کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تعیين تاریخ مصاحبه
سلام دوستان
من دوهفته پيش فرمcD160 را پركردم ومنتظر إعلام تاريخ مصاحبه برأي ايروان هستم. چند سوْال داشتم:
- بايد هزينه را چه زماني پرداخت كنيم؟ بعدازاعلام تاريخ مصاحبه يا اينكه بايد هزينه پرداخت شود تا زمان مصاحبه إعلام شود؟
- غيراز اينكه منتظر إعلام تاريخ از سفارت باشيم ميتوان از آژانسها درخواست كردكه وقت مصاحبه بگيرند؟
ممنون ميشم اگر جواب بديد و كمك كنيد. ?
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-16 ساعت 17:06)شوفا نوشته:  سلام دوستان
من دوهفته پيش فرمcD160 را پركردم ومنتظر إعلام تاريخ مصاحبه برأي ايروان هستم. چند سوْال داشتم:
- بايد هزينه را چه زماني پرداخت كنيم؟ بعدازاعلام تاريخ مصاحبه يا اينكه بايد هزينه پرداخت شود تا زمان مصاحبه إعلام شود؟
- غيراز اينكه منتظر إعلام تاريخ از سفارت باشيم ميتوان از آژانسها درخواست كردكه وقت مصاحبه بگيرند؟

salam dooste aziz, zamanike vaghte mosahebe ro migirin bayad hazine ham hamun moghe pardakht konid. yani aval tu website hazinero pardakht mikonid ta system be shoma ejaze bede ke vaghte mosahebe begirin, baraye sefarate dar ankara va abuzabi enjuri hast.ehtemalan armanestan ham hamintore.
K1
‎ارسال مدارک: Jul. 2016
‎اپروو: Oct.
‎کیس نامبر: Nov.
‎مصاحبه: Feb. 2017 ، آنکارا
‎ورود به امریکا: March 2017.
‎ارسال مدارک گرین کارت موقت :April 2017.
‎انگشت نگاری:  May 2017
‎مصاحبه: July 2017
دریافت گرین کارت موقت: یک هفته بعد از مصاحبه
ارسال مدارک گرین کارت دائم:April 2019
گرین کارت دائم : May 2020
ارسال مدارک سیتیزن شدن: May 2020
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: شوفا
[quote='ziziii' pid='735450' dateline='1482237279']
[quote='شوفا' pid='735188' dateline='1481891791']
سلام دوستان

سلام و تبریک دوست عزیز
من هم فرم DS160 را دو هفته پیش پر کردم برای ویزای نامزدی و مصاحبه آنکارا میباشد سوال من اینست که آیا خودم باید وقت مصاحبه بگیرم و اینکه آیا میشود سفارت را عوض کرد و سفارت آنکارا و دوبی و ارمنستان چه تفاوتی دارند؟ با توجه به تجربه ای که دارید ممنون میشم من رو راهنمایی کنید . در مورد مدارک لازم هم اگر توضیح بدید ممنون میشم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزيز
من برأي k1 ويزا اقدام كرده ام و زمان مصاحبه ٢٤ فوريه گفتند مدارك كامل است و بايد منتظر پروسه اداري باشيد. امروز إيميل أمده كه از صفحه انتخاب پيك پرينت بگيريد و با سايرمدارك (مدارك كلي مثل پاسپورت با اعتبار ٦ ماه و يك قطعه عكس و پاسپورت قديمي كه سفرهاي بين المللي در ان مشخص باشد و) روز مصاحبه به سفارت مراجعه كنيد!!!! اين يعني چي ؟ من كه همه مدارك رو قبلاً دادم (روز مصاحبه) و گفتن مشكل و كسر مدارك ندارم. حالا بايد چه كار كنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-17 ساعت 19:58)شوفا نوشته:  سلام دوستان عزيز
من برأي k1 ويزا اقدام كرده ام و زمان مصاحبه ٢٤ فوريه گفتند مدارك كامل است و بايد منتظر پروسه اداري باشيد. امروز إيميل أمده كه از صفحه انتخاب پيك پرينت بگيريد و با سايرمدارك (مدارك كلي مثل پاسپورت با اعتبار ٦ ماه و يك قطعه عكس و پاسپورت قديمي كه سفرهاي بين المللي در ان مشخص باشد و) روز مصاحبه به سفارت مراجعه كنيد!!!! اين يعني چي ؟ من كه همه مدارك رو قبلاً دادم (روز مصاحبه) و گفتن مشكل و كسر مدارك ندارم. حالا بايد چه كار كنم؟

شما بهشون إيميل نزدين كه سوْال كنيد منظورشون از مصاحبه چيه؟؟ هرچند كه به نظر ميرسه براي ويزا به شما إيميل زدن... الان status تَون توي سايت سيّس چيه
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
هنوز إيميل نزدم. Status در سايت سيس مثل قبله. آپديت ٩ مارچ و همون متن روتين كه در دست بررسي إست و....
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-05 ساعت 18:44)liliart نوشته:  
(2016-12-20 ساعت 17:04)ziziii نوشته:  
(2016-12-16 ساعت 17:06)شوفا نوشته:  سلام دوستان

سلام و تبریک دوست عزیز
من هم فرم DS160 را دو هفته پیش پر کردم برای ویزای نامزدی  و مصاحبه آنکارا میباشد سوال من اینست که آیا خودم باید وقت مصاحبه بگیرم و اینکه آیا میشود سفارت را عوض کرد و سفارت آنکارا و دوبی و ارمنستان چه تفاوتی دارند؟ با توجه به تجربه ای که دارید ممنون میشم من رو راهنمایی کنید .   در مورد مدارک لازم هم اگر توضیح بدید ممنون میشم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ببخشيد دوستان براي كيس f2a وقت سفارت را خودشون تعيين ميكنن يا ما بايد تعيين كنيم؟
با سپاس
كتگوري : f2a
تاريخ اپرو مدارك : دسامبر ٢٠١٥
ايميل درخواست حاملي مالي: ؟؟؟؟
ا
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام من وقت مصاحبم اعلام شده و فکر نمی کنم باید به سفارت ای میلی بزنم فقط فکرر کنم باید ادرس پستیو اوک کنم برای گرفتن مدارک درسته؟کیسم ازدواجیه سفارتمم ارمنستان
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان در مورد وقت سفارت برای ویزای نامزدی کسی میدونه که باید چیکار کنیم و آیا میشه سفارت رو عوض کرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2009-11-30 ساعت 12:07)Ziba نوشته:  سلام
من 3 نوامبر مدارکی که سفارت می خواست برای آنکارا پست کردم.
ولی هنوز بعد از 21 روز برام وقت مصاحبه نیومده . کسی میدونه که ممکن کی بیاد ؟ و آیا ممکن مدارک اشکالی داشته که نیومده ؟
ممکن هست که اگه اشکالی داشته باشه به ما اطلاع بدن ؟
ببخشید SHompet . شما چه مدارکی رو همراه فرمهایی که به سفارت ارسال کردید فرستادید ؟  و چه زمانی پست کردید ؟
خیلی ممنون میشم اگه کسی میدونه جواب سوال منو بده و خانواده ای رو از نگرانی نجات بده Wink

اوکیه من 3 ماه صبر کردم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان