کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: کدام شهرهای آمریکا رو ترجیح میدهید؟چرا
New York, New York
14.32%
64 14.32%
Los Angeles, California
15.21%
68 15.21%
Chicago, Illinois
6.26%
28 6.26%
Houston, Texas
7.83%
35 7.83%
Philadelphia, Pennsylvania
2.01%
9 2.01%
Washington, D.C
7.83%
35 7.83%
Dallas, Texas
8.72%
39 8.72%
San Francisco, California
12.53%
56 12.53%
Boston, Massachusetts
2.91%
13 2.91%
Seattle, Washington
4.92%
22 4.92%
Las Vegas, Nevada
3.80%
17 3.80%
San Diego, California
3.36%
15 3.36%
San Antonio, Texas
1.79%
8 1.79%
Detroit, Michigan
1.79%
8 1.79%
other
6.71%
30 6.71%
مجموع 447 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کدام شهرهای آمریکا رو ترجیح می دهید؟چرا؟
دوستان كسي از مريلند اطلاعاتي داره؟اب و هوا؟ هزينه زندگي؟ امكان كاريابي؟ من شنيدم به علت نزديك بودن به پايتخت بحران اقتصادي اونجا زياد محسوس نيست.درسته؟
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، Iman-gta ، امیر مهاجر ، مانترا ، taherifar
دوست عزیز ، منچستر یونایتد.
کی به ایرانیان خارج از کشور توهین کرده؟
ما فقط جایی رو دوست داریم که ایرانی کمتر باشه.
جایی که بشه یکم دور از ایرانیان محترمی که همش تو ایران باهاشون سرو کله میزنیم زندگی کرد.
وگرنه ما هیچ مشکلی با ایرانیان عزیز خارج از کشور نداریم. کوچیک همشون هم هستیم.

برای مریلند میتونید از admin (مسعود عزیز) کمک بگیرید. فکر کنم تو سایت فقط اون تو مریلند زندگی میکنه.
پاسخ
تشکر کنندگان: ADONIS ، usa.lover ، frozen mind ، Iman-gta ، امیر مهاجر ، sce ، alirezanz ، taherifar
سلام
دوستان عزیز بنده حقیر 5 سال است که کارم فارکس است اگر سوالی داشتید در خدمتم فقط سر بسته به شما بگویم 90% در این بازار بازنده اند و این شرکتها که ادعای اموزش می کنند اکثر خود چیزی نمی دانند و فقط به دنبال گرفتن کمیسون از بروکر ها هستند
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: ADONIS ، usa.lover ، Iman-gta ، oxin ، moohajer ، امیر مهاجر ، jazirehh ، مانترا ، sce ، alirezanz ، taherifar
حالا شما كه اين همه پي امريكا هستيد حتما هم اطلاع دارين كه به همون نسبت كه زيباست و كلا باحاله به همون نسبت هم نا امنه.حتي نيويورك. به نظر من اسكانديناوي از همه جاي دنيا بهتره
پاسخ
تشکر کنندگان: مسافر تنها ، taherifar
دوستان یک سوال داشتم ...
چون سفری به آمریکا نداشتم و فقط بطور محدود در فیلمها یا گوگل یا وبلاگها محیط های زندگی را دیدم ، میخواستم بدونم که در همه جای لس آنجلس مثل خانه هایی که در وست وود و بورلی هیلز ( خانه های ویلایی که بطور منظم در کنار هم هستند و در خیابان های تمیز و خلوت واقع شده و ترافیک و شلوغی بالا ندارند) واقع شده وجود داره یا نه ...

اگه بخوام سوالمو واضح تر بگم من دوست دارم در محیط ویلایی و آرام و ساکتی زندگی کنم که در عین خلوت بودن فاصله زیادی با مراکز خرید و مکانهای شلوغ نداشته باشه مثل خانه هایی که در این نقاطی که گفتم وجود داره .

اگه کسی از دوستان منطقه خاصی در لس آنجلس سراغ داره به من بگه تا در موردش تحقیق کنم ..( البته نه به گرانی این مناطق) ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
من واشنگتن دی سی و لوس انجلسو رو ترجیح میدم
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz ، taherifar
من شخصا از نیو یورک ، لوس آنجلس ، اورنج کانتی ، سان فرانسیسکو و هوستون خوشم میاد .

حالا کجا در مورد اینا توضیح داده شده؟
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، امیر مهاجر ، alirezanz ، taherifar
(2010-04-14 ساعت 06:08)merdax نوشته:  
(2010-04-13 ساعت 09:21)m.memari نوشته:  من براي شروع تنسي رو انتخاب كردم .( اگر كسي همچين قصدي داره اطلاع بده )
بخاطر اينكه اسپانسرم اونجاست و ظاهرا همايتمان خواهد كرد . ولي برنامم در آينده سياتل است.

آقا ایول بالاخره یکی به دهات ما میخواد سر بزنه
اون طرفا شما هروقت برنامه گذاشتین مارو بیخبر نزارینا!

ما قراره مریلند بریم واسه شروع چون آشنا داریم.اما برنامه دارم یک سال بعد برم سیاتل چون شنیدم هم آب و هوای خیلی خوبی داره.هم ایرانی زیاده و هم مرام مردم غرب آمریکا بهتر از شرقه.البته دانشگاه خوبی هم داره که دولتیه.البته دلم میخواست از اول برم ولی مشکل اینه آشنا نداریم اونجا.دوستانی که سیاتل هستند موردی هست که بخوان اضاقه کنن؟
ممنون Smile
شماره کیس:2010AS296XX
تاریخ دریافت نامه قبولی:Aug 22
کنسولگری:ANKARA
تاریخ کارنت شدن: Aug 2010
تاریخ مصاحبه: 2 Sep
تاریخ دریافت ویزا: Sep 4
جمع هزینه ها: 3.5 میلیون برای دو نفر
ورود به آمریکاBig Grinec 10
ایالت:ویرجینیا-حومه واشینگتون دی سی

پاسخ
سیاتل تا ونکوور با ماشین چند ساعت راهه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، alirezanz ، مسافر تنها ، taherifar
Question 
خوب راستش هر چقدر پول بدی آش میخوری
پس باید منتظر بود و با توجه به موقعیت کاری و مالی و اجتماعی نظر داد !
ShyWink
پاسخ
(2010-10-30 ساعت 22:25)OverLord نوشته:  سیاتل تا ونکوور با ماشین چند ساعت راهه؟

کمتر از 3 ساعت Smile
شماره کیس:2010AS296XX
تاریخ دریافت نامه قبولی:Aug 22
کنسولگری:ANKARA
تاریخ کارنت شدن: Aug 2010
تاریخ مصاحبه: 2 Sep
تاریخ دریافت ویزا: Sep 4
جمع هزینه ها: 3.5 میلیون برای دو نفر
ورود به آمریکاBig Grinec 10
ایالت:ویرجینیا-حومه واشینگتون دی سی

پاسخ
Dostan tavajoh konand agar manzoor shhare arzon gehyamt hast man ( fayetteville ) az stare arkansas ro pishnahad mikonam kolan arkansas arzion hast,irani ham inaj shayd az 50 nafar bishtar nabashe vali shahre daneshjooee hasto daneshjooye irani ham yaaft mishe .inja yek khone hododoe 500 metri vilaee 3 kahbe hododoe 700 dollar ejare dade mishe dar hali ke dar California hamin khone balaye 2000 dollar hast.inaj wallmart hast ke frooshgahe bozorgi hasto ejnasesh ham az nazare keyfiyato gehymat khobe.kheyl isar sabzo zibaa hast vali tarkome jamiyato khone kame va be in kahater yekam delgire chon tavaghohe share bozogi mesle newyorko nabayd dashte bashid.vali dar kol bad nist baraye kasani ke taze vared hastand.
پاسخ
تشکر کنندگان: hamed_gh ، OverLord ، armido ، oxin ، امیر مهاجر ، alirezanz ، taherifar
سلام دوستان. کسی در مورد ایالت کنتیکت (Connecticut) اطلاعاتی داره شهر Orang?
پاسخ
من خودم سرما رو خیلی دوست دارم اگه برم :

1.new york

2.boston

3.san francisco

ولی los angeles رو برای ایرانی هاش دوست دارم.
We Can Change Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، Hossein81 ، امیر مهاجر ، alirezanz ، taherifar
(2010-11-12 ساعت 08:40)Ultraseaboy نوشته:  Dostan tavajoh konand agar manzoor shhare arzon gehyamt hast man ( fayetteville ) az stare arkansas ro pishnahad mikonam kolan arkansas arzion hast,irani ham inaj shayd az 50 nafar bishtar nabashe vali shahre daneshjooee hasto daneshjooye irani ham yaaft mishe .inja yek khone hododoe 500 metri vilaee 3 kahbe hododoe 700 dollar ejare dade mishe dar hali ke dar California hamin khone balaye 2000 dollar hast.inaj wallmart hast ke frooshgahe bozorgi hasto ejnasesh ham az nazare keyfiyato gehymat khobe.kheyl isar sabzo zibaa hast vali tarkome jamiyato khone kame va be in kahater yekam delgire chon tavaghohe share bozogi mesle newyorko nabayd dashte bashid.vali dar kol bad nist baraye kasani ke taze vared hastand.

ممنون از اطلاعات خوبتون
میشه لطفا در مورد آب و هوا و اوضاع کار در آرکانزاس هم توضیح بدید. برای من سرسبز بودن و در عین حال گرم و شرجی نبودن خیلی مهمه و بعد هم کار.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان