کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آیا گرین کارت کلاس دارد؟
ای بابا! حالا هی کلاس این گرین کارد رو واسه ما بگید!!!
اشکال نداره ! اگه شما گرین کارد دارید در عوض ما هم لاتاری ثبت نام کردیم!!! Big GrinBig GrinBig Grin
اینا همش تقصیر توئه ها آرش خان! این بحث رو راه انداختی که پُز گرین کاردتو به ما بدی؟SadSadSad
دیگه دوستت ندارم !!!!SmileWinkRolleyesBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: ChairMan ، usa.lover ، rs232 ، farzad24 ، Danoosh ، taherifar ، msar ، maryam.azad ، alirezanz
http://www.mehrdadvictor.mihanblog.com/extrapage/17
جالبه ها!!!
آرش جان کجایی که داری معروف میشی!
کپی، سپس پیست...
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، rs232 ، امیر مهاجر ، taherifar ، msar ، alirezanz
اشکال نداره محمد جان, نوشته های من که کپی رایت نداره. هر کسی دوست داشت میتونه کپی کنه و به اسم خودش چاپ کنه. ولی اگر میخواهند از مطلب به همراه نظر دیگران استفاده کنند باید حتما یک لینک به مهاجرسرا بزنند و یا اینکه منبع آن را ذکر کنند.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
(2009-11-04 ساعت 18:39)usa.lover نوشته:  واااااااااااااااااااااااااااااااااااااای صدرا شبها خواب گرین کارت میبینی؟ خوش به حالت! Big Grin
اگه شما ها میخواهید یه کارت رو به رخ من بکشید، بگذارید بهتون بگم: من یه کارت گواهینامه رانندگی دارم، یه کارت ملی،یه کارت دانشجویی،یه کارت عابر بانک ،تعدادی کارت تبلیغاتی و به زودی کارت معافی خدمت سربازی!!!
شما یدونه کارت دارید ،اینقدر هم لاف میایید، پس من باید چکار کنم ؟ Big Grin
این همه کارت داری ولی پایان خدمت نداری البته منم ندارم .
اما به نظر من گرین کارت کلاس داره خفن .
مثلا من خودم فکر های شیطانی به سرم می زنه که میشه با گرین کارت هزینه سفر به امریکا رو تامین کرد
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، amiry ، taherifar ، msar ، maryam.azad ، alirezanz
(2009-11-25 ساعت 22:07)rs232 نوشته:  ولی اگر میخواهند از مطلب به همراه نظر دیگران استفاده کنند باید حتما یک لینک به مهاجرسرا بزنند و یا اینکه منبع آن را ذکر کنند.
خب این همون کپی رایته که !! :دی
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، rs232 ، taherifar ، msar ، alirezanz
برای خودت تا زمانی که نداری کلاس داره و مثل بقیه ی چیزهای دیگه وقتی به دستش میاری عادی میشه و فکر میکنی حالا خبری هم نیست ....ولی برای دیگران که ندارند کلاس داره خیلی هم داره .......
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
یادمه که یکی از خاله هام گرین کارت داشت و به ایران اومده بود! ما همه به استقبالش رفته بودیم شبیه کسی که از مکه اومده یا انگار رییس جمهور اومده! من همش نق میزدم حالا مگه چی شده بابا کی اومده ! اه شما هم! همون لحظه یکی از بقل دستیهام که غریبه بود ازم پرسید مگر چی شده ؟ کیتونه که دراه میاد چی کارست؟ گفتم بهش که کیه؟! گفت پس خفه شو حرف نزن! از اون روز به بعد هر سال دارم لاتاری ثبت نام میکنم تا بزنم سر پوز خاله جونم! هاهاها
ولی توی این 5 سال فقط اب توی هاون کوبیدم! البته این جوری که معلومه هم کلاس داره هم شخصیت! ولی روی هم رفته واسه ما اسیاییها بهشته! اگرچه اسم امریکا "عمری کار حساب میشه"!

به امید باز شدن در لاتاری به روی بنده...شما هم دعا کنید تا بعد از 5 سال یه فرجی بشه!
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، rs232 ، laili ، usa.lover ، ChairMan ، sousangerd ، f.o ، pr.kia ، امیر مهاجر ، Danoosh ، taherifar ، msar ، alirezanz
کلاس که داره
خیلی هم کلاس داره
مخصوصا وقتی دست یه ایرانی باشه
تو این وامصیبتا برای ایرونی ها که هر جا میرن بهشون به چشم دیگه ای نگاه میکنند

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، parpar ، ChairMan ، Rainy ، taherifar ، msar ، r.bazargan ، alirezanz
علی جان, من گفتم نوشته های من کپی رایت نداره ولی نمیتونم در مورد نوشته بقیه که زیر نوشته من نظر میدهند این را بگویم. مثلا شما الان میتونی بگی هر کسی این نظر من را بخواهد کپی کند باید هزار دلار بپردازد Smile

(2009-11-26 ساعت 01:17)Ali-J نوشته:  
(2009-11-25 ساعت 22:07)rs232 نوشته:  ولی اگر میخواهند از مطلب به همراه نظر دیگران استفاده کنند باید حتما یک لینک به مهاجرسرا بزنند و یا اینکه منبع آن را ذکر کنند.
خب این همون کپی رایته که !! :دی
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: WIKIMAN ، honareirani ، perna ، امیر مهاجر ، آنی ، taherifar ، msar ، alirezanz
(2009-11-25 ساعت 16:47)usa.lover نوشته:  http://www.mehrdadvictor.mihanblog.com/extrapage/17
جالبه ها!!!
آرش جان کجایی که داری معروف میشی!
کپی، سپس پیست...

آقا دست شما درد نکنه حالا ما رو خلاف کار کردید دیگه...
این چیزی که من توی بلاگ گذاشتم دزدی نیست من RS232 رو لینک کردم
بطور مثال مطالب رو جمع آوری می کنم میگزارم توی بلاگ
اثلا" من RS232 عزیز رو لینک کردم و مطلب ایشون رو هم پاک می کنم...
باز هم نگاه کنید ببینید اگه کسی مطبش رو برداشتم به من اطلاع بده بردارمش...
www.MehrdadVictor.Mihanblog.com
خلاصه اگه کاری کردیم که کسی ناراحت شده من از همه ی شما معذرت می خوام
این روزها که کلاس گرین کارت نیست
کلاس توی این دنیای مادی فقط پوله
و توی سرای باقی عمل صالحه ( یه روزی می رسه که خیلی پشیمونیم که چرا از وقتمون استفاده نکردیم)!!!
#ان النسان الفی الخسر.#
همانا انسان در خسران وقت است....
تشکر کنندگان: mohsen324 ، homeless ، rs232 ، امیر مهاجر ، Danoosh ، taherifar ، msar ، alirezanz
(2009-10-16 ساعت 02:53)rs232 نوشته:  خلاصه من فکر میکنم که این 10 رتبه مثبت از نظر اجتماعی عامل و انگیزه خیلی مهمی است که همه جوانان ما دوست دارند آن را بدست بیاورند. میگویید نه؟ فرض کنید که شما رفته اید مشهد و در کار و زندگی و سرمایه هم بسیار موفق شده اید و حالا بعد از 5 سال میخواهید بیایید تهران برای دیدن اقوام و فامیلتان. چند نفر میایند به استقبالتان در فرودگاه؟ در مقابل فرض کنید که شما در امریکا هستید و در کار و سرمایه و درس ناموفق هستید و در یک موسسه حمل و نقل باربری میکنید و بعد از پنج سال با بدبختی پول بلیط تهیه کرده اید که بروید ایران و اقوامتان را ببینید. چند نفر در فرودگاه به استقبالتان میایند؟

حرفات درسته !
خوب بودن و بد بودن نسب يه !
ولي در كل وقتي به ذاتت برگردي ميبيني ميبيني مردم غرب صادق ترن و خوبند
مردم خاورميانه و بخصوص ايران بسيار ....... و..... هستن جالبه كه فكر ميكنن بهترين مردمان دنيا هستن
در هر صورت من خيلي راحت تونستم احساسات حسودي منشانه (عقده اي منشانه) خودم را تحريك كنم و در عرض چند روز كاري ! معروف شدم تو اين سايت Big Grin
حالا يا مثبت شدن تا 7 رفتم بعد خواستم طور ديگه امتحان كنم الان -13Big Grin
نتيجه گيري : خوشم آمد خوب طوري بهم فحش دادن كه خودم هم نفهميدم و دارم دور سرم ميچرخمBig GrinCool

ویرایش این پست در عبارات قرمز رنگ توسط پیام. (فقط تبدیل سوم شخص به اول شخص، یعنی با تغییر قرمزها متوجه میشید چی نوشتند) ضمنا ایشون فعلا دوباره بن میشن تا مشکلات جدید ایجاد نشه. اینجا محل توهین و مردم آزاری نیست. نیش و کنایه هاتون را بگذارید برای جای دیگه و اگر محیط این سایت را شایسته خودتون نمیدونید، ما در این مورد به شما کمک میکنیم.
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، msar
آرش جان زیبا بودو شکیبا ... من این تایپیکو کشیدم بیرون تا یادی دوباره بشه ازش ...

من کسی که هنوز گرین کارت ندارد باید بگم آره به نظر خودم و کسایی که میشناسم داره ... براین این کارم مثالی دارم که واقعیه !

من یکی از دوستام شایعه کرده بود که محسن تو لاتاری برنده شده و بعد از مدتی گفت که ویزاشم گرفته ! چه کسایی که به من زنگ نزدن تا یا فحش بدن یا بهم تبریک بگن ... هردو موردشون حس حسودی و اگه بخوام خوبشو تعبیر کنم حسرت نداتنشو داشتن !

حتی دختر عمه ی من که خیلی شرایط سختی تو آمریکا داره و بزرو شکم خودشو سیر میکنه بعد 9 سال اومده ایران تا خانوادشو ببینه (مادر و پدرشو و برادراشو) بیاین ببینین تو فامیل چه غلغله ای شد ! همه میگن مرجان از آمریکا داره میاد ( تازه اسمشم منیره همه بش میگن مرجان تا کلاس داشته باشه )

ما فامیل خارج ندیده هم نداریم نمیدونم چرا اینقده به این موضوع اهمیت میدن !

پس آره گرین کارت کلاس داره خیلیم داره ! پیش ما که اینجوریه ...
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، amiry ، m@ry@m75 ، Danoosh ، سمبل ، taherifar ، msar ، r.bazargan ، alirezanz
تو جامعه ای که یک گوشی آیفون اصل هم کلی کلاس داره میخای گیرین کارت......؟
در جواب دوست عزیزی که میگفتن تنها چیزی که میتونه کلاس واقعی داشته باشه تحصیلات و...است باید بگم که:
ارزش آدمی به چیزی فرای اینها برمیگرده
ولی تو جامعه ای که اصولیترین پایه زندگیشون "چشم و هم چشمیه"
گرین کارت حکم کلاس که هیچی "دانشکده" رو داره!!
به عبارتی اگر مدرک لیسانس به معنای فارغ ال تحصیلی باشد
گرین کارت نیز مدرک "فارغ ال پوز دادن" میباشد

چون بعد از به دست آوردنش شما نیازی به هیچ چیزاضافی دیگری ندارید
و این کارت نیم وجبی همه رو به نفع شما هیپنوتیزم میکنه!
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، farzad24 ، rs232 ، Hero ، Danoosh ، taherifar ، msar ، maryam.azad ، alirezanz
ارزش آدم به شخصیت و داشته های با ارزششه

نه یه قطعه کارت پلاستیکی

این شرایط داخل*لی اینجا است که به اون کارت پلاستیکی ارزش داده

البته چون خیلی از ک/شور .ها روشون به ما بازه و به لطف سییا س*تهای قشنگمون ! ؟ همه جا میتونیم بررریم پس قطعا اون تیکه پلاستیک نمیتونه هیچ گونه ارزشی داشته باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: farzad24 ، rs232 ، Danoosh ، taherifar ، msar ، maryam.azad ، alirezanz
واقعا چه بر سر فرهنگ پارسی اومده چه بر سر اون تمدن اسطوره ای آمده است عزیزان چه آهی چه دردی Sad
فکر کنم تنها جایی که اینقدر درگیر مسائلی مثل: کلاس گذاشتن، چشم و هم چشمی کردن، حسادت کردن، دروغ گفتن ، از غصه و اشتباه دیگران لذت بردن و فقط به فکر خود بودن، هستند ما ایرانی ها هستیم
بیاییم از همین حالا و تک تک ما ثابت کنیم که نوادگان کورش کبیر هستیمShy
پاسخ
تشکر کنندگان: soheilbadami ، f.khorasani ، rs232 ، taherifar ، msar ، maryam.azad ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان