کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گردش مالی در امریکا
بله شما میتونید، مثلا اگر در wells... اکانت دارید از checking به saving و به کردیت کارتتون انتقال بدید
و حتی اگر گردش مالی ندارید به صورت صوری بین این 2 اکانت گردش مالی ماهینانه 75 دلار بگذارید که شارژ ماهیانه ندید

2. دوست عزیز من یه چیری حدود 50 تا مدل کردیت کارت می شناسم از زیر مجموعه visa master Discover بستگی داره شما کدوم رو داشته باشید و هر کدوم یه مزیتی داره مثل cash back bonus mileage
و........
و البته سود های متفاوت، مثلا یکی بعد از ماه اول 20 % شارژ می کنه یکی دیگه تا 6 ماه 0% من یکی میدونم تا 7 ماه
و کردیت کارتی هم نگیرید که پول سالیانه داره

(2011-07-04 ساعت 14:29)mitr.p نوشته:  با تشکر از پست های مفید دوستان
من پست اول rs232 عزیز رو خوندم و از از همینجا بابت پست مفیدش تشکر میکنم
ی چیزایی برام گنگ و نامفهومه
تا اونجایی که من فهمیدم 2 تا حساب سیوینگ و چکینگ داریم البته + کردیت تا بتونیم کارت بگیریم
1- از سیوینگ و چکینگ میتونیم به هم منتقل کنیم . به حساب کردیت چی؟
2- این که میگید در حساب کردیت مثل 5.000 تا داریم و مثلا یه چیزی میخریم 2.000 تا و باید حداقل ماهی 15 تا بدیم یعنی اینکه بریم ماهی 15 تا ب بانک واریز کنیم و یا اینکه ماهی 15 تا از حساب کم میشه؟
3- وقتی از کردیت کارت خرید میکنیم به طبع از حساب کریدیت محاسبه میشه ..برای کارت های مستر /ویزا و یا کارت های گلد و نقره چی؟؟ اونا از کجا کم میشه؟ کم میشه یا اونها هم خرید قسطیه
لطفا اگه ممکنه به ترتیب سوالام جواب بدید Smile
ممنون

پاسخ
تشکر کنندگان: سمانه777 ، mitr.p ، AFSHIN-PIC ، noobnoobi
(2009-11-02 ساعت 06:45)rs232 نوشته:  من هم با حمید 55 موافقم و کنترل حسابها از یک بانک بصورت آنلاین خیلی راحت تره. درضمن من مطمئنم که اگر هر گونه تراکنش مالی از طریق اینترنت در ایران انجام دهید حساب شما مسدود خواهد شد و پس از گرفتن یک تعهد کتبی که شما باید امضاء کنید حساب شما باز خواهد شد. بهرحال باید طوری وارد شوید که آی پی شما از ایران نباشد.

آرش جان سلام.
باز هم طبق معمول باید از دقت نظرت تشکر کنم. البته من هنوز یه کم گیجم که اگر اجازه بدی بعدا مفصل می پرسم ازت. عجالتا، اگر از وی پی ان استفاده کنیم برای تراکنشهای مالی که نخواهیم از آی پی ایران باشه، ایمن هست؟ مشکلی پیش نمیاد؟ مثلا Paypall ای پی ایران را قبول نمیکنه این داداش کوچیکه ما هم که خوره کلاسهای انلاین زبان.با وی پی ان پرداخت کنم؟؟؟؟Cool
2012AS58XXX
آنکارا
مصاحبه:June 13 - برگه آبی
کلیرنس:Sep. 25
ورود به امریکا: 15 نوامبر. ویرجینیا
سوشیال: 8 روز بعد- ویرجینیا
گرین کارت:12 روز بعد ایندیانا !
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk
با سلام.دوستان میشه کمی دربارهatm cart وdebit cartتوضیح بدید.ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: