کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تعیين تاریخ مصاحبه
سلام من نامزدم سیتزن امریکاستالان امریکا زندگی میکنن نامزدم 11 می تمام مدارک مورد نیاز را فرستاد تقریبا 1 ماه پیش برای نامزدم یک نامه از سفارت اومد کهمدارک شما کامل بوده و کل مدارک به ابوظبی فرستاده شده است و 1 هفته بعد برا من که در ایران هستم یک نامه میاد ولی الان 25 روز گذشته و من نامه ای دریافت نکردم خواستم بدونم مراحل تعین تاریخ مصابه ربطی به اون نامه داره؟چقد طول میکشه تایخ مصاحبه تعین بشه؟کلا مراحل تعین تاریخ چطوریه؟ممنون میشم زود تر منو راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
tفکر نکنم نامه رو برای شما توی ایران بفرستند. برای من که اینجوری نبود. هز 2 تا نامه رو برای نامزدم تو آمریکا فرستادند.
تاریخ مصاحبه هم نمیشه حدس زد. برای همه تقریباً متفاوت هست. برای بعضی ها بعد از 11 ماه تاریح دادن برای بعضی ها بعد از 5-6 ماه. برای من هم 6 ماه طول کشید تا تاریخ مصاحبه دادن.

مراحل هم بعد از اینکه مدارک رو ارسال کنید یه نامه میاد Approval Notice, ×××× این قسمت رو یه ویرایش میکنم چون بد توضیح دادم: ××××××
بعد از چند وقت یک نامه دیگه میاد که کیس نامبر و این چیزا توشه.
بعد از چند وقت هم یک ایمیل میاد که 3-4 تا فرم رو باید پر کنیم + شماره پاسپورت و براشون بفرستیم.
تقریباً 2 هفته بعد هم تاریخ مصاحبه میدن.
پاسخ
وایییییییییییییییییییییییییی چقد زیاد طول میکشه . یعنی الان باید چند ماه منتظر وقت مصاحبه باشیم بعدشم باز چند ماه منتظر جواب fbi chek باشیم Sad
پاسخ
شرایط متفاوت بید. شاید برای شما طول نکشه مثلاً.
پاسخ
سلام شومپت
1 سوال برام پیش اومده. گفتی که نامه دیگه میاد که شماره پاسپورت و چندتا دیگه فرم باید براشون ارسال کنی. ولی در نامه ای که برای من اومده, فقط چند تا فرم هست که باید پر کنم و روز مصاحبه با خودم ببرم. آیا به شما گفتن که مدارک رو براشون بفرستین؟ و اگه جواب مثبت هست به کجا؟
پاسخ
والا برای من اینجور بود که, بعد از نامه اول, یه نامه دیگه اومد که کیس نامبر و اینا بود توش. بعدش یک ایمیل اومد از من 3 تا فرم میخواستن که پر کنم + شماره پاسپورتم رو براشون بفرستم. من تمام این فرمها و شماره پاسپورت رو برای وکیلمون فرستادم. اون هم برای سفارت فرستاده ظاهراً. بعد هم تاریخ مصاحبه دادن به ما.
پاسخ
سلام
من واسه ویزای نامزدی اقدام کردم ولی نمیدونم مراحل دادن وقت مصاحبه جقدر طول میکشه
الان برانم نامه Approval Notice اومده که receipt number داره
حالا چند وقت دیگه case number میگیرم و چند وقت دیگه زمان مصاحبم مشخص میشه ؟
کسی میتونه کمک کنه و جواب بده .
ممنونم
پاسخ
هیچکی نیست جواب بده
پاسخ
وقتی case number بهتون بدن فکر کنم 3تا 4 ماه طول می کشه که وقت مصاحبه بدن .
پاسخ
نمیشه دقیقاً گفت چقدر زمان میبره. شرایط متفاوت بید. من بعد از 5 ماه وقت مصاحبه گرفتم. بعضیها نزدیک یک سال. بعضی ها هم زودتر از من.

بعد از اینکه Approval Notice رو گرفتی, بعد از یک ماه یک نامه میاد که کیس نامبر رو براتون نوشتند. 1 ماه بعد هم چند تا فرم دیگه + شماره پاسپورت رو میگیرن و تقریباً 2 هفته بعدش تاریخ مصاحبه میدن.

البته برای من مراحل اینجوری بود. نمیدونم برای شما هم اینطور باشه یا نه. بیشتر بچه هائی که ویزای نامزدی گرفتن که اصلاً اینجا پیداشون نیست تا اونا هم اطلاعات بدن به بقیه.
پاسخ
به نظر من واسه هرکسی شرایط فرق میکنه هیچی معلوم نیست فقط بهترین کار دعا کردنه تا الان که من هرچی شنیدم واسه هیچکی مثل هم نبودهTongue
پاسخ
نامه دوم (Notice of Approve) چند ماه بعد از نامه اول میاد ؟
من نامه اول رو که میگن مدارکم به دستشون رسیده گرفتم و الان منتظر نامه دوم هستم.
پاسخ
حداقل 3 ماه طول میکشه
پاسخ
چه مدت وقت داریم تا فرمهای سری دوم برای وقت مصاحبه رو بفرستیم انکارا ؟ چون ما هنوز کامل نکردیم Sad
پاسخ
سلام
من 3 نوامبر مدارکی که سفارت می خواست برای آنکارا پست کردم.
ولی هنوز بعد از 21 روز برام وقت مصاحبه نیومده . کسی میدونه که ممکن کی بیاد ؟ و آیا ممکن مدارک اشکالی داشته که نیومده ؟
ممکن هست که اگه اشکالی داشته باشه به ما اطلاع بدن ؟
ببخشید SHompet . شما چه مدارکی رو همراه فرمهایی که به سفارت ارسال کردید فرستادید ؟ و چه زمانی پست کردید ؟
خیلی ممنون میشم اگه کسی میدونه جواب سوال منو بده و خانواده ای رو از نگرانی نجات بده Wink
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان