حالا رفته بودم
یا چونان سرخی سیب یا که این خنجر سرخ تو این دو روز عمر بنده چند تا خدا باید بشیم

به یاد زنده یاد حسین پناهی
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، danny_1990 ، msar
ای بابا .. حالا اگر یکی نخواد خودش رو گرفتار زن و زندگی بکنه باید کی رو ببینه ..! ادم که از چاله نمی ره خودش رو بندازه تو چاه که !
بنظرم کسایی که رفتن و اقامت گرفتن بهتره راهی رو که دنبال کردن توضیح بدن وبلکه با شرایط بقیه هم همخونی داشت !
پاسخ
تشکر کنندگان: zara man ، msar
(2010-01-23 ساعت 23:20)OverLord نوشته:  چند راه براي گرفتن ويزا وجود داره و هزينش هم چقدره؟
براي انگلستان بخصوص.
لطفا راهنمايي كنيد.

برای مهاجرت به اروپا در حال حاضراز طریق پذیرش تحصیلی - سرمایه گذاری - دعوت یه شرکت اروپائی به کار میشه اقدام کرد.
سوالتون درباره هزینه ها خیلی کلی ست اما از هر طریقی که میخواین بیاین بهتره که هزینه های حداقل 6 ماه زندگی خودتون رو داشته باشین!!
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، zara man ، سرزمين روياها ، msar
(2010-01-25 ساعت 23:21)OverLord نوشته:  از راه دعوت يه شركت اگه بخوام بيام بايد چيكار كنم؟
فكر كنم خود شما هم از همين راه رفتين؟درسته؟
من ميتونم حدود 20000$ با خودم بيارم.
فقط خودم تنها ميخوام بيام.
رشتم هم مهندسي نرم افزار هست.
ميشه راهنمايي كنيد؟

باید شرکتهای معتبر که نیاز به کارمند دارن و در حال استخدام نیروی جدی هستن رو پیدا کنین!! از اونجائی که استخدام کارمندان اسیائی معمولا برای شرکتهای اروپائی ارزونتره برای همین خیلی از اونها ترجیح میدن که از افراد غیراروپائی استفاده کنن البته درباره شرکتهای چند ملیتی بزرگ دارم صحبت میکن که در همه جای دنیا شعبه و کارمند دارن.از طریق اینرنت و یا پرس و جو از اقوامی که در اروپا هستن میتونین از وضعیت این شرکتها مطلع شین.

بسته به اینکه کدوم کشور اروپائی میاین هزینه های زندگی متفاوته بطور مثال انگلیس حداقل شما برای زندگی یه نفر ماهیانه نیازمند 2 میلیون تومان هستین تا زمانیکه جا بیفتین.

بله من خودم از طریق دعوت به همکاری یه شرکت اپراتوری مهاجرت کردم و اگرچه بعدا در اروپا با یه تبعه اروپائی ازدواج کردم اما اقامتم رو از طریق کار گرفتم هرچند راه ساده تری هم برای خانوما هست ازدواج و زود بچه دار شدن و بلافاصه اقامت.به همین راحتی! اما من ترجیح دادم که 5 سال صبر کنم Wink
احتمالا از نوادگان ملانصرالدین هستم
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، zara man ، mavarfan ، danny_1990 ، parisaa ، mahannn4779 ، barvos ، سمبل ، msar
لندن گرون ترین شهر انگلیسه و هزینه زندگی در اونجا بالاست.

بستگی به شرکتی داره که از شما دعوت به همکاری میکنه.بعضی از شرکتها همه هزینه ها بغیر از خورد و خوراک رو تامین می کنن و بعضی از شرکتها هیچ هزینه ای رو تقبل نمی کنن.

من 5 سال پیش رفتم و هزینه اون زمان فکر نمی کنم خیلی با هزینه های امروز تطابق داشته باشه اما شرکت ما همه هزینه های زندگی ما رو میپردازه.

من زمانیکه این شزکت تو ایران موقتا برنامه ای رو در دست داشت به شرکت پیوستم بنابراین خیلی از روشهای کاریابی برون مرزی چیزی نمیدونم اما جسته گریخته شنیدم که بعضی از کارمندای ما از همین طریق اینترنت به شرکت راه پیدا کردن.

سایتهای کاریابی زیادی برای تخصص های مختلف هست.شما میتونین رزومه خودتون رو در این سایتها قرار بدین.هر روز باید اخبار سایت رو دنیال کنین که در کدوم کشور کار تازه ای شروع شده و نیروی کار لازمه.خلاصه همه چیز بستگی به تلاش خودتون داره اینجوری نیست که اگه حتی خیلی بااستعداد باشین این شرکتها بیان و کشفتون کنن چون اونقد رقابت برای گرفتن مشاغل این چنینی با این حقوق و مزایا هست که شرکتها به خودشون زحمت جستجو نمیدن و فقط از بین هزاران هزار نفر براحتی بهترین ها رو انتخاب می کنن.

من اطلاع چندانی از بازار کار شما ندارم.شروع به سرچ سایتهای کاریابی و افراد جویای کار کنین .با پیگیری مستمر نتیجه می گیرین
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، zara man ، nora ، msar ، leader-m
(2010-01-27 ساعت 14:50)@Š!M نوشته:  لندن گرون ترین شهر انگلیسه و هزینه زندگی در اونجا بالاست.

بستگی به شرکتی داره که از شما دعوت به همکاری میکنه.بعضی از شرکتها همه هزینه ها بغیر از خورد و خوراک رو تامین می کنن و بعضی از شرکتها هیچ هزینه ای رو تقبل نمی کنن.

من 5 سال پیش رفتم و هزینه اون زمان فکر نمی کنم خیلی با هزینه های امروز تطابق داشته باشه اما شرکت ما همه هزینه های زندگی ما رو میپردازه.

من زمانیکه این شزکت تو ایران موقتا برنامه ای رو در دست داشت به شرکت پیوستم بنابراین خیلی از روشهای کاریابی برون مرزی چیزی نمیدونم اما جسته گریخته شنیدم که بعضی از کارمندای ما از همین طریق اینترنت به شرکت راه پیدا کردن.

سایتهای کاریابی زیادی برای تخصص های مختلف هست.شما میتونین رزومه خودتون رو در این سایتها قرار بدین.هر روز باید اخبار سایت رو دنیال کنین که در کدوم کشور کار تازه ای شروع شده و نیروی کار لازمه.خلاصه همه چیز بستگی به تلاش خودتون داره اینجوری نیست که اگه حتی خیلی بااستعداد باشین این شرکتها بیان و کشفتون کنن چون اونقد رقابت برای گرفتن مشاغل این چنینی با این حقوق و مزایا هست که شرکتها به خودشون زحمت جستجو نمیدن و فقط از بین هزاران هزار نفر براحتی بهترین ها رو انتخاب می کنن.

من اطلاع چندانی از بازار کار شما ندارم.شروع به سرچ سایتهای کاریابی و افراد جویای کار کنین .با پیگیری مستمر نتیجه می گیرین
ممنون از راهنماييهاتون.
راستي يه سوال اينكه اگه ما تو انگليس تابعيت اين كشور رو داشته باشيم مثلا ميتونيم بريم تو آلمان كار كنيم يا اينكه يه جاي ديگه تو شينگن زندگي كنيم؟
پاسخ
(2010-01-27 ساعت 21:54)OverLord نوشته:  ممنون از راهنماييهاتون.
راستي يه سوال اينكه اگه ما تو انگليس تابعيت اين كشور رو داشته باشيم مثلا ميتونيم بريم تو آلمان كار كنيم يا اينكه يه جاي ديگه تو شينگن زندگي كنيم؟

انگلیس جز کشورهای عضو شنگین نیست با این حال با داشتن اقامت دائم یا تابعیت این کشور امکان کار و زندگی در اتحادیه اروپا و کشورهای عضو شنگین رو دارین.

کلا درباره کشورهای عضو شینگن هم این مورد صدق میکنه فقط وقتی برای کار به یه کشور دیگه میرین مسایل بیمه و مالیاتتون رو باید با وکیلتون حل کنین .در بیشتر موارد این چنینی افراد ترجیح میدن در کشور متبوع خودشون مالیات رو بدن چون با قوانینش اشنا هستن مثل خود من و دیگه نیازی به پرداخت مالیات در کشور دوم ندارین.
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، zara man ، msar
دوستان من اتفاقی وارد این سایت شدم.
اگه میشه راهنماییم کنید بهترین راه برای رفتن از ایران کدام هست ؟
مثلا برای رفتن به آلمان آیا اگر آشنایی را تو آلمان داشته باشم که مثلا صاحب یک هتل باشه میشه از این طریق برای کار منو دعوت کنه ؟
یا ازدواج های صوری که قبلا بود الان نمیدونم میشه یا نه ؟ آیا کسانی هستند که در قبال مبلغی حاضر به این کار بشن ؟
یا از طریق درس و دانشگاه ؟؟
یا پناهندگی ؟ با توجه به این که شنیدم راحت پناهندگی میدن جدیدا.
در کل در مورد هر کدام یه توضیحی م بدید و بهترین راه و اگر راه های دیگه هم هست راهنماییم کنید خیلی خیلی ممنونتون میشم.
من 22 سال سن دیپلم .پایان خدمت هم دارم.
مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، danny_1990 ، msar
(2010-03-30 ساعت 04:03)gt3333 نوشته:  دوستان من اتفاقی وارد این سایت شدم.
اگه میشه راهنماییم کنید بهترین راه برای رفتن از ایران کدام هست ؟
مثلا برای رفتن به آلمان آیا اگر آشنایی را تو آلمان داشته باشم که مثلا صاحب یک هتل باشه میشه از این طریق برای کار منو دعوت کنه ؟
یا ازدواج های صوری که قبلا بود الان نمیدونم میشه یا نه ؟ آیا کسانی هستند که در قبال مبلغی حاضر به این کار بشن ؟
یا از طریق درس و دانشگاه ؟؟
یا پناهندگی ؟ با توجه به این که شنیدم راحت پناهندگی میدن جدیدا.
در کل در مورد هر کدام یه توضیحی م بدید و بهترین راه و اگر راه های دیگه هم هست راهنماییم کنید خیلی خیلی ممنونتون میشم.
من 22 سال سن دیپلم .پایان خدمت هم دارم.
مرسی

بهترین راه و اسان ترین راه تحصیلیه
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، kavoshgarnet ، OverLord ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان