کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تحصیل در مقطع دبیرستان در کشور های اروپایی
ممنون
برای دوره ی پیش دانشگاهی یا همون foundation هم میتونید یه توضیحی بدید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
با سلام

من دانشجوی ترم اخر فوق لیسانس مترجمی زبان انگلیسی هستم. تافل 560 دارم.می خوام برای ترم پاییز سال 2012 برای رشته مدیریت مهمان نوازی در دانشگاههای کانادا و آمریکا اقدام کنم.وقت خیلی کمی دارم چون ددلاین دانشگاهها نزدیکه منم 1 ماه دیگه امتحانات فاینال دانشگام شروع می شه. اما نمی دونم برای مقطع لیسانس اقدام کنم یا فوق لیسانس. شنیدم برای لیسانس ویزا نمی دن؟ این واقعا درسته؟
معدل لیسانسم 16:46 دیپلمم 18:69 پیش دانشگاهیم 16:15 هستش

1-اگه برای فوق لیسانس اقدام کنم ترجیحا می خوام دانشگاهایی رو انتخاب کنم که کرس-بیسد باشه و تز نداشته باشه . آیا دانشگاهایی هستند که این رشته رو کرس-بیسد ارائه بدن؟

2- من جی.آر.ای ندارم.آیا برای فوق باید حتما جی.آر.ای داشته باشم؟ آیا دانشگاهایی هستند که جی.آر.ای نخوان؟ 3- برای مهاجرت به کانادا بعد از اتمام تحصیل لیسانس رو داشته باشم بهتره از لحاظ امتیاز یا فوق لیسانس؟ اقدام میکنن ؟ با توجه به شرایط من شما چه پیشنهادی میدید؟

Aagar baraye Lisans natoonam visa begiram pishnahad mikonid baraye foghe lisanse reshteye khodam paziresh begiram badaz akhze visa taghire reshte bedam?

Ba in sharayeti ke man daram mitunam az US / Canada pazireh begiram va bad visa begiram؟
پاسخ
(2010-01-13 ساعت 23:51)@SH!M نوشته:  دوست عزیز در یه تاپیک دیگه مفصل درباره محدودیت تحصیل دبیرستان در اروپا بحث شده امکانش نیست حداقل با شرایط شما و در این زمان کوتاه.شاید بتونین برای هند یا مالزیکاری انجام بدین.تمرکزتون رو روی این دو کشور معطوف کنین و دربارش کسب اطلاعات کنین.به تالار مربوطه مراجعه کنید امیدورام به پاسخ برخی از پرسش هاتون برسین

موفق باشین

کاش لینکی از آن تاپیک گذاشته بودید
اما من سوالی داشم که همینجا مطرح میکنم
تا آنجا که میدانم مدارس اروپایی(غرب) در دو دوره ۶ ساله است که دانش آموز پس از پایان ۶ سال اول وارد ۶ سال دوم میشود و باید در اولین سال از دوره ۶ ساله دوم(سال هفتم!) رشته ای انتخاب کند
دانش آموز پس از اتمام ۶سال دوم و اخذ دیپلم می تواند بخاطر ماهیت این رشته ها که او را در زمینه ای که دیپلم گرفته آماده کرده وارد بازار کار شده(مانند رشته های پرستاری و..) یا می تواند در دانشگاه ثبت نام کند و تحصیلش را در مقاطع بعدی ادامه دهد (باز هم اگر اشکالی در توضیحاتم هست لطفا تصحیح کنید)
سوال من اینست که پس از پایان دوره ۶ ساله ابتدایی چه رشته هایی برای یک دانش آموز آماده ی ورود به دبیرستان هست
لطفا اگر کسی اطلاعات جامعی در اینباره دارد از راهنمایی دریغ نکند
سپاسگزارم
پاسخ
قبولی در المپیاد های علمی چه قدر موثره؟
من می خوام وارد اول دبیرستان بشم و می خوام در یک از المپیاد ها مقام بالایی بیارم ایا این مفیده چه قدر؟
پاسخ
(2013-06-25 ساعت 15:47)ehsan111 نوشته:  قبولی در المپیاد های علمی چه قدر موثره؟
من می خوام وارد اول دبیرستان بشم و می خوام در یک از المپیاد ها مقام بالایی بیارم ایا این مفیده چه قدر؟
نه دوست من این هیچ کمکی نمیکنه چون شما طبعه ان کشور ها نیستید و هزینه زیاده و شما در سربازی معاف نیستید و زبان بسیار سخت است. مالزی بهترین کشور برای خواندن دبیرستان است.!!!!¡¡¡¡
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان